vand om !

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
turlostanu
Mesaje: 27
Membru din: Mar Sep 27, 2005 2:26

Mesaj de turlostanu »

lasa-l Val sa mai radem si noi! :lol:

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

Daca mi-ai vazut pozele inseamna ca intri si pe forumu lu Ilie, pt ca eu acolo am postat poze. Io nu lingusesc pe nimeni ba bou cu tzatze pt ca nu am de ce. Da nici nu injur pe nimeni ca iarasi n-am de ce, asa cum faci tu.
Tu esti o anomalie genetica, un scelerat care sufera de sindromul Tourrette.
Vezi ca uscaciunea de care vorbeai e baiat bun si se amuza deocamdata cu elucubratiile unui muc intarit ca tine. Da daca il faci pe uscat sa se incrunte, uscatu o sa-ti ia urma (de-aici de pe cealalta fata a planetei) si te dibuie rapid.
Tu in intunericul din capul tau nu ai cum sa sti ca orice tasta atinsa, in momentul in care esti on-line este atat de usor depistabila incat nici nu sti cum in mijlocul noptii iti intra cativa baieti in casa si se-apuca sa-ti mareasca orificiile pana cand se satura de tine. Nu ma cunosti si nici nu-ti doresc . Stai dreacu pe picioarele din spate si incearca sa te mentii in viata, ca asa cum ai inceput-o io nu-ti dau ani multi.

Hai acum ca ti-am dat cateva povete, poti sa incepi sa torni, sa mai rada si oamenii astia. Ia sa vedem, dupa ce-ti masturbezi tu frumos creieru, ce esti in stare sa ejaculezi ?
APCR Canadian Branch

Avatar utilizator
coco carpdiscount
Mesaje: 513
Membru din: Vin Iun 03, 2005 23:14
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de coco carpdiscount »

@carmolistu

ba cacat prajit, poate vrei sa te prind cu terente si sa iti rupem curu si falcile. daca nu te potolesti odata tot te dibuie cineva si o sa fie vai de bucile tale.

carmolistu muistu!!!!!!!!!!
Nu bei, nu prinzi !!
Porcul tot porc ramane :) !

Avatar utilizator
coco carpdiscount
Mesaje: 513
Membru din: Vin Iun 03, 2005 23:14
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de coco carpdiscount »

apropos
mircea f a zis ca daca te prinde te sparge
Nu bei, nu prinzi !!
Porcul tot porc ramane :) !

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Iar ai aparut vierme transpirat.Ba dobitocule nu te ptolesti cu vorbele astea de copil al strazi care esti.Tie iti tebuie administrat un omor bun dupa care o sa-ti bag niste avortoni in anus ca si asa nu ai ce sa maninci boschetarule.Vezi ca mi-am propus cu COCO miine cand venim sa te ridica sa facem niste perversiuni cu tine,adica;o sa ne cacam pe tine dupa care o sa ti bagam o pocnitoare in popou sa-ti explodeze toate organele din corpul ala canceros retardatule mintal :twisted: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Uitati ce ati putut scoate din voi in topicul asta , la adresa lui carmolistul asta . De asta va iubesc , nu va repetati !

bou cu tzatze
cacat prajit
vierme transpirat
uscatura canadiana
ghiudem prajit
leoartza asta vie, cu nume de lichid
fecalei scriitoare
cacat basit
caltabos impanat
esti mai prost decat Dorel din reclama !!!
soricar
tarfa traseista
umbla prea des la penar
limbric vlaguit de laba
iti rup o mana si ti-o bag in popou
iti rup mainile si te bat cu ele
drojdier de ultima speta

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Marfa . Am sa scriu o carte odata cu chestiile astea .

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

Val,

Ti-am spus doar ca trebuie sa deschizi un topic despre excrementu asta fecaloid.

Ar creste ratingul forumului incredibil. Crede-ma ca stiu ce vorbesc.

Oricum, ai fost tare cu adunarea tuturor expresiilor ghiduse.

Stima

Moose
APCR Canadian Branch

turlostanu
Mesaje: 27
Membru din: Mar Sep 27, 2005 2:26

Mesaj de turlostanu »

Bravo Moose, esti marfa!
Nu te cunosc personal, dar am auzit de tine de la Maestru, Vladut si Vladeanu.Sa-l prajim in continuare pe fraierul asta stricat de carmolist!Salutari! :lol:

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

Turlostane frate, io sunt baiat subtire (zic io) , da cand vine un pisat congelat ca tembelu asta si o ia razna de tot, nu ma mai pot abtine si le mai zic si io.

Ai vazut si tu ca baietii s-au mai incins uneori, si-au mai bagat si si-au mai scos cate una , cate alta, da pana la coada ei tot impreuna sunt si tot din aceeasi strachina mananca, asa ca treburile au intrat pe fagasu lor. Cine totusi a avut vreo nasoala cu vreunul si-a rezolvat problema in privat , pe celular sau verde-n mecla , fata-n-fata.

Da nu te apuci tu, carpa-n-popou, sa ..... in gura pa toata lumea ca asa vrei tu.
Daca esti ciumec si ai coaiele cat bila de bowling, spui asa : "io sunt Moose din Canada (ala care pescuia pa la George la Greaca) si vreau sa-l pup in gura pa ala si pa ala ca sunt bazat frate de nu sa poate".
Da nu te ascunzi ca o lindina puturoasa in spatele unui anonimat de doi mardei, injurand baieti carora nu le ajungi nici la glezna. Nu vorbesc de altii, ca n-am cadere, da stie el cata matreata fac io ? Stie el cat le vad io pa pescuit si pa vanatoare ? Habar n-are si ma ia la carbaza.

Asta-i parerea mea,

Stima

Moose
APCR Canadian Branch

Avatar utilizator
tudorgabriel
Mesaje: 145
Membru din: Dum Ian 16, 2005 19:44
Puncte: 0
Localitate: galati

Mesaj de tudorgabriel »

:D :D :D :D :D :D

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”