Noua conducere APCR

Moderator: andrei vladeanu

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: Noua conducere APCR

Mesaj de doru_croc »

Multumim Val pentru tot ce ai facut. Caracterele nu au unitate de masura, de aceea efortul tau este admirabil, si de aceea te consider ca esti peste toti.
Dca vrei sa CANDIDEZI LA PRESEDINTIA rOMANIEI PESTE ANI TE VOTEZ SIGUR :lol: Esti best of :!:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Noua conducere APCR

Mesaj de gor965 »

Felicitari noii conduceri si mult succes pe viitor !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
stress
pescar de competitie
Mesaje: 1056
Membru din: Lun Aug 24, 2009 8:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Noua conducere APCR

Mesaj de stress »

Felicitari d-le Val multi inca nu realizeaza ceea ce ati facut pentru viitorul acestui sport.
Conducerii doresc mult calm si multa maturitate in deciziile pe care le va lua.
stefan avram

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Noua conducere APCR

Mesaj de Dan Marinita »

@ Val Pangica
Primeste din partea mea si a clubului Natural Carp tot respectul nostru pentru ce ai facut in sprijinul pescarilor de crap.In aceasta perioada ai alocat cred ca mai mult timp pescuitului ca organizare,constituire de asociatie a cluburilor,de cat pentru problemele tale personale.Ai ales in continuare sa sprijini pescarii si cluburile pe langa AGVPS .Val te rog sa primesti Felicitarile noastre

Tin sa felicit pe toti cei prezenti la sedinta pentru seriozitatea si corectitudinea prezentata in timpul sedintei.Se vede ca exista posibilitatea de a fi uniti in scop comun.
Va multumesc tuturor pentru vot si va asigur ca imi voi aduce tot aportul si voi depune mult suflet in tot ce implica functia pe care mi-ati dat-o .
Ma voi implica asa cum prevede statutul si cand imi va cere Presedintele(Costel Stanila)
Sa ne fie de bine :D
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
DAVID NICU
Mesaje: 482
Membru din: Sâm Ian 31, 2009 20:26

Re: Noua conducere APCR

Mesaj de DAVID NICU »

Felicitari tuturor baietilor.
Felicitari Val pt calmul si intelepciunea de care ai dat dovada pe toata durata acestei campani deloc usoare.
Succes echipei de conducere si in mod special Costel Stanila,Razvan Ulmeanu.
BARICADA CRAP CLUB TEAM DAVID

Avatar utilizator
Costel Stanila
Mesaje: 548
Membru din: Joi Mar 15, 2007 14:39
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Noua conducere APCR

Mesaj de Costel Stanila »

RESPECT d-le Val Pangica pentru tot efortul depus in constituirea APCR in asociatie de cluburi sportive si pentru sprijinul pescarilor si a pescuitului la crap in Romania.JOS PALARIA!

Sunt onorat si vreau sa multumesc tuturor celor care ieri mi-au acordat incredere si m-au ales in functia de presedinte al APCR.
Felicit toate cluburile sportive care au aderat in primul val la APCR si suntem deschisi in continuare pentru primirea oricarui club sportiv din tara si din Bucuresti care doreste sa vina alaturi de noi.

Felicit si colegii mei care au fost alesi in noua conducere APCR si sper ca impreuna sa formam o echipa unita si sa depunem tot efortul pentru sprijinul si dezvoltarea pescuitului de competitie la crap din ROMANIA.

Multumesc tuturor pentru felicitari.
Costel Stanila
A.P.C.R.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Noua conducere APCR

Mesaj de EX-UL »

Multumesc inca o data pentru cuvintele frumoase si pentru aprecierea voastra , fata de munca depusa in ultima luna de zile . Multumesc si eu lui Andrei Vladeanu , persoana cu care realmente am construit , pas cu pas , aceast nou APCR . Macar jumatate din vorbele frumoase pe care mi le adresati , i se cuvin si lui Andrei .

Avatar utilizator
cata bh
Mesaje: 267
Membru din: Dum Feb 12, 2006 18:56
Puncte: 0
Localitate: Oradea
Contact:

Re: Noua conducere APCR

Mesaj de cata bh »

Felicitari Val , Felicitari AV
Multumim fostilor membrii APCR in special LV-ului .
Felicitari tuturor care au contribuit responsabil si cu buna credinta la realizarea acestui frumos proiect.
Catalin Prichici
''Absolut knowledge shut the door on progressive day-to-day learning'' Simon Horton

Avatar utilizator
mariusangler
Mesaje: 533
Membru din: Mar Oct 23, 2007 11:24
Puncte: 0
Localitate: timisoara

Re: Noua conducere APCR

Mesaj de mariusangler »

Felicitari celor alesi si celor care au muncit pentru asta,sper ca cum, sa se termine cu discutiile sterile si noua conducere sa se apuce de lucru. :wink:
Mad carp Team

doruletz
Mesaje: 106
Membru din: Vin Mar 02, 2007 20:32
Puncte: 0
Localitate: timisoara

Re: Noua conducere APCR

Mesaj de doruletz »

Va felicit !
Personal cred ca e o realizare deosebita,nu va mai fi loc de acuze si de polemici gratuite.
sper din tot sufletul ca noua conducere sa fie sprijinita de pescari si de cluburi !
Felicitari celor care si-au sacrificat neconditionat timpul si interesele personale in aceasta perioada pentru a deschide noi orizonturi in competitia nationala !
asteptam o gramada de lucruri bune pentru pescuitul competitional !
doruletz

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”