Ebru 2017

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Scrie răspuns
mazi
Mesaje: 68
Membru din: Mar Ian 14, 2014 9:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Pescuit Ebro

Mesaj de mazi »

Va salut domnilor.
As dori,daca exista cunoscatori printre cititorii forumului, sa-mi recomande si mie cineva un ghid pentru pescuit pe raul Ebro. Vizez atat somnul cat si crapul...
Doresc sa fac o excursie de cateva zile in primavara iar informatiile pe care le-am gasit online sunt foarte sumare si contradictorii...in sensul ca am gasit gazde/ghizi la niste preturi cu o diferenta foarte mare unul de altul...
Va multumesc.

M.

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Pescuit Ebro

Mesaj de cipica »

Ebro Craizy Cats.intreaba de Alina,este romanca. Impreuna cu Paul au aceasta agentie si ei te ajuta cu toate informatiile. Sunt profi si au foarte multa experienta.

sebas
Mesaje: 191
Membru din: Vin Ian 04, 2008 21:01
Puncte: 0
Localitate: Madrid-Bucuresti

Re: Pescuit Ebro

Mesaj de sebas »

cipica scrie:Ebro Craizy Cats.intreaba de Alina,este romanca. Impreuna cu Paul au aceasta agentie si ei te ajuta cu toate informatiile. Sunt profi si au foarte multa experienta.
Recomand fara nici o retinere, cred ca este cel mai bun ghid de pe Ebro.
Paul Booth si Alina este sotia lui.
https://www.facebook.com/EbroCrazyCats/?pnref=lhc

Avatar utilizator
Mihai.Popescu
Mesaje: 428
Membru din: Dum Feb 14, 2016 17:54
Puncte: 0
Localitate: Craiova

Ebru 2017

Mesaj de Mihai.Popescu »

Salutare,

Anul acesta ma bate gandul sa fac o partida pe Ebru dar din pacate singurele informatii gasite pe net sunt din 2013-2014. Mentionez ca specia vizata este crapul.

Cine ma poate ajuta cu cateva informatii privind:

-taxe
-cea mai buna perioada de pescuit, mai sau septembrie-octombrie
-date contact ghid

Stiu ca erau niste baieti, idella team cred, care se ocupau de cazare si de toate cele necesare dar am trimis mail si nu am primit nici un raspuns.

Multumesc anticipat!!!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”