Discutii despre balti care ar putea gazdui CN

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

Re: Discutii despre balti care ar putea gazdui CN

Mesaj de PETCU VICTOR »

In cazul in care se va decide ca finala CN 2010 va avea loc pe M.V.2,promit si o sponsorizare pentru lotul national care va pleca in Anglia! :wink:

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

Re: Discutii despre balti care ar putea gazdui CN

Mesaj de PETCU VICTOR »

La solicitarea clubului NATURAL CARP,reprezentat prin presedintele DAN MARINITA,am fost de acord ca balta M.V.2 la sedinta din data de 16 01 2010 sa fie propusa pentru organizarea finalei CN 2010 de catre acest club.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Discutii despre balti care ar putea gazdui CN

Mesaj de andrei vladeanu »

CS Senzor, al carui presedinte sunt, sustine MV2 pentru finala CN 2010.
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Discutii despre balti care ar putea gazdui CN

Mesaj de Vladut Mateianu »

Dar Natural Carp nu propune balta de la Bundget ? Vedeti sa nu fie vreo incurcatura.... :roll:
Si eu sustin varianta ca finala sa se desfasoare pe MV 2 , dar nu suntem singuri.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

Re: Discutii despre balti care ar putea gazdui CN

Mesaj de PETCU VICTOR »

andrei vladeanu scrie:CS Senzor, al carui presedinte sunt, sustine MV2 pentru finala CN 2010.
Multumesc pentru sustinere Domnule Andrei Vladeanu si in acelas timp si membrilor CS Senzor! Va urez "La Multi Ani",un an nou 2010 in care sa vi se implineasca toate dorintele,sanatate maxima si fire cit mai intinse.

PETCU VICTOR
Mesaje: 119
Membru din: Mar Feb 06, 2007 18:39
Puncte: 0
Localitate: Moara Vlasiei

Re: Discutii despre balti care ar putea gazdui CN

Mesaj de PETCU VICTOR »

Vladut Mateianu scrie:Dar Natural Carp nu propune balta de la Bundget ? Vedeti sa nu fie vreo incurcatura.... :roll:
Si eu sustin varianta ca finala sa se desfasoare pe MV 2 , dar nu suntem singuri.... :wink:
Multumesc Vladute si membrilor care fac parte din SENIOR CRAP CLUB pentru sustinere.Va urez La Multi Ani si un an nou 2010 plin de bucurii,in care sa vi se realizeze toate dorintele,sanatate maxima si fire cit mai intinse.Clubul Natural Carp va propune organizarea unei etape din CN pe Bundget si organizarea finalei CN pe M.V.2 :wink:

Avatar utilizator
sandu p
Mesaje: 175
Membru din: Sâm Feb 18, 2006 20:24
Puncte: 0

Re: Discutii despre balti care ar putea gazdui CN

Mesaj de sandu p »

cred ca natural carp va propune balta bunget si va sustine,va vota pentru mv2
CARP IS NOT CRAP.

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Discutii despre balti care ar putea gazdui CN

Mesaj de Dan Marinita »

Suze ca postez asa tarziu am avut calc. defect.
Deci ,Clubul Natural Carp doreste ca pe balta Bunget sa organizeze o etapa pt. calificari.Deasemenea vom vota pentru desfasurarea finalei pe M.V.2.Am vorbit cu Victors Petcu ca tot noi Natural Carp sa propunem M.V.2 pt. finala dar acum totul e in regula. :D
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Discutii despre balti care ar putea gazdui CN

Mesaj de Dan Marinita »

Vladut Mateianu scrie:Dar Natural Carp nu propune balta de la Bundget ? Vedeti sa nu fie vreo incurcatura.... :roll:
Si eu sustin varianta ca finala sa se desfasoare pe MV 2 , dar nu suntem singuri.... :wink:
Nu Vladute, nu este nici o incurcatura clubul Natural Carp doreste sa se implice in organizarea unei etape pe BungetLacul 2 si organizarea finalei pe M.V.2 .Daca se aproba clubul Natural Carp isi ia responsbilitatea la cele sus prezentate cu toate conditiile cerute .Prin acestea se va prezenta la sedinta si suma oferita lotului ca sponsorizare.Mai am o rugaminte daca se poate la sedinta din 16 ian 2010 sa fie prezenti si propieetarii de baltii care sunt propuse pt. clificari.
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Discutii despre balti care ar putea gazdui CN

Mesaj de EX-UL »

@Dan

dat fiind faptul ca sunt citeva cluburi care gospodaresc si balti eligibile pentru etape de CN , iar acestea vor fi reprezentate de catre presedintii lor , consider OK ca dupa constituirea si semnarea documentelor de catre cluburi , sa purtam o discutie in cadru largit la care sa fie prezenti si proprietarii de balti , care nu au si club sportiv . Repet , o discutie de intentii si in care nu cred ca se poate stabili nimic - atit timp cit cluburile nu isi exprima ( din lipsa de timp fizic - practic aceeasi zi ! ) decit intentia verbala de a participa la CN . Discutia finala si hotaririle trebuiesc luate DUPA efectuarea aderarii si a plati sumei de inscriere la CN si prezentarii listei cu 8 pescari . Doar atunci este clar , ca toti au aceleasi drepturi de a promova ceva , in baza sumei platite si a lotului INSCRIS .
Daca amestecam iarasi lucrurile si hotaririle nu sunt luate efectiv pe baza sumelor PLATITE - nu am realizat nimic - revenim la Darvari 2009 .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”