Lacul Cozieni-Pustnicu

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Scrie răspuns
d3m0n0id
Mesaje: 142
Membru din: Mar Iul 26, 2016 0:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Lacul Cozieni-Pustnicu

Mesaj de d3m0n0id »

Salutare,
A fost recent cineva dintre voi la pescuit pe lacul Pasarea? E destul de aproape de mine și ma gândeam sa trag o fuga. Am vorbit azi cu unul dintre tipii care colectează taxa, mi-a zis ca a fost făcută o populare anul acesta și ca sunt tot felul de pești, inclusiv răpitor.
M-am plimbat un pic pe malul dinspre restaurantul Pustnicul și am văzut o grămadă de linii rupte, am găsit câteva plute ceea ce ma face sa ma gândesc ca e plin de agatatura.
Scuze dacă există topic, nu-mi apare la search.
Mulțumesc
Ai nevoie de ajutor la administrarea site-ului/magazinului online/profilelor social media sau de marketing / PR online? Vrei un program de afiliere/blogger relations? Da-mi un PM si te ajut.

Razvan Chirita
Mesaje: 64
Membru din: Lun Dec 01, 2014 23:24

Re: Lacul Pasarea din Branesti

Mesaj de Razvan Chirita »

Nu te duce, nu se merita.

d3m0n0id
Mesaje: 142
Membru din: Mar Iul 26, 2016 0:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Lacul Pasarea din Branesti

Mesaj de d3m0n0id »

Rog un administrator sa modifice titlul in Lacul Cozieni-Pustnicu.
Eu il stiam ca lacul Pasarea dar se pare sa ca se numeste Cozieni-Pustnicu. Multumesc si scuze pentru inducerea in eroare.
Ai nevoie de ajutor la administrarea site-ului/magazinului online/profilelor social media sau de marketing / PR online? Vrei un program de afiliere/blogger relations? Da-mi un PM si te ajut.

Avatar utilizator
tai_pan28
Mesaje: 238
Membru din: Dum Iul 08, 2012 13:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Lacul Pasarea din Branesti

Mesaj de tai_pan28 »

Toata lumea il stie de Pustnicu. Din ce stiu de la patron s-a bagat ceva albitura anul asta in primavara.
Daca vrei sa prinzi ceva mai mare clar la padure, printre buturugile alea sta tot pestele, insa o sa ai agatatura in prostie.
Paznicii zic ca au dragat locurile de pescuit de la padure insa din ce am vazut plimbandu-ma pe malul baltii nu cred asta.
Daca vrei mai multe info trimite-mi mp.
Adrian
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”