Proiect prezentare balti/lacuri

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

alinakes
Mesaje: 33
Membru din: Joi Noi 24, 2016 20:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Proiect prezentare balti/lacuri

Mesaj de alinakes »

Nu cred ca numarul de vizualizari este problema. Nu toate site-urile au avut explozii de vizualizari la inceput.

Eu as merge pe o emisiune (sinteza din 2-3 filmari) de genul asta si dupa ce am facut 2-3 partide pe lac, ca altfel pare o emisiune interviu cu proprietarii/administratorii care isi fac reclama.

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Proiect prezentare balti/lacuri

Mesaj de nit_matias »

Orice initiativa este bine venita.
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

Rua
Mesaje: 14
Membru din: Vin Ian 20, 2017 11:05

Re: Proiect prezentare balti/lacuri

Mesaj de Rua »

alinakes scrie:Nu cred ca numarul de vizualizari este problema. Nu toate site-urile au avut explozii de vizualizari la inceput.

Eu as merge pe o emisiune (sinteza din 2-3 filmari) de genul asta si dupa ce am facut 2-3 partide pe lac, ca altfel pare o emisiune interviu cu proprietarii/administratorii care isi fac reclama.

Stiu ce spui...dar imi place mult sa merg pe Dunare si imi cam pastrez fondurile pt 2-3 iesiri de genul asta. Atlfel as fi in fiecare weekend pe cate o balta... Pe scurt...problema sunt banii. Daca ar fi bani de toate as face fix cum ai spus tu. Oricum sunt la inceput..vedem cum evolueaza lucrurile. Canalult de youtube are 1 luna si o saptamana si peste 4000 de vizualizari. Postarea pe forum este dinainte sa incep orice, cautam doar pareri despre idee.

Pe 15 august voi fi pe Sf Gheorghe si vreau sa fac 2-3 episoade din acea iesire de 5 zile. Vreau sa dau TOATE informatiile posibile pentru intreaga comunitate.

Pana una alta am facut si un review la un sonar pe care-l folosesc: un sonar de buget


Avatar utilizator
Galeru Andrei
Mesaje: 190
Membru din: Dum Aug 20, 2017 18:58
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Proiect prezentare balti/lacuri

Mesaj de Galeru Andrei »

Felicitari pentru tot ce faci!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Balti de Crap”