DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de petre iulian »

gor965 scrie:
eugen dragnea scrie: George,nu intru foarte des pe site,dar cand se mai intampla treburi de genul asta da-mi te rog un mesaj in privat si gasesc eu bani pentru tine daca "vedetele" astea se dau la fund pentru "un kil de bile"...
Nu se pune problema chiar asa ... nu stiu exact cum s-a judecat taierea !
---------

Te `luminez eu :

Faptul ca pozele sunt puse pe Crapmania s-a considerat ca ei trebuie sa plateasca pentru ele .. :wink:
Cum Crapmania este un site `comercial unde se incaseaza cash pentru reclama , s-a considerat ca odata pe an la un CN pot baga si ei mana in buzunar :wink:

Asta s-a discutat pe tema asta la Agvps anul trecut in Noiembrie parca si asa a ramas ....Daca decizia a fost corecta voi stiti ... eu ma abtin .Nu e vorba de bani aici ... e vorba de principiu .
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de petre iulian »

Felicitari tuturor concurentilor .
Am stat pe balta langa voi trei zile si am remarcat ca a fost o etapa fara incidente si cu mult fair-play .
Concurentii s-au vorbit de la inceput cu vecinii stanga-dreapta sa permita scoaterea pestelui chiar daca a luat firul vecinului .O mansa de calificari frumoasa unde experienta pescarilor /cluburilor si-a spus cuvantul la final .

Chiar daca au trecut in finala doar 3 cluburi , si restul au avut ce sa invete pentru la anul si au castigat experienta .

felicitari tuturor si sper la urmatoarea mansa de calificari sa ne vedem de pescuit si fair-playul sa primeze . :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

oliviu orhei
Mesaje: 587
Membru din: Joi Aug 20, 2009 9:08

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de oliviu orhei »

petre iulian scrie:Felicitari tuturor concurentilor .
Am stat pe balta langa voi trei zile si am remarcat ca a fost o etapa fara incidente si cu mult fair-play .
Concurentii s-au vorbit de la inceput cu vecinii stanga-dreapta sa permita scoaterea pestelui chiar daca a luat firul vecinului .O mansa de calificari frumoasa unde experienta pescarilor /cluburilor si-a spus cuvantul la final .

Chiar daca au trecut in finala doar 3 cluburi , si restul au avut ce sa invete pentru la anul si au castigat experienta .

felicitari tuturor si sper la urmatoarea mansa de calificari sa ne vedem de pescuit si fair-playul sa primeze . :wink:

Frumos!

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de gor965 »

petre iulian scrie: Te `luminez eu :

Faptul ca pozele sunt puse pe Crapmania s-a considerat ca ei trebuie sa plateasca pentru ele .. :wink:
Cum Crapmania este un site `comercial unde se incaseaza cash pentru reclama , s-a considerat ca odata pe an la un CN pot baga si ei mana in buzunar :wink:

Asta s-a discutat pe tema asta la Agvps anul trecut in Noiembrie parca si asa a ramas ....Daca decizia a fost corecta voi stiti ... eu ma abtin .Nu e vorba de bani aici ... e vorba de principiu .
Pana la un punct e o decizie logica ... ce se intampla insa daca Crapmania considera ca nu se merita efortul ? Eu personal am crezut initial ca se trece la alt nivel...ceva echipe de filmare, aparitii tv, un fotograf profesionist bun, un editorial in vreo revista mare...ca sa ai cu ce sa momesti sponsorii...sa se vada si ei undeva ! Insa n-a fost nimic din toate astea si nici sponsori (sau sponsorizari) n-am vazut! Ma gandesc ca daca se vrea ceva mai grandios trebuie regandita cumva promovarea...altfel, o sa fie la fel ca si pana acum.
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Vasilica Baboieru
Mesaje: 500
Membru din: Dum Feb 07, 2010 19:51

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de Vasilica Baboieru »

Stai linistit George ,cand cineva dezinteresat a facut veste pentru CN in valoare de 7000 ron sau gasit voci care sa conteste sponsorul inscriptionat pe ele .De ce ar veni alt sponsor in carpfishing ? Sa-l conteste cineva caruia nu-i convine sponsorul respectiv?
vreau sa pescuiesc in ape limpezi

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de Albert »

Gor, nu-ti bate capul. Saracii astia de la AGVPS vor totul moca ba sa si dai bai sa stai la masa cu ei. Problema e ca cei care cotizeaza accepta asta. Pai daca ala de da banul accepta vesta cu 2016 srl pe el ce sa-i facem noi?
Marketing, management, comunicare...ce-i vrajitoria asta?
O laba in cerc(inainte de-a ma certa/bana cautati termenul) e tot ce trebuie ca CN-ul sa functioneze.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de gabi1 »

Ce are ursul în loc de mână (inainte de-a ma certa/bana cautati termenul)? :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de gor965 »

Albert scrie:...
Marketing, management, comunicare...ce-i vrajitoria asta?
....
Ceva ce la altii are succes ...

uite ce frumos a iesit promo-ul CN-ului la rapitori:



...basca, la CN-ul lor, printre altele se beneficiaza de:
-Masuratori filmate integral
-Camere de filmat in barcile concurentilor si drona de la Aerial View, care sa surprinda actiunea!
-10 episoade Pescar Hoinar pe TVR 2
-Premii substantiale de la sponsori de marca
-etc.
Asta inseamna sa vrei promovare, sa vrei sa cresti fenomenul, sa faci reclama, sa ai sponsori, sa prezinti echipament, pescari, capturi, balti...
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

nicucc
Pescar de competitie
Mesaje: 195
Membru din: Sâm Sep 05, 2009 13:26
Puncte: 0
Localitate: Craiova

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de nicucc »

Ceea ce a facut Gor965 in acest campionat este ...Extraordinar!, cu veste,fara veste,cu urs si fara....

Multumim George!
Multumim participanti!
Multumim organizatori!

viorel doloc
pescar de competitie
Mesaje: 1327
Membru din: Mar Iun 26, 2007 20:59
Puncte: 0
Localitate: SIBIU

Re: DESFASURARE SEMIFINALA I - 25-28 MAI 2017 - CORBU

Mesaj de viorel doloc »

Și noi, cei de acasă, iți multumim, George...iar ne-ai făcut să ne simțim ca și cum am fi fost în stand!!!
Respect!
Carp Passion

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”