Întrebare pentru Dan Mitranescu

Moderator: Dan Mitranescu

Încuiat
Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Dan Mitranescu »

Multumesc pentru comenzi.
Am avut multe comenzi astazi, fiind clar ca lansetele au fost asteptate. Multumesc si pentru acest lucru si imi pare rau ca ca am intarziat. Sunt lucruri care nu depind numai de mine.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Dan Mitranescu »

HENRICH scrie:
Vin Mai 10, 2019 15:08
Chiar azi am si fācut comanda la 4 buc mtx 14 new concept,abia astept sā primesc,am asteptat mult pentru ele sper sā fie ok.
Multumesc pentru comanda si in mod special pentru ca este prima cerere de NEW CONCEPT, inainte sa public pozele, descrierea sau produsul. Consider ca este numai incredere si acesta este unul dintre aspectele care conteaza pentru mine foarte mult.

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Lucian SV »

:wink: :wink: :wink:

HENRICH
Mesaje: 136
Membru din: Lun Noi 09, 2015 22:55
Puncte: 0
Localitate: Carei

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de HENRICH »

Chiar azi am si fācut comanda la 4 buc mtx 14 new concept,abia astept sā primesc,am asteptat mult pentru ele sper sā fie ok. Toatā stima pentru tot ce faceti!Mi-am vândut lansetele care costau de douā ori si jumātate mai mult c-a sā-mi i-au new conceptul,si nu cred cā o sā mā însel.

HENRICH
Mesaje: 136
Membru din: Lun Noi 09, 2015 22:55
Puncte: 0
Localitate: Carei

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de HENRICH »

Salut! Am primit sâmbāta lansetele "new concept", dupā câteva sedinte de casting pot sā spun cā:sunt lansete interesante-în mod pozitiv!Întradevār au o revenire mai rapida pe tronsonul de vârf.Aceste lansete au fost primele pe care l-am cumpārat fāra sā le încerc.Pe scurt-nu m-am dezamāgit deloc!!!Multumesc dmn Mitrānescu cā am putut sā fiu în primii(s-au primul,dupā cum am înteles),sā comand si sā încerc!

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Dan Mitranescu »

HENRICH scrie:
Mie Mai 15, 2019 18:37
Salut! Am primit sâmbāta lansetele "new concept", dupā câteva sedinte de casting pot sā spun cā:sunt lansete interesante-în mod pozitiv!Întradevār au o revenire mai rapida pe tronsonul de vârf.Aceste lansete au fost primele pe care l-am cumpārat fāra sā le încerc.Pe scurt-nu m-am dezamāgit deloc!!!Multumesc dmn Mitrānescu cā am putut sā fiu în primii(s-au primul,dupā cum am înteles),sā comand si sā încerc!
Obisnuinta cu sculele noi, cu puteri, actiuni sau reveniri diferite de fostele lansete, se face putin mai greu.
Este ca la masini. Cand te sui pe o masina mai puternica sau mai bine construita, nu intotdeauna o conduci la fel de degajat ca pe cea din trecut. Cu toate astea, in timp, odata cu obisnuinta si punerea in valoare a avantajelor oferite de noul autoturism, lucrurile se schimba, iar o eventuala intoarcere la a conduce fosta masina poate da o adevarata parere.

Asa si cu lansetele. Cu trecerea timpului avantajele unei lansete bine construite nu te vor mai lasa sa pui mana pe alte lansete mai slabe. Trecerea spre inainte se face cu antrenament. Inapoi nu te mai poti intoarce cu nimic.

Ce pot eu sa spun este ca noul model o sa fie apreciat din ce in ce mai mult, iar in cativa ani lansetele de crap cu 6 inele nu vor mai exista. Parerea mea .

Multumesc inca o data pentru achizitie si mai ales pentru incredere.

HENRICH
Mesaje: 136
Membru din: Lun Noi 09, 2015 22:55
Puncte: 0
Localitate: Carei

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de HENRICH »

:wink:

Pitbull
Mesaje: 51
Membru din: Sâm Iul 20, 2019 22:04
Puncte: 0
Localitate: Tg Mures

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Pitbull »

Buna!!
Un model nou de avertizori nu vor aparea ?

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Dan Mitranescu »

Pitbull scrie:
Mar Aug 06, 2019 12:19
Buna!!
Un model nou de avertizori nu vor aparea ?
Salut,
Momentan nu stiu sa fie alt model in lucru. Ma refer la carcasa.
La partea electronica sa lucreaza in permanenta si sunt schimbari de la un lot la altul.
Noi incercam ca schimbarile sa fie intotdeauna in bine. :)

pitics4s
Mesaje: 94
Membru din: Mie Iun 06, 2018 20:20
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de pitics4s »

Salutare! S.a deblocat containerul cu firul m-line? Mersi!
Matei Petrescu
Club Sportiv Green Lake

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DAN MITRANESCU”