Rusine big fish

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Rusine big fish

Mesaj de zfcristian »

vali s. scrie:
pescarusull scrie:
Oprea Marian scrie:Preturile multor produse pe care le vinde Big Fish sunt impuse strict de importatori.
Ar fi interesant de aflat ce ar avea de spus oficiul concurentei vis-a-vis de impunerile astea facute sa ardeti clientii.

Si eu am sesizat aceasta afirmatie, care e foarte periculoasa pentru business. Preturile pot fi doar recomandate, nu impuse.
Ce treaba are oficiul concurentei ? Nu vorbim de concurenta aici ci de protectia consumatorului adica a noastra astia de dam banii
Stati linistiti ca sunt acoperiti de hartii vis a vis de pretul impus .

Avatar utilizator
vali s.
Mesaje: 450
Membru din: Mie Noi 04, 2009 17:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Rusine big fish

Mesaj de vali s. »

Cand vorbim despre pret impus, este treaba oficiului concurentei. Hartiile acoperitoare trebuie sa nu contina mentiunea "pret impus". Doar atunci sunt acoperitoare! :D
Mr. Fish

radudoctor86
Mesaje: 196
Membru din: Dum Feb 02, 2014 22:35
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Re: Rusine big fish

Mesaj de radudoctor86 »

Indiferent de argumentele pro si contra aduse advertisingului, acesta ar trebui sa fie sau sa devina incet incet unul corect, comerciantii obisnuiti sa traga tepe clientilor, marginalizati. Doar asa se poate forma o piata corecta in Romania, indiferent de ce profil are aceasta. Cata vreme lasam capul jos si avem o atitudine " merge si asa " o sa ne tot tepuim unii pe altii la infinit.

Avatar utilizator
Staticyoo
Mesaje: 318
Membru din: Joi Ian 02, 2014 18:16
Puncte: 0
Localitate: Targu Jiu
Contact:

Rusine big fish

Mesaj de Staticyoo »

Am avut probleme destule cu acest big magazin de pescuit Garanție sa va luați adio daca ați cumpărat ceva nu va mai schimba sub nici o forma te țin in mesaje te mint si tot cu produsul neschimbat rămâi deci Garanție ioc la acest magazin
Acum de bf am comandat produse pe stoc ma suna dupa 2 zile doamne nu este pe stoc produsul x produsul y
O nesimțire la telefon maxima vorbit urat cand le am explicat "doamne am dat comanda produsul era in stoc cum nu mai este era mare reducerea oare ???"
Pana una ala Total Fishing niște oameni extraordinari tot respectul meu de acum înainte singurul de unde am sa cumpăr si acest big sa rămână cu reducerile lor cu politica mizerabila
Sper sa audă lumea ce oameni sunt


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar utilizator
maprocarp
Mesaje: 31
Membru din: Joi Apr 21, 2016 14:15
Puncte: 0
Localitate: navodari

Mesaj de maprocarp »

Xtd-ul este 99lire pe anglingdirect

Avatar utilizator
maprocarp
Mesaje: 31
Membru din: Joi Apr 21, 2016 14:15
Puncte: 0
Localitate: navodari

Mesaj de maprocarp »

Deci se poate

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Rusine big fish

Mesaj de pescarusull »

Si Shimano Ultegra CI4+ XTB la 170 de lire.
Si multe alte produse reduse consistent pe bune.
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”