CE LANSETE IMI SUGERATI SA IMI CUMPAR

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
gherazvan
Mesaje: 1
Membru din: Vin Ian 06, 2006 18:47

CE LANSETE IMI SUGERATI SA IMI CUMPAR

Mesaj de gherazvan »

Salutare pescari si un an nou cu capturi cat mai multe si cat mai mari.Vreau sa imi cumpar lansete si nu sunt decis ce sa aleg intre Sert Intuition 3.60 sau Daiwa Emcast Carp 3.60.Vreau sa spun ca pretul aproximativ la amandoua este undeva pe la 280RON.Ce ma sfatuiti sa fac.Va multumesc
gherazvan

Avatar utilizator
patabum
Mesaje: 145
Membru din: Mar Ian 11, 2005 9:13

Mesaj de patabum »

Bre, esti simpatic... Cineva l-a intrebat, mai demult asa, pe Socrate, ce sa faca, sa se insoare sau nu? Omu', cinstit, i-a raspuns:
- Fa ce vrei, oricum peste un timp vei regreta! :wink:

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Bre, esti tare!
Ultima ta postare( asta cu Socrate) m-a facut sa zambesc!Nu am mai facut asta de mult timp.Multumesc!
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Dupa parerea mea, Sertul este una dintre cele mai bune firme producatoare de lansete. La mulinete, ma abtin sa comentez. Dar ca lansete, cred ca sunt pe primul loc dupa cele facute manual in Anglia( Century, Greys, Harrison).
Asadar sfatul meu este sa-ti iei Sert, dar nu de 3.60 ci de 3.90m si 3.5 lbs actiune. Pretul ei este de 2.690.000 lei.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
patabum
Mesaje: 145
Membru din: Mar Ian 11, 2005 9:13

Mesaj de patabum »

Dan scrie:Bre, esti tare!
Ultima ta postare( asta cu Socrate) m-a facut sa zambesc!Nu am mai facut asta de mult timp.Multumesc!
Deh, mosh... Am auzit ca si Costica e cam nefericit in ultima vreme :wink: Greu cu tehnologia asta digitala :lol: :lol: :lol: Stii, avea Val o vorba cu vulpea 8)

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

:D Nefericirea ca si fericirea nu se pot manifesta permanent.Costica o sa rezolve problema asta temporara!:D
Am si eu o vorba cu crapu'... :D
The second best is the first loser!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”