Site Senior Crap

Moderator: Cezar Bibu

Avatar utilizator
Vali Bonto
Mesaje: 336
Membru din: Lun Oct 09, 2006 15:57
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: Site Senior Crap

Mesaj de Vali Bonto »

Vladut Mateianu scrie:Pai ai tu poze Vali ? Cu ce ? :D :D :D
Doi-trei mai rasariti gasesc... :D

Avatar utilizator
Vlad_Mihai
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 199
Membru din: Lun Apr 21, 2008 13:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site Senior Crap

Mesaj de Vlad_Mihai »

O mica mostra cu site-ul Senior, cu mentiunea ca momentan continutul este provizoriu.

Imagine http://img210.imageshack.us/img210/5940/12769363.png

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site Senior Crap

Mesaj de EX-UL »

Un pic cam aspru vizavi de niste "batrini" ( eu si Cezar ) ca noi , care de bine de rau , sustinem fenomenul de ceva vreme si cu ceva diplome pe peretii de acasa si la un deget departare de a ne retrage pe la casele noastre ... Nu te supara dar ai cam incurcat lucrurile - te vad si pe tine pe prima pagina a prezentarii pescarilor , mai vad si alte persoane pe care le-am cunoscut de putina vreme , discipoli cu acte , samd .. :P :P Nu e aroganta , dar macar in clubul pe care l-am ales , sa fim si noi respectati , chiar daca respectul nu se cere si se castiga .....( dar noi zicem ca l-am castigat , macar in sinea noastra ) . In afara de Vladut - rog performante expuse pe termen lung ....( 7-8 ani ! ) Nu am nimic cu Razvan Ulmeanu - dar zau - leader de echipa - primul pe lista ..............., ce il califica atit de sus ? , si ar mai fii ceva colegi pe acolo , pe linga tine ....

Scuza-ma Razvane , dar asta e realitatea . Am crezut ca suntem SEnior Crap si respectam "senectutea" si performanta trecuta .

Avatar utilizator
Vlad_Mihai
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 199
Membru din: Lun Apr 21, 2008 13:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site Senior Crap

Mesaj de Vlad_Mihai »

TOTUL ESTE PROVIZORIU ORDINEA POZELOR NU ESTE CEA PREZENTATA IN IMAGINE (nu hotarasc eu aceasta ordine) tocmai pentru evitarea acestor aspecte am specificat inca de la prima postare ca momentan continutul nu este cel final.
Multumesc pentru intelegere.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site Senior Crap

Mesaj de EX-UL »

Ok - fa cum crezi tu !

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Site Senior Crap

Mesaj de RazvanG »

Val ma scuzi ca intervin insa este numai o obs la ce ai scris tu ...daca vei da de sageti in mom in care va fi gata site-ul cred ca vei ajunge tu sa fi primul pe acel album.Asta daca nu ma inseala vederea si daca acele sagetele mici sunt ceea ce cred eu :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Site Senior Crap

Mesaj de Vladut Mateianu »

Nu va exista primul sau ultimul, pozele se vor roti in continuu, iar domnii (sau doamnele) pescari vor da click pe poza preferata..... :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site Senior Crap

Mesaj de EX-UL »

Pai cum sa faca click doamnele pe poza aia a mea - cu fata aia de killer ??? Ii dau webmasterului una de cind eram si eu mai june ... :wink: :lol: :lol:

A inceput "Brad Pitt" Ulmeanu sa imi dea mesaje private ca ii iau eu frisca de pe tort .....

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: Site Senior Crap

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

Val Pangica jr scrie:Pai cum sa faca click doamnele pe poza aia a mea - cu fata aia de killer ??? Ii dau webmasterului una de cind eram si eu mai june ... :wink: :lol: :lol:

A inceput "Brad Pitt" Ulmeanu sa imi dea mesaje private ca ii iau eu frisca de pe tort .....
Val din pacate pt. tine , Cezarica sta mai bine decat tine la categoria asta :D
<°))))))><
><((((((°>

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Site Senior Crap

Mesaj de EX-UL »

Asta tine de par - eu mai am cite ceva ( pe la perciuni :lol: ) - la el e aproape aeroport .... :wink: Dar daca pui pozele in marime naturala - vede lumea cine e ala lat , gras si negru in cerul in gurii .... :lol: :lol: :lol: Uita-te la el ce vesel e in poza - cum dracu sa nu placa la cocoane ? Mie mi-au retezat si din teasta , cu toate ca lui Stanila i-a incaput capul in acelasi format de poza ..... :lol: :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “CLUBUL SENIOR CRAP”