Domnilor nu sunt multumit!

Comunicate, anunturi si informatii.

Moderatori: Dan Mateianu, gor965

Avatar utilizator
mircead
Veteran
Mesaje: 3076
Membru din: Dum Dec 12, 2010 15:29
Puncte: 0
Localitate: Popesti-Leordeni

Domnilor nu sunt multumit!

Mesaj de mircead »

Recunosc de la bun inceput ca nu am postat fotografii reale la un post de vanzare si in max 4 min de la postare mi s-a sters postul!
Dar, am vazut zeci daca nu sute de posturi care nu aveau poze deloc si in care ce-i drept au fost somati sa puna poze, dar postul a ramas zile intregi nesters.
Am citit sute de posturi in care sponsorii triumfau asupra celor care aveau pareri diferite despre serviciile sau produsele comercializate/oferite.
Am parcurs pagini intregi de injurii necenzurate, ba chiar incurajate, de genul : "intarata-i drace ca si mie imi place" cu motivatia : "din acest fel de discutii aprinse aflam adevarul absolut"
Recunosc ca ma simt frustrat de felul in care un umil user este tratat, in opinii ,in modul de expresie si exprimare. Recunosc ca nu pot sa ma desprind de acelasi forum de profil din UK, acolo unde se respecta thread-ul si topic-ul , unde nimeni nu-si permite sa faca comentarii fara substanta, unde userul este sfatuit sa-si dreaga topicul daca nu a respectat regulile, iar daca acesta nu le respecta abia atunci i se sterge topicul,
Da recunosc ca sunt frustrat si mai stiu cum voi fi judecat......
Cele bune !
Nu sunt un pescar grozav , dar ma simt grozav pe balta !

Avatar utilizator
Bogdan Zaharia
Moderator
Mesaje: 5363
Membru din: Dum Oct 03, 2010 21:54
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: Domnilor nu sunt multumit!

Mesaj de Bogdan Zaharia »

Buna seara Mircea,
Eu personal modific postul si cer locatie, fotografii, cel putin odata, la cei cu antecedente se inchide de la primul post dupa ce a fost atentionat, dar nu sterg postul.In proportie de 90 la suta inchid postul daca dupa a doua atentionare nu se conformeaza userul la ce s a solicitat.
Toate bune
ImagineImagine
BÂZ

Avatar utilizator
mircead
Veteran
Mesaje: 3076
Membru din: Dum Dec 12, 2010 15:29
Puncte: 0
Localitate: Popesti-Leordeni

Re: Domnilor nu sunt multumit!

Mesaj de mircead »

Buna dimineata Bogdan,
Postarea nu a fost inchisa, a fost stearsa in max 5 minute, fara atentionare si cum nu imi aduc aminte sa fi avut mai multe abateri, altele decat cele de la inceput cand s-a hotarat sa se posteze fotografii reale si toata lumea, din puterea obisnuintei calca pe bec, conchid ca a fost doar o "eroare de sistem"
Cele bune !
Nu sunt un pescar grozav , dar ma simt grozav pe balta !

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2774
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Domnilor nu sunt multumit!

Mesaj de Alin Galbenu »

Salut Mircea!
Ce nume avea postarea ta?
Imagine

Avatar utilizator
mircead
Veteran
Mesaje: 3076
Membru din: Dum Dec 12, 2010 15:29
Puncte: 0
Localitate: Popesti-Leordeni

Re: Domnilor nu sunt multumit!

Mesaj de mircead »

Alin Galbenu scrie:Salut Mircea!
Ce nume avea postarea ta?
Salut Alin,
Postarea era cu Mulinete Daiwa si Fox, insa am rugamintea sa nu o reactivezi intrucat intradevar nu am pus poze reale si nu ar fi corect sa faceti rabat pentru nimeni. Am sa dau azi la zapada ca s-a potolit viscolul si ma simt si in forma :lol: , sa ajung la magazie, la mulinete, si apoi voi face si poze reale.
Multumesc.
Cele bune !
Nu sunt un pescar grozav , dar ma simt grozav pe balta !

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: Domnilor nu sunt multumit!

Mesaj de Dan Mateianu »

Buna ziua,

Eu am sters aceasta postare si nu ptr motivul ca nu ar avea poze reale, ci ptc mi s a parut a fi un anunt de tip "bisnita".
Nu am apucat aseara sa va notific legat de asta ptc eram pe telefonul mobil.
Ptc avem contract cu mai multe magazine care vand aceste produse, la alte preturi, ii protejam astfel nepublicand astfel de anunturi de vanzare.

Multumim ptr intelegere.

Avatar utilizator
mircead
Veteran
Mesaje: 3076
Membru din: Dum Dec 12, 2010 15:29
Puncte: 0
Localitate: Popesti-Leordeni

Re: Domnilor nu sunt multumit!

Mesaj de mircead »

Dan M scrie:Buna ziua,

Eu am sters aceasta postare si nu ptr motivul ca nu ar avea poze reale, ci ptc mi s a parut a fi un anunt de tip "bisnita".
Nu am apucat aseara sa va notific legat de asta ptc eram pe telefonul mobil.
Ptc avem contract cu mai multe magazine care vand aceste produse, la alte preturi, ii protejam astfel nepublicand astfel de anunturi de vanzare.

Multumim ptr intelegere.

Inteleg, in schimb eu sunt din acela care face "bisnita"in defavoarea lui, mai exact imi cumpar scule fara sa le vad si apoi daca imi plac raman daca nu le bag la vanzare.Ce sa fac sunt obsedat cu sculele de pescuit, cumpar, nu imi plac sau se strang prea multe, nu am timpul fizic sa le pescuiesc pe toate si de aceea sunt noi noute. Cei care ma cunosc stiu de pasiunea (nebunia) mea. Acum stau langa pat cu cateva lansete si mulinete :wink:
Fişiere ataşate
resized.jpg
resized.jpg (187.7 KiB) Vizualizat de 2935 ori
Nu sunt un pescar grozav , dar ma simt grozav pe balta !

Neamtul
pescar de competitie
Mesaje: 1296
Membru din: Vin Iul 03, 2009 0:41
Puncte: 0
Localitate: Timis

Re: Domnilor nu sunt multumit!

Mesaj de Neamtul »

Dan M scrie:Buna ziua,

Eu am sters aceasta postare si nu ptr motivul ca nu ar avea poze reale, ci ptc mi s a parut a fi un anunt de tip "bisnita".
Nu am apucat aseara sa va notific legat de asta ptc eram pe telefonul mobil.
Ptc avem contract cu mai multe magazine care vand aceste produse, la alte preturi, ii protejam astfel nepublicand astfel de anunturi de vanzare.

Multumim ptr intelegere.
Cred ca intrati cam rar pe forum, altfel sigur ati fi stiut de pasiunea domnului Mircea. In mod sigur nu face bijnita.
Faptul ca protejati magazine care cer preturi nesimtite, nu e chiar un ajutor pentru pescarii din tara. La noi inca se merge pe adausuri mari si pe principiul "lasa ca se gasesc fraieri care sa plateasca"!
Acest forum devine tot mai comercial, totul se rezuma la bani. Multa reclama, contracte si interese. Jumatate din anunturile de pe prima pagina sunt ale partenerilor Crapmania.
Daca ati fi lasat anuntul domnului Mircea, sunt curios daca ar fi deranjat pe careva dintre parterii site-ului? Eu cred ca nu... :wink:

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: Domnilor nu sunt multumit!

Mesaj de Dan Mateianu »

Daca vanzarea este ocazionala si nu aduce produse la comanda sau in mod frecvent atunci anuntul este in regula si il poate repune.

Avatar utilizator
mircead
Veteran
Mesaje: 3076
Membru din: Dum Dec 12, 2010 15:29
Puncte: 0
Localitate: Popesti-Leordeni

Re: Domnilor nu sunt multumit!

Mesaj de mircead »

Le-am pus deja pe..... OLX.
Multumesc.
Nu sunt un pescar grozav , dar ma simt grozav pe balta !

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Comunicate CRAPMANIA.RO”