TOPUL RUSINII

Comunicate, anunturi si informatii.

Moderatori: Dan Mateianu, gor965

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de DumiD »

popescu59 scrie: PESTI DE PESTI nu povesti despre pesti
Ai intrat si tu in topul rusinii cu zicala asta bai Naie, alaturi de BD si personajul ala cu monster lake sau cum ii zice. Imaginatie 0, sunteti cumva rude cu scenaristii Las Fierbinti sau cu creatorii superbelor reclame neumarkt?

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 293
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de ZABELEA »

DumiD scrie:
popescu59 scrie: PESTI DE PESTI nu povesti despre pesti
Ai intrat si tu in topul rusinii cu zicala asta bai Naie, alaturi de BD si personajul ala cu monster lake sau cum ii zice. Imaginatie 0, sunteti cumva rude cu scenaristii Las Fierbinti sau cu creatorii superbelor reclame neumarkt?

Poate le dai tu niste sfaturi daca ai asa multa imaginatie.......sau mai bine lasa-ne ca oricum habar nu ai ce vorbesti
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de DumiD »

ZABELEA scrie: Poate le dai tu niste sfaturi daca ai asa multa imaginatie.......sau mai bine lasa-ne ca oricum habar nu ai ce vorbesti
Aveti dreptate, imi cer scuze. Las Fierbinti e la fel de reusit ca La Bloc, reclamele la Neumarkt sunt cel putin la fel de reusite ca cele ale berii Noroc iar cand zic cu voce tare "pesti, nu povesti" simt subit nevoia sa dau televizorul pe Las Fierbinti in speranta ca in pauza de reclame da si una la Neumarkt :oops:

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 293
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de ZABELEA »

Ce firma de nada foloseste expresia 'pesti nu povesti'?
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

robi.robi88
Mesaje: 506
Membru din: Lun Feb 01, 2016 11:01
Puncte: 0
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de robi.robi88 »

Buna colegi, la fel de rusinos este si felul in care se trateaza concursurile de pe balta Cornesti din jud.Timis. Un anume domn Stefanovici, din pura coincidenta extrage din urna acelasi stand de cand se tin concursuri pe acea balta. Cred ca s-a intamplat o singura data sa pice pe alt loc iar atunci impreuna cu administratorul baltii, au dat drumul la apa etc etc. Foarte ciudat imi pare faptul ca nimeni nu zice nimic despre asta. Adevarul este ca merita, locul 1 este undeva la 500 de roni sau nici atat :))). Deci, evitati pe cat puteti!! Mentionez ca acel domn a luat locul 1 de fiecare data ca doar tot el si scrie care ce prinde si il ajuta foarte tare norocul de a extrage acelasi stand de fiecare data. Deci, EVITATI CORNESTI

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de DumiD »

ZABELEA scrie:Ce firma de nada foloseste expresia 'pesti nu povesti'?
Am incurcat borcanele, CPK foloseste expresia nu BD. Daca am suparat pe cineva de la BD baits prin asocierea cu Naie imi cer scuze :D

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de popescu59 »

Nu mai ai loc pe aici de smecheri . smardoi , si circotasi .
Din aceasta cauza intra din ce in ce mai rar lumea pe acest forum , din pacate .
Ultima oară modificat Mie Apr 05, 2017 13:12 de către popescu59, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de Dan Mateianu »

popescu59 scrie:Nu mai ai loc pe aici de smecheri . smardoi , si circotasi .
Din aceasta cauza intra din ce in ce mai rar lumea pe acest forum , din pacate .
asa e, luna martie 2017 - record de vizitatori. A fost cel mai mare numar de vizitatori inregistrati vreodata de acest site..

conform trafic.ro - http://www.trafic.ro/statistici/www.cra ... 2017-04-05

Datoria catre Crapmania.ro se achita?

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de popescu59 »

Datoriaaaaa ??? Ce ? S-a se achite ? Ce ?
Da da cum sa nu , administratia spune daca este prevazut in contract vre-o clauza care nu s-a respectat datoria se ACHITA IMEDIAT . Postati CONTRACTUL intre cele doua societati sa vedem ce prevede acel contract si daca acolo scrie ceva ce nu s-a respectat si e semnat si stampilata intelegerea atunci se va face plata IMEDIAT SE VA ACHITA TOT , plus penalitatile aferente .

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de Dan Mateianu »

mesaje-private-popescu.jpg
mesaje-private-popescu.jpg (215.98 KiB) Vizualizat de 7917 ori
Nea Nae, anul trecut stiai de "contract", acum ai uitat?

Sa punem si discutiile de pe whatsapp si alte mesaje private cand imi spuneai ca Sebi iti spune mereu ca plateste dar niciodata nu iti da banii si ca asa face cu toata lumea? Le am!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comunicate CRAPMANIA.RO”