Pareri despre MTX 14 black edition si MTX UNI black edition pe care mi le recomandați

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Costi Codorean
Mesaje: 23
Membru din: Dum Apr 14, 2019 18:32

Pareri despre MTX 14 black edition si MTX UNI black edition pe care mi le recomandați

Mesaj de Costi Codorean »

Buna. As doriti să-mi achizitionez 4 lansete pt crap si sunt c-am nehotărît.. Optez între MTX 14 black edition si MTX UNI black edition. As dori niște sfaturi , păreri .multumesc

catalinSM
Mesaje: 309
Membru din: Dum Ian 26, 2014 15:22
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Re: Pareri despre MTX 14 black edition si MTX UNI black edition pe care mi le recomandați

Mesaj de catalinSM »

cumpara 2 si 2, i-ti faci o parere si ne spui si noua

ilar
Mesaje: 220
Membru din: Vin Feb 08, 2019 21:12
Puncte: 0
Localitate: Oradea

Re: Pareri despre MTX 14 black edition si MTX UNI black edition pe care mi le recomandați

Mesaj de ilar »

Cred, un sfat pertinent poate sa iti dea Dan, eu din cate stiu uni este mai moale pe varf decat mtx 14

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Pareri despre MTX 14 black edition si MTX UNI black edition pe care mi le recomandați

Mesaj de Dan Mitranescu »

ilar scrie:
Joi Iun 27, 2019 22:16
Cred, un sfat pertinent poate sa iti dea Dan, eu din cate stiu uni este mai moale pe varf decat mtx 14
MTX UNI este o idee mai rigida ca MTX 14, cel putin teoretic, avand o conicitate mai mare, dar pierde putin la aspect, blank-ul fiind putin mai gros.
Parerea pe care o pot contura din vanzari este ca MTX 14 este preferata de 7 ori mai mult ca MTX UNI.

P.S. MTX 14 NEW CONCEPT le bate pe amandoua sub toate aspectele.

Costi Codorean
Mesaje: 23
Membru din: Dum Apr 14, 2019 18:32

Re: Pareri despre MTX 14 black edition si MTX UNI black edition pe care mi le recomandați

Mesaj de Costi Codorean »

Multuesc pt sfaturi ..

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”