bancuri

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
crap hunter
Mesaje: 35
Membru din: Mar Mai 23, 2017 11:54

Re: bancuri

Mesaj de crap hunter »

gabi1 scrie:Iarna, doi moldoveni taie lemne:

– Măi, Ioane, de ce nu ţi-ai luat căciula cu urechi? – Gata, nu mai port căciulă de când am avut incidentul! – Da ce incident? – Mi s-a oferit un pahar de rachiu şi nu am auzit….

Fără resentimente! :D
eu nu ma pot supara pe asa ceva ....doar jegu' din SV lucrator la ANAF

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: bancuri

Mesaj de Lucian SV »

crap hunter scrie: eu nu ma pot supara pe asa ceva ..
pai ba retardule eu am zis ceva de curva si jegoasa de ma-ta ...nu !...a fost un banc nevinovat (si chiar daca sunt moldovean)[/quote]
Deci am avut dreptate în legătură cu tratamentul... și urmările lui. qed

crap hunter
Mesaje: 35
Membru din: Mar Mai 23, 2017 11:54

Re: bancuri

Mesaj de crap hunter »

Lucian SV scrie:
crap hunter scrie: eu nu ma pot supara pe asa ceva ..
pai ba retardule eu am zis ceva de curva si jegoasa de ma-ta ...nu !...a fost un banc nevinovat (si chiar daca sunt moldovean)
Deci am avut dreptate în legătură cu tratamentul... și urmările lui. qed[/quote

Singura dreptate pe care o ai e ca esti un retard tampit care jigneste pe oricine din fata tastaturii....

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: bancuri

Mesaj de gor965 »

E clar, vine sfarsitul lumii ... se cearta lumea in topicul de bancuri ! :x :? :roll: :oops:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: bancuri

Mesaj de gabi1 »

Repetir! :lol:



"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: bancuri

Mesaj de Lucian SV »

gabi1 scrie:Repetir! :lol:
trolezi?

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: bancuri

Mesaj de Lucian SV »

gor965 scrie:E clar, vine sfarsitul lumii ... se cearta lumea in topicul de bancuri ! :x :? :roll: :oops:
Mda, cand pe olandezi îi doare capul trag o linie sau dau foc la un haldan de cânepă. Concluzia, olandezii au probleme sau rezolvă problemele cu anumite substanțe.
Unui limitat, i se pare funny să posteze bancuri despre neamurile sale generalizând, fără a ține seama că de fapt una-i adio mamă și alta-i un rachiu bun. ps. când spui bancuri fumate cu tentă discriminatorie e aproape sigur că primești o flegmă între ochi. :wink:
ambele bancuri au aceeași temă: moldovenii sunt carmoliști, numai că al lui gabi1 are o construcție haioasă. Dar în ambele bancuri dacă înlocuiești moldoveni cu români sensul e același și perfect plauzibil!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: bancuri

Mesaj de gabi1 »

Lucian SV scrie:
gabi1 scrie:Repetir! :lol:
trolezi?
Şi-ţi vini hăi?! Cată-ţi di treabă. Cu mini o 'ncurşi ialectric, cruşuliţa ...!
:lol: :lol: :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: bancuri

Mesaj de ionut72 »

- De ce fug moldovenii după Salvare?
- Ca să pupe crucea.
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

crap hunter
Mesaje: 35
Membru din: Mar Mai 23, 2017 11:54

Re: bancuri

Mesaj de crap hunter »

Lucian SV scrie:
gor965 scrie:E clar, vine sfarsitul lumii ... se cearta lumea in topicul de bancuri ! :x :? :roll: :oops:
Mda, cand pe olandezi îi doare capul trag o linie sau dau foc la un haldan de cânepă. Concluzia, olandezii au probleme sau rezolvă problemele cu anumite substanțe.
Unui limitat, i se pare funny să posteze bancuri despre neamurile sale generalizând, fără a ține seama că de fapt una-i adio mamă și alta-i un rachiu bun. ps. când spui bancuri fumate cu tentă discriminatorie e aproape sigur că primești o flegmă între ochi. :wink:
ambele bancuri au aceeași temă: moldovenii sunt carmoliști, numai că al lui gabi1 are o construcție haioasă. Dar în ambele bancuri dacă înlocuiești moldoveni cu români sensul e același și perfect plauzibil!
mai taca, ori esti frustat cand citesti bancuri cu moldoveni, ori esti vreo somitate in domeniu(bancuri) ca de pescuit nu se poate spune nimic despre mata si cred ca ai la fel de "multa" minte ca politistii care au amendat niste copii ca spuneau bancuri cu militieni in fata blocului;limitat esi tu cu neamurile tale daca ai ajuns sa jignesti pe cineva pentru atata lucru ...

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”