INVITAȚIE LA DIALOG

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: INVITAȚIE LA DIALOG

Mesaj de gabi1 »

gor965 scrie:
Stefan Popescu scrie: Câinele moare de drumul lung și prostul de grija altuia.
Cam asta e puterea dumitale de organizare...cand te inghesuie adevarul despre palmaresul de kkt al federatiei pe care o pastoresti "legal" din 2011, dai drumul la un proverb si te-ai scos. Restul lucrurilor pe care le-am scris mai sus sunt insa adevarate...nu te poti compara cu rusii pentru simplul motiv ca ei erau deja acolo cu pescari si rezultate. Federatia dumitale e ZERO in Romanaia si MINUS ZERO pe plan international...mult succes la afiliere!

p.s.
Daca te baga aia la CIPS, vin sa-mi iau carnetul de arbitru ! :lol:
Pân-aici ți-a fost!, nebunu' se mai crede (încă) eligibil. :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: INVITAȚIE LA DIALOG

Mesaj de Cristi Y »

gor965 scrie:Daca te baga aia la CIPS,
CIPS - Comisia de Internari Pacienti Schizo :lol: :lol:
Fişiere ataşate
thP9KDW8W0.jpg
thP9KDW8W0.jpg (13.85 KiB) Vizualizat de 1586 ori
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: INVITAȚIE LA DIALOG

Mesaj de gabi1 »

Ce faţă are! :lol: :lol: Mustaţă asimetrică(pareză :roll: ), fix ca la "cealapa". :lol: :lol: :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Eduard Mosneanu
Mesaje: 279
Membru din: Lun Mar 27, 2017 18:59
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: INVITAȚIE LA DIALOG

Mesaj de Eduard Mosneanu »

Cristi Y scrie:
gor965 scrie:Daca te baga aia la CIPS,
CIPS - Comisia de Internari Pacienti Schizo :lol: :lol:
Urata barza a avut.... :shock:
Gone fishing....

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: INVITAȚIE LA DIALOG

Mesaj de DumiD »

Despre Nea Fane s-au scris cantece si poezii, lasati atacurile la mustata ca nu va fac cinste!

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: INVITAȚIE LA DIALOG

Mesaj de Alexandru Popescu »

Cand am intrebat pe forum daca a castigat ceva procese in instanta, imediat mi-a raspund cu niste balarii. Cand am dat fwd la 2 intrebari banale si eu si inca cativa colegi de pe acest forum, nu cred ca mai stie sa citeasca, nu ne raspunde ....
...

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: INVITAȚIE LA DIALOG

Mesaj de Cristi Y »

Alexandru Popescu scrie:nu cred ca mai stie sa citeasca, nu ne raspunde ....
voi inca mai asteptati dialoguri pertinente cu parazitul asta expirat ? de 7-8 ani tot ameninta , minte , aresteaza , condamna si nu face NIMIC
pai daca nu stiti sau ati uitat , licheaua si-a facut debutul in acest fenomen organizand in concurs la Doripesco si a disparut cu banii de premii :roll:
la revolutie a fost zidit in birou de colegii pe care I-a turnat .... sifonar imputzit
pierde proces dupa proces si incearca sa justifice banii luati de la MTS cu niste caricaturi de concursuri la care participa 5 bosorogi expirati ca si el
tine cu dintii de o functie pe care cu falsuri si minciuni si-a autoatribuit-o sperand ca pana la urma ajunge sa puna mana pe ceva banuti nemunciti umpland pagini intregi cu copy-paste -uri din legi

asa ca nu va mai obositi sa asteptati raspunsuri de la fecalomul asta stricat ca e pierdere de timp ... un bosorog paranoic , mincinos si neputiincios :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: INVITAȚIE LA DIALOG

Mesaj de oanavictor »

ce lume rea domne ......si cand te gandesti ca nu a dorit decat deschiderea spre dialog ..........
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: INVITAȚIE LA DIALOG

Mesaj de Lucian SV »

oanavictor scrie:....si cand te gandesti ca nu a dorit decat deschiderea spre dialog ..........
Ești naiv domnule, perversul a vrut să ne deschidă la șliț. S-ar putea totuși să fie greșeala noastră că cine știe ce lucrare face ....

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: INVITAȚIE LA DIALOG

Mesaj de oanavictor »

Lucian SV scrie:
oanavictor scrie:....si cand te gandesti ca nu a dorit decat deschiderea spre dialog ..........
Ești naiv domnule, perversul a vrut să ne deschidă la șliț. S-ar putea totuși să fie greșeala noastră că cine știe ce lucrare face ....
nu ai inteles Luciane .....citeste arhiva si documenteaza-te ........emisiuni tv ,radio ,intalniri de taina ,comunicate oficiale,procese ..... :roll:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”