Campionatul AGVPS 2017

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Campionatul AGVPS 2017

Mesaj de Lucian SV »

romanraul scrie:
Lucian SV scrie:
pharaoh scrie:Te-ai uitat si cate echipe echipe si-au manifestat intentia de participare in anii trecuti?
ce relevanţă are intenţia? contează doar cine se înscrie!
Lucian, nu te supara dar habar nu ai ce vorbesti.... No offence
eşti sigur? eu măcar m-am angajat să respect ce au votat alţii, dar tu chiar ai pierdut două zile dacă nu ştii ce ai semnat. ... nu m-am supărat :mrgreen:

Avatar utilizator
romanraul
Mesaje: 541
Membru din: Mar Sep 10, 2013 23:41
Puncte: 0
Localitate: Focsani

Re: Campionatul AGVPS 2017

Mesaj de romanraul »

Degeaba, puteam vota si in 10 sedinte, daca participa mai mult de 25 cluburi totul se schimba... Cand vei veni la sedinta vei intelege si tu...
Membru Fondator - Enjoy Fishing Team
Web : www.enjoyfishing.ro
Facebook : Enjoyfishingclub

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Campionatul AGVPS 2017

Mesaj de pharaoh »

N-o sa se grabesca toata lumea sa dea avansul mai devreme. O sa te trezesti cu starea de fapt tot aproape de 1.03. Daca sunt mai mult de 20 de echipe deja nu mai e ok o singura etapa. Ceea ce e foarte probabil.
Marius Sârbu

Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Campionatul AGVPS 2017

Mesaj de Dan Arghirescu »

Marius... îți consumi nervi și timpul degeaba. Unii înțeleg, alții nu... unii sunt dornici sa facă lucrurile mai bine, alții sunt doar contra de parcă avansul este o sumă imensă si fără acești bani nu pot trai sau supraviețui la nivel de business ... Ca de obicei, nimic nou sub soare!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Campionatul AGVPS 2017

Mesaj de Vladut Mateianu »

Dan Arghirescu scrie:Marius... îți consumi nervi și timpul degeaba. Unii înțeleg, alții nu... unii sunt dornici sa facă lucrurile mai bine, alții sunt doar contra de parcă avansul este o sumă imensă si fără acești bani nu pot trai sau supraviețui la nivel de business ... Ca de obicei, nimic nou sub soare!
Serios ? Hai sa-ti zic eu cum sta treaba. Nu este vb de bani, aici discutam despre ceva deja votat. Ne sucim toti ca vor unii ? Este lipsa de respect. De altfel, este singurul sport(daca este) la care ajung manjii sa invete caii cum sta treaba cu galopul ! Adevarat, orice cal de curse ajunge martoaga, dar nu orice martoaga a fost cal de curse....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Campionatul AGVPS 2017

Mesaj de Dan Arghirescu »

Vladut, de cand citesc crapmania am vazut multe lucruri sucite ....asa cum vor unii. Printe acei "unii" si tu faci parte si daca ma intrebi de exemple concrete ... stii tu, chiar nu trebuie sa le scriu eu. Cat despre exemplul tau de cai, manji, martoage .... lucrurile se schimba si se schimba repede, in fenomen nu mai sunt doar oameni care mananca de pe urma unui business din pescuit, oameni care nu pot fi convinsi asa usor cum se facea pe vremuri, oameni care incet si sigur dau trendul. Incet dar sigur se schimba interesele si posibil cei care acum ceva vreme faceau legea sa ajunga sa se supuna majoritatii.
Mai vorbim...

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Campionatul AGVPS 2017

Mesaj de Vladut Mateianu »

Dan Arghirescu scrie:Vladut, de cand citesc crapmania am vazut multe lucruri sucite ....asa cum vor unii. Printe acei "unii" si tu faci parte si daca ma intrebi de exemple concrete ... stii tu, chiar nu trebuie sa le scriu eu. Cat despre exemplul tau de cai, manji, martoage .... lucrurile se schimba si se schimba repede, in fenomen nu mai sunt doar oameni care mananca de pe urma unui business din pescuit, oameni care nu pot fi convinsi asa usor cum se facea pe vremuri, oameni care incet si sigur dau trendul. Incet dar sigur se schimba interesele si posibil cei care acum ceva vreme faceau legea sa ajunga sa se supuna majoritatii.
Mai vorbim...
Ma faci sa rad. Amar. Esti la inceput de drum si esti increzator. Succes, esti pe drumul bun.
Cat despre schimbari, nu-ti face probleme. E asa cum zici tu. Tu faci legea de acum, noi suntem istorie.
Doar ca, legea trebuie sa o cunosti.

Ps. Ai fost le vreun CN pana acum ?
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
dan_ionica
Mesaje: 137
Membru din: Lun Apr 15, 2013 11:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de dan_ionica »

Eu zic sa va retrageti toti...sa participe doar el...:))))

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Avatar utilizator
Dan Arghirescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 773
Membru din: Mar Dec 27, 2011 23:24
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Campionatul AGVPS 2017

Mesaj de Dan Arghirescu »

Vladut Mateianu scrie:
Dan Arghirescu scrie:Vladut, de cand citesc crapmania am vazut multe lucruri sucite ....asa cum vor unii. Printe acei "unii" si tu faci parte si daca ma intrebi de exemple concrete ... stii tu, chiar nu trebuie sa le scriu eu. Cat despre exemplul tau de cai, manji, martoage .... lucrurile se schimba si se schimba repede, in fenomen nu mai sunt doar oameni care mananca de pe urma unui business din pescuit, oameni care nu pot fi convinsi asa usor cum se facea pe vremuri, oameni care incet si sigur dau trendul. Incet dar sigur se schimba interesele si posibil cei care acum ceva vreme faceau legea sa ajunga sa se supuna majoritatii.
Mai vorbim...
Ma faci sa rad. Amar. Esti la inceput de drum si esti increzator. Succes, esti pe drumul bun.
Cat despre schimbari, nu-ti face probleme. E asa cum zici tu. Tu faci legea de acum, noi suntem istorie.
Doar ca, legea trebuie sa o cunosti.

Ps. Ai fost le vreun CN pana acum ?
M-ai vazut la vreo adunare de la AGVPS sau la vreo intrunire a cluburilor? Categoric nu ... asa "sa conduc din umbra" nici nu se pune problema, plus ca un om nu reprezinta majoritatea. Stai linistit, eu conduc dar un autoturism. :))))

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Campionatul AGVPS 2017

Mesaj de pharaoh »

Dan Arghirescu scrie:Marius... îți consumi nervi și timpul degeaba.
Pai ma las. Vladut e mai simpatic pe balta decat pe forum. Si il prefer asa :D
Marius Sârbu

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”