AG Carp Zone

Moderator: andrei vladeanu

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: AG Carp Zone

Mesaj de Buhac »

Vladut
PRINTISORUL si asa nu avea dreptul sa participe :wink:
PRINTISORUL mai este membru fondator si la alta Asociatie care nu este afiliata la APCR. :wink:
Daca facea PRINTISORUL cerere pt C.Z in termenul acordat ultima data de APCR Buhac facea contestatie dar dupa ce participa la prima etapa ca sa dea si banii si sa fie exclus lotul asta daca trecea de primul tur :lol: :lol: :lol: :lol:

Un singur telefon am dat si gata a renuntat .
Vladut tu crezi ca toata lumea este corecta ca noi ?

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: AG Carp Zone

Mesaj de Vladut Mateianu »

Nu stiu si nici nu este treaba mea.
Insa consider o mare bataie de joc joaca cu uite demisia, nu mai e demisia..... :twisted:
De aceea apreciez pozitia ta si a lui Orhei care nu pupa unde au scuipat, ca doar doar primesc un loc in echipa de la Printisor... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: AG Carp Zone

Mesaj de Buhac »

Vladut
Observi ce trafic are site-ul :lol: :lol: :lol: :lol:
Vezi ce poti sa faci sa zboare si ACVILA in Anglia !
Nu vreau sa cad pe Floreasca .Am auzit ca NASUL a cazut cu ATV !
Gheata subtire .

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: AG Carp Zone

Mesaj de Buhac »

Vladut
Nu tu ai zis ca sunt slab si nu am loc in lot .
Am luat LOTUL si acum are 9 locuri libere. :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: AG Carp Zone

Mesaj de Dan Marinita »

sandu grigore scrie:
doru_croc scrie: Problema la voi este ca toti sunteti colonei :lol:
fac precizarea ca nu mai fac parte din Carp Zone de o perioada de timp. daca erau colonei toti de cecei care au plecat din CarP Zone sau dus la Carp Zone 2 IL si Carp Zome 3 DB?....de ce nu sau dus la alt club?
prietenii ma striga: Mao
Eu stiu ca tu vrei sa infectezi anumite persoane uite o informatie de care tu nu ai nici un habar.
un COLONEL a sponsorizat lotul Natural Carp cu 10000 lei noi, ce zici de asta si alte 2 cluburi(sau alte entitati) au beneficiat de asta asa ca strategie de viitor sa mearga la 3 capete.Despre carp zone de care pomenesti tu cu ilfov si dambovita nu mai pune nimeni botu" cauta alta infectie sa o dai la baieti adica............. despre morti numai de bine.
CARP ZOME 3 DB de care pomenesti tu este un club care se va ifiinta in 2011(anexa BUHAIU" CARP) ca sa participe la campionatul national din partea Clubului Natural Carp divizia secundara.Dar iregistrat la o Intitutie speciala sub numele de BUHAIUL BALTII in rest numai de bine.
Persoanele sau "institutiile" din acest text nu au legatura cu realitaea deci totul este o balmajeala la fel ca si postarea primara sub semnatura
SANDU GRIGORE :lol:
Ultima oară modificat Dum Feb 14, 2010 22:05 de către Dan Marinita, modificat 1 dată în total.
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: AG Carp Zone

Mesaj de Vladut Mateianu »

Presedinte APCR :

Decizie Acvila

Privitor la cererea de rezervare a unui loc la actuala editie de CN din partea Dlui Constantin Buhac, imputernicit al AVPS Acvila prin Imputernicirea 32/05.02.2010, si de inscriere a unui lot asa cum a fost el prezentat in tabelul nominal anexat,

Consiliul Director,
luand in considerare adresa oficiala nr 36/10.02.2010 din partea AVPS Acvila in care se specifica faptul ca imputernicirea dlui Constantin Buhac este anulata, il informeaza pe dl Constantin Buhac ca inscrierea lotului AVPS Acvila in actuala editie de campionat nu mai este posibila si il invita sa isi ridice pe baza de proces verbal documentele depuse in vederea inscrierii.

Cu regret va informam ca in ciuda eforturilor si concesiilor facute de membrii APCR in scopul atragerii si a altor cluburi in actuala editie de Campionat National, aceasta editie se va desfasura in formula anuntata in data de 30 ianuarie, respectiv cu cele 12 cluburi care au indeplinit formalitatile de inscriere. Totodata ne exprimam speranta ca pe viitor sa convingem printr-o atitudine profesionala, ferma, strict orientata spre competitie, cat si pe baza egalitatii de sanse si a votului democratic, ca si locul altor cluburi este aici, alaturi de noi.


Sfatul meu este sa te alaturi unui club deja inscris, sunt destule cluburi care au nevoie de un pescar cu experienta....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: AG Carp Zone

Mesaj de Buhac »

Vladut
Tu esti un baiat EXTRAORDINAR de sincer ,ai vazut adresa de la AGVILA in care gasesti cuvantul anulat ?
Tati te cobori la nivelul DEZINFORMATORILOR care ESTE ? :lol: :lol: :lol:
Daca se va intampla sa fie anulata imputernicirea 32 / 05 02 2010 se va face alta pentru MATY . :wink:
ACVILA participa cu Buhac si fara Buhac :wink:
Spunele celor care dezinformeaza ca lumea deabia isi capatase incredere in CONDUCERE.
Daca Buhac nu participa la Calificari nici Romania nu va trimite echipa in Anglia .
Am o bijuterie de Avocat .

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: AG Carp Zone

Mesaj de Vladut Mateianu »

Bine. Referitor la amenintari te sfatuiesc sa fi mai ponderat....

PS Citeste raspunsul pe care ti l-am dat la celalalt topic, este ultima oara cand iti atrag atentia. :!:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: AG Carp Zone

Mesaj de Buhac »

Vladut
Am citit ma CONFORMEZ dar nu am mintit cu nimic .

orhei
Mesaje: 33
Membru din: Mie Ian 27, 2010 20:45

Re: AG Carp Zone

Mesaj de orhei »

gor965 scrie:
Val Pangica jr scrie:Totusi , dupa AG CZ - sunt curios ce s-a hotarit ?
Pai daca ulterior dl. Orhei a "dezertat" inseamna ca s-a hotarat intoarcerea armelor ...Pro CN...Pro APCR !!! :D :mrgreen:
Te rog, cuvantul folosit de tine nu ma onoreaza cu nimic.
Astept scuzele de rigoare.
Multumesc

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”