TOPUL RUSINII

Comunicate, anunturi si informatii.

Moderatori: Dan Mateianu, gor965

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de robyvan »

robi.robi88 scrie:Buna colegi, la fel de rusinos este si felul in care se trateaza concursurile de pe balta Cornesti din jud.Timis. Un anume domn Stefanovici, din pura coincidenta extrage din urna acelasi stand de cand se tin concursuri pe acea balta. Cred ca s-a intamplat o singura data sa pice pe alt loc iar atunci impreuna cu administratorul baltii, au dat drumul la apa etc etc. Foarte ciudat imi pare faptul ca nimeni nu zice nimic despre asta. Adevarul este ca merita, locul 1 este undeva la 500 de roni sau nici atat :))). Deci, evitati pe cat puteti!! Mentionez ca acel domn a luat locul 1 de fiecare data ca doar tot el si scrie care ce prinde si il ajuta foarte tare norocul de a extrage acelasi stand de fiecare data. Deci, EVITATI CORNESTI
Ai fost la concursurile alea?
Sau vorbesti doar din auzite?
slowly we rot- by Obituary

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de popescu59 »

Danut iar ai incurcat borcanele , repet eu am fost cel care scria in acel topic si nimic mai mult .

Administratia cere CONTRACTUL incheiat intre Crapmania si Balta Lazar semnat si stampilat asa cum se procedeaza cind inchei o intelegere intre 2 societati comerciale ,sa vedem ce nu s-a respectat si daca s-a omis vre-o plata . In cazul in care nu s-a respectat vre-un articol se va plati tot inclusiv penalitati .
Daca nu aveti un contract incheiat intre parti cea ce afirmati pe aici in scris se cheama altceva deci atentie .

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de gabi1 »

popescu59 scrie:Danut iar ai incurcat borcanele , repet eu am fost cel care scria in acel topic si nimic mai mult .

Administratia cere CONTRACTUL incheiat intre Crapmania si Balta Lazar semnat si stampilat asa cum se procedeaza cind inchei o intelegere intre 2 societati comerciale ,sa vedem ce nu s-a respectat si daca s-a omis vre-o plata . In cazul in care nu s-a respectat vre-un articol se va plati tot inclusiv penalitati .
Daca nu aveti un contract incheiat intre parti cea ce afirmati pe aici in scris se cheama altceva deci atentie .
Bă, te învârți în jurul cozii, când doar scriai, când ești purtătorul de cuvânt și avocatul lui Sebi(o ”încerci” cu ștampila). ”Curva-i curvă până moare”!
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
clinci
Pescar de competitie
Mesaje: 268
Membru din: Vin Noi 20, 2009 17:39
Puncte: 0
Localitate: Ilfov

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de clinci »

DumiD scrie:
ZABELEA scrie:Ce firma de nada foloseste expresia 'pesti nu povesti'?
Am incurcat borcanele, CPK foloseste expresia nu BD. Daca am suparat pe cineva de la BD baits prin asocierea cu Naie imi cer scuze :D

Ne flateaza faptul ca stiti sloganul nostru. Asta inseamna ca si-a facut treaba. :)
CPK

0721406017

shahjaban
pescar de competitie
Mesaje: 1377
Membru din: Vin Feb 08, 2013 15:00
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de shahjaban »

popescu59 ...ia domnule niste meditatii la limba romana ca esti in urma rau de tot ....
Dragos C. - Brasov

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de DumiD »

clinci scrie:
DumiD scrie:
ZABELEA scrie:Ce firma de nada foloseste expresia 'pesti nu povesti'?
Am incurcat borcanele, CPK foloseste expresia nu BD. Daca am suparat pe cineva de la BD baits prin asocierea cu Naie imi cer scuze :D

Ne flateaza faptul ca stiti sloganul nostru. Asta inseamna ca si-a facut treaba. :)
Si-a facut-o, dar sincer, aveti nada mult mai buna decat sloganul :lol: Valabil si pentru BD, ca si ei au o negatie in logo. Ca sa revin la bere, aveti Carlsberg si Warsteiner si le faceti reclame de neumarkt si noroc

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: TOPUL RUSINII - 2016

Mesaj de Dan Mateianu »

Am decis sa-i interzic accesul la acest forum pentru o perioada nedeterminata utilizatorului popescu59.

Crapmania.ro
Pescar de competitie
Mesaje: 252
Membru din: Lun Oct 11, 2010 12:35

Re: TOPUL RUSINII

Mesaj de Crapmania.ro »

Din pacate si Balta Greaca Cercani - intra in TOP RUSINE 2018 cu o datorie catre site-ul Crapmania.ro de 1500 lei din anul 2016. (servicii de publicitate neachitate).


FOARTE IMPORTANT! Nu se vor mai permite postarea de concursuri organizate pe aceasta balta in sectiunea COMPETITII pana la stingerea datoriei!

Acest lucru se datoreaza neseriozitatii patronului care in repetate randuri/amanari nu a reusit sa se tina de angajamentele de plate care i-au fost acordate.
Din acest motiv site-ul Crapmania.ro nu recomanda Greaca Cercani, o balta a carei administratii nu prezinta incredere.
Fişiere ataşate
greaca-cercani.jpg
greaca-cercani.jpg (138.66 KiB) Vizualizat de 6849 ori

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comunicate CRAPMANIA.RO”