Contact pe email

Moderator: danr

Încuiat
Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Contact pe email

Mesaj de Dan Arghirescu »

Buna ziua,

Am 2 intrebari la dumneavoastra: 1) Adresa de email magazin@totalfishing.ro este "monitorizata" de cineva din cadrul firmei?
Sa va spun si de ce: zilele trecute am sunat la magazin si am intrebat daca ma puteti ajuta cu 2 produse de la Trakker, pe comanda, si mi-a fost comunicat ca cel mai bine este sa trimit un email cu codul produselor si ca imediat voi fi contactat de cineva care va incerca sa ma ajute. Am trimis email acum 2 zile si nimeni nu mi-a spus nimic, nici macar confirmare ca a ajuns emailul la dumneavoastra. Nu am nimic nici in Junk nici in Spam. :D
2) Sa mai astept sau sa va scriu aici produsele despre care vreau informatiile?

Va multumesc!
Fişiere ataşate
total.jpg
total.jpg (10.94 KiB) Vizualizat de 1356 ori

Alex_Sebastian
Mesaje: 473
Membru din: Sâm Sep 27, 2014 10:11
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Contact pe email

Mesaj de Alex_Sebastian »

trimite mesaj privat useri-lor : Claudiu Garlea sau Mihai Florescu cu produsele care te intereseaza si te vor ajuta in cel mai scurt timp posibil, sau scrie la subiectul Totalfishing si iti vor raspunde acolo.

mihai florescu
pescar de competitie
Mesaje: 1621
Membru din: Lun Ian 10, 2005 14:28
Puncte: 0
Localitate: Rosiori de Vede

Re: Contact pe email

Mesaj de mihai florescu »

Dan Arghirescu scrie:Buna ziua,

Am 2 intrebari la dumneavoastra: 1) Adresa de email magazin@totalfishing.ro este "monitorizata" de cineva din cadrul firmei?
Sa va spun si de ce: zilele trecute am sunat la magazin si am intrebat daca ma puteti ajuta cu 2 produse de la Trakker, pe comanda, si mi-a fost comunicat ca cel mai bine este sa trimit un email cu codul produselor si ca imediat voi fi contactat de cineva care va incerca sa ma ajute. Am trimis email acum 2 zile si nimeni nu mi-a spus nimic, nici macar confirmare ca a ajuns emailul la dumneavoastra. Nu am nimic nici in Junk nici in Spam. :D
2) Sa mai astept sau sa va scriu aici produsele despre care vreau informatiile?

Va multumesc!

Buna ziua

Adresa de email este monitorizta de mine. Am primit solicitarea dumneavoastra si astept noua lista de preturi pentru a putea raspunde. Nu am uitat si nici nu am trecut cu vederea, noi raspundem la absolut toate solicitarile.
Ne cerem scuze pentru intarziere.

Avatar utilizator
odoctee
Moderator
Mesaje: 3753
Membru din: Mie Noi 11, 2009 12:48
Puncte: 0
Localitate: Tulcea
Contact:

Re: Contact pe email

Mesaj de odoctee »

Încă aștept prețul pentru husa de sky-pod...
Adrian Pelmuş
CLUB TOMIS CARP
https://www.facebook.com/odoctee

Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Contact pe email

Mesaj de Dan Arghirescu »

mihai florescu scrie:
Dan Arghirescu scrie:Buna ziua,

Am 2 intrebari la dumneavoastra: 1) Adresa de email magazin@totalfishing.ro este "monitorizata" de cineva din cadrul firmei?
Sa va spun si de ce: zilele trecute am sunat la magazin si am intrebat daca ma puteti ajuta cu 2 produse de la Trakker, pe comanda, si mi-a fost comunicat ca cel mai bine este sa trimit un email cu codul produselor si ca imediat voi fi contactat de cineva care va incerca sa ma ajute. Am trimis email acum 2 zile si nimeni nu mi-a spus nimic, nici macar confirmare ca a ajuns emailul la dumneavoastra. Nu am nimic nici in Junk nici in Spam. :D
2) Sa mai astept sau sa va scriu aici produsele despre care vreau informatiile?

Va multumesc!

Buna ziua

Adresa de email este monitorizta de mine. Am primit solicitarea dumneavoastra si astept noua lista de preturi pentru a putea raspunde. Nu am uitat si nici nu am trecut cu vederea, noi raspundem la absolut toate solicitarile.
Ne cerem scuze pentru intarziere.
Multumesc pentru confirmare!
Astept un raspuns pe adresa de email.

Weekend placut in continuare!

mihai florescu
pescar de competitie
Mesaje: 1621
Membru din: Lun Ian 10, 2005 14:28
Puncte: 0
Localitate: Rosiori de Vede

Re: Contact pe email

Mesaj de mihai florescu »

odoctee scrie:Încă aștept prețul pentru husa de sky-pod...

Salut Adrian

Luni te contactez telefonic in legatura cu pretul husei.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “TOTAL FISHING”