sugestii incalzire comandor

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: sugestii incalzire comandor

Mesaj de doru_croc »

cipica scrie:ani de zile m-am incalzit in cort cu aragaz cu butelii campingaz, nu am stat niciodata cu cortul deschis si nici nu m-am asfixiat.
Ne bucuram ca nu te-ai sufocat si inca mai esti alaturi de noi :lol:
PS Cine vrea caldura sa-si faca rezervare la hotel sau mai bine sa stea acasa :lol:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
ValiRom
Mesaje: 350
Membru din: Mar Feb 24, 2009 14:52

Re: sugestii incalzire comandor

Mesaj de ValiRom »

Nu.... cine vrea caldura trebuie sa isi ia doar o soba catalitica costa intre 300 si 400 ron, si nu prea mai ai treaba cu frigul, am stat week-end-ul trecut la tancabesti.... si nu am avut nici o treaba.

Avatar utilizator
vali dumitru
Mesaje: 908
Membru din: Vin Apr 06, 2007 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: sugestii incalzire comandor

Mesaj de vali dumitru »

am eu soba catalitica, 310 lei.fara partea electrica de sus,noua.
Fişiere ataşate
soba.jpg
(77.79 KiB) Descărcat de 321 ori
Valentin Dumitru

clabuc
Mesaje: 372
Membru din: Joi Apr 30, 2009 11:11
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: sugestii incalzire comandor

Mesaj de clabuc »

daca mai apar si cu aia in casa, cred imi schimb domiciliul la comandor :D , deja mi-a redus sotia spatiul alocat sculelor si nu mai am voie sa fac bile in casa (mai ales S&O). citeam topicul despre lanterne de cap unde exista solutii finute si eficiente, la capitolul asta in schimb cam suferim.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”