Atac marsav din partea CZ

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Florentin Iuga
Mesaje: 554
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 0:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Atac marsav din partea CZ

Mesaj de Florentin Iuga »

Vladut Mateianu scrie:Senior Crap nu te respecta pe TINE. Si nu mai incerca sa te lingusesti pe langa baieti.Sanatate.
Din nou dovada absolutismului. Decizi tu in numele altora pe cine sa nu respecte, probabil dupa principiul "cine nu e cu mine e impotriva mea". Nu lingusesc pe nimeni, cine ma cunoaste stie ca nu-mi sta in caracter dar nu am de ce sa jignesc oameni pe care abia ii cunosc. Ii respect pentru ca avem o pasiune comuna, ii respect ca adversari in competitii si atat.
Sanatate si tie! Ai mai multa nevoie, sa te refaci.
"Mens agitat molem" (Virgiliu)

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: Atac marsav din partea CZ

Mesaj de Cristi Y »

De unde P--A mea sa inventat si orhei asta care pe vremea cand pescuiam cu Vladut si Andrei in Ungaria statea la coada la biroul de pensionari si acum vine sa faca afirmatii calomnioase. Am donat cateva zeci de DVD-uri cu filmul concursului de la Maconka , film de 3 ore din care cine vrea poate trage concluzii.


Cu convingerea ca citesti pe acest site , ORHEI TE AVERTIZEZ, NU MA CUNOSTI ASA CA NU TE JUCA FACAND AFIRMATII DESPRE MINE CA TE CALC IN PICIOARE .

Nu castig din pescuit , nu ma intereseaza nici macar sa-mi fac imagine din acest sport asa ca ma doare-n p-la si de tine si de cine cu cine se cearta dar daca cineva i-si bate joc de munca mea sau de familia mea i-l nimicesc

I-ti reamintesc ca sa te tin cald ca indiferent cine esti si ce faci ma pish pe tine bai grebla ruginita !
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
exclusiv
Mesaje: 890
Membru din: Dum Mar 29, 2009 0:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Atac marsav din partea CZ

Mesaj de exclusiv »

@florentin iuga
folositi va rog frumos cuvinte comune,pe intelesul tuturor la fel ca domnul CRISTI Y...
"mercantil" pentru cineva care scrie "sa fi" cu un singur "i" poate fi ...ametitor :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”