SE TINE CAMPIONATUL 2019! PERIOADA SI TAXE.

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: SE TINE CAMPIONATUL 2019! PERIOADA SI TAXE.

Mesaj de Anti FRPS »

:lol: :lol: :lol:
Ultima oară modificat Lun Iul 29, 2019 19:09 de către Anti FRPS, modificat 1 dată în total.

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: SE TINE CAMPIONATUL 2019! PERIOADA SI TAXE.

Mesaj de Anti FRPS »

Oare nu ar fi cazul să te gândești că ceea ce am făcut este corect și legal?
Mai jos aveti trei exemple relevante de " corectitudine si legalitate " ale impostorului


http://portal.just.ro/176/SitePages/Dos ... d_inst=176

http://portal.just.ro/176/SitePages/Dos ... d_inst=176

http://portal.just.ro/176/SitePages/Dos ... d_inst=176

:lol: :lol: :lol:

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: SE TINE CAMPIONATUL 2019! PERIOADA SI TAXE.

Mesaj de Anti FRPS »

Se poate verifica. Există Registrul Național ONG. Scrie acolo cine este președinte.
Cei de la instanta "este " niste prosti , nu?

http://portal.just.ro/333/SitePages/Dos ... d_inst=333

Iesi , cocleala mincinoasa ! :lol: :lol: :lol:

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SE TINE CAMPIONATUL 2019! PERIOADA SI TAXE.

Mesaj de Alexandru Popescu »

Anti FRPS scrie:
Lun Iul 29, 2019 18:37
Alexandru Popescu , iti pierzi timpul si banii degeaba , nu are ce sa-ti semneze pentru ca nu mai este presedinte :lol:
Pai de ce crezi ca apelez la cineva care are timp sa o faca? De ce crezi ca am zis ca suport financiar, nu am timp dar am bani sa il pun sa plateasca cu varf si indesat. Mai rau pentru el este sa se pronunte ca nu imi semneaza ca asa vrea el si sa nu fie nici macar presedinte. In alte tari civilizate discriminarea se interpreteaza si ca rasism si se face puscarie instant pentru asa ceva. Pe langa discriminare mai sunt cateva de adaugat dar o sa le afle curand. Vin in tara curand pentru concediu si am sa contactez si un avocat sa mearga mai departe. Abia astept sa vad ce da prostul din el.
...

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SE TINE CAMPIONATUL 2019! PERIOADA SI TAXE.

Mesaj de Alexandru Popescu »

Toate aceste acuzatii aduse de el catre mine si catre alti pescari care au luat medalii la mondiale, spunandu-ne ca nu suntem pescari sportiv si asa mai departe ne aduc plus valoare sa infundam aceasta lichea.
...

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: SE TINE CAMPIONATUL 2019! PERIOADA SI TAXE.

Mesaj de Anti FRPS »

Alexandru Popescu, impostorul s-a pus la adapost , nu are absolut nimic de executat pe persoana fizica . Intererseaza-te inainte sa incepi demersuri in care sa investei niste bani
De ce crezi ca isi permite arogantele astea de ghertzoi frustrat ? :lol: :lol: :lol:

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SE TINE CAMPIONATUL 2019! PERIOADA SI TAXE.

Mesaj de Alexandru Popescu »

Pentru Penal nu am nevoie de banii lui sau ceva de la el, vreau doar sa ii deschid un dosar penal la care mai are sigur si adunate sa il bage la puscarie acolo unde ii este locul!
...

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: SE TINE CAMPIONATUL 2019! PERIOADA SI TAXE.

Mesaj de Anti FRPS »

Alexandru Popescu ,nu il afecteaza nici macar asta , se bazeaza pe prevederile art 100 NCP si pe faptul ca o sa fie declarat conform
Art. 28 NCP

Iresponsabilitatea

Nu este imputabilă fapta prevăzută de legea penală săvârşită de persoana care, în momentul comiterii acesteia, nu putea să-şi dea seama de acţiunile sau inacţiunile sale ori nu putea să le controleze, fie din cauza unei boli psihice, fie din alte cauze.



Ai impresia ca a fost chiar atat de dobitoc cand s-a inhamat la escrocheria asta ? :lol: Singurul lucru pe care l-ar putea pierde este federatia

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SE TINE CAMPIONATUL 2019! PERIOADA SI TAXE.

Mesaj de Alexandru Popescu »

Pai daca nu isi da seama de actiunile sale, este mai bine! Atunci daca pierd acest process cu ce ai scris tu mai sus, merg pe cealalta parte si sa dovedesc care este iresponsabil din punct de vedere al sanatatii nu are ce cauta in federatie, deci tot este un win zic eu nu ?
...

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: SE TINE CAMPIONATUL 2019! PERIOADA SI TAXE.

Mesaj de Anti FRPS »

Daca TARGETUL tau este federatia , atunci merita investitia si chiar este un castig . :wink:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”