Pescuit pe pandemie

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Pescuit pe pandemie

Mesaj de Dan Serban »

Cosmin Ionescu scrie:
Vin Apr 10, 2020 17:34
S-a dat cumva liber la pescuit? Am auzit ca cei care au permise emise pot merge la pescuit conform ordonantei de ieri.
Doar daca dai la țaparină. :lol: :lol: :lol:
Pescar de rând

georgehadrian
Mesaje: 318
Membru din: Dum Aug 16, 2015 13:37
Puncte: 0
Localitate: Sfantu Gheorghe

Re: Pescuit pe pandemie

Mesaj de georgehadrian »

Pe YouTube se vad pescari pe MV 2

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Pescuit pe pandemie

Mesaj de pescarusull »

Doar pescuitul comercial.
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Pescuit pe pandemie

Mesaj de eugen dragnea »

georgehadrian scrie:
Vin Apr 10, 2020 18:55
Pe YouTube se vad pescari pe MV 2
Sunt inregistrarile de anul trecut 😋 e marketing 🤣
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Pescuit pe pandemie

Mesaj de Lucian SV »

Florin Pata scrie:
Sâm Apr 04, 2020 0:18
eugen dragnea scrie:
Vin Apr 03, 2020 23:56
cu toti infractorii si cu toate curvele ce s-au intors si vor inunda strazile, cu oamenii disperati si labili psihic pe fondul crizei care vor fi capabili de multe tampenii...eu zic ca la asta trebuie sa va ganditi cand stati inchisi in casa...
Nu mai e mult pana la dezastrul economic dar prima chestie nasoala va fi cu astia !
De venit au mai venit in tara , oricum veneau de Paste , problema e ca acum au venit cu buzunarele goale si nici nu se stie cand...sau daca se vor mai putea intoarce prin UE .
Deja semnalele sunt clare...din pacate :
- din acest motiv a fost scoasa armata pe strazi si nu pentru virus
- pe la Tandarei vor sa inchida orasul pentru ca s-au intors foarte multi raportati la populatia existenta
- azi am primit mail de la BGS sa armez alarmele in permanenta...nu numai noaptea si cand sunt plecat de acasa iar astia stiu ce vorbesc
Mare atentie !
Bă, voi doi sunteți pistol cu apă, habar n-aveți ce se întâmplă cu voi. Ia puneți mâna și citiți https://burebista2012.blogspot.com/2020 ... 0.html?m=1
Așa se fură curent. Ps. comentariile fac toți bani. :wink:

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Pescuit pe pandemie

Mesaj de Dan Mitranescu »

Lucian SV scrie:
Sâm Apr 11, 2020 15:32
Florin Pata scrie:
Sâm Apr 04, 2020 0:18
eugen dragnea scrie:
Vin Apr 03, 2020 23:56
cu toti infractorii si cu toate curvele ce s-au intors si vor inunda strazile, cu oamenii disperati si labili psihic pe fondul crizei care vor fi capabili de multe tampenii...eu zic ca la asta trebuie sa va ganditi cand stati inchisi in casa...
Nu mai e mult pana la dezastrul economic dar prima chestie nasoala va fi cu astia !
De venit au mai venit in tara , oricum veneau de Paste , problema e ca acum au venit cu buzunarele goale si nici nu se stie cand...sau daca se vor mai putea intoarce prin UE .
Deja semnalele sunt clare...din pacate :
- din acest motiv a fost scoasa armata pe strazi si nu pentru virus
- pe la Tandarei vor sa inchida orasul pentru ca s-au intors foarte multi raportati la populatia existenta
- azi am primit mail de la BGS sa armez alarmele in permanenta...nu numai noaptea si cand sunt plecat de acasa iar astia stiu ce vorbesc
Mare atentie !
Bă, voi doi sunteți pistol cu apă, habar n-aveți ce se întâmplă cu voi. Ia puneți mâna și citiți https://burebista2012.blogspot.com/2020 ... 0.html?m=1
Așa se fură curent. Ps. comentariile fac toți bani. :wink:
Imi iei drepturile de autor ?
EU am spus ca statele lumii sunt unite sa lupte impotriva unei mafii mondiale. Inainte cu mult sa apara aceste articole.
Recunos, chiar sunt pistol cu apa pe langa astia. :D


Chiar daca pare ciudat, dar teoria asta este singura care uneste toate datele exacte:
- toate tarile lupta unite pe acelasi plan.
- investitia este colosal de mare.
- masurile luate ofera dreptul de japca asupra oricui se ascundea in spatele democratiei.
- totul se controleaza foarte bine.

Carantina 14 zile pentru oricine se doreste, nu un simplu test de cateva ore care putea sa faca acelasi lucru! :wink:
Oare serul adevarului este benefic in carantina asta ? :D

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Pescuit pe pandemie

Mesaj de Lucian SV »

Ce vorbești, Dănuț. Dacă citești toate articolele, găsești răspunsul la toate problemele omenirii. Cred că anumite persoane (vlogeri, persoane cu mimica feței mimând sexul oral, etc. )au tras cu ochiul pe acolo. :D :D :D :D

Andrei91
Mesaje: 515
Membru din: Mie Ian 06, 2016 18:31
Puncte: 0
Localitate: Cj

Re: Pescuit pe pandemie

Mesaj de Andrei91 »

Ati vazut la antena reportajul de la televizor ?: “crapari” pe balta la pescuit , dupa noua ordonanta, Interpretam noi gresit ? Se pare ca nu se autosesizeaza nimeni cu privire la acel reportaj ... deocamdata.

Avatar utilizator
Rus Bogdan
Mesaje: 96
Membru din: Dum Dec 03, 2017 15:09
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Pescuit pe pandemie

Mesaj de Rus Bogdan »

Eu am prima rezervare pe anul acesta la sfarsitul lunii mai. Sper ca pana atunci trece toata treaba asta; in caz ca nu, ce as putea trece pe declaratie avand in vedere ca sunt aproximativ 170 de km? :D

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Pescuit pe pandemie

Mesaj de eugen dragnea »

Rus Bogdan scrie:
Sâm Apr 11, 2020 19:50
Eu am prima rezervare pe anul acesta la sfarsitul lunii mai. Sper ca pana atunci trece toata treaba asta; in caz ca nu, ce as putea trece pe declaratie avand in vedere ca sunt aproximativ 170 de km? :D
Stai linistit...dupa cum se comporta populatia in prezent fie "trece" pana atunci...fie va fi un pseudo-razboi civil sau "necivil" si nu ai ce cauta acolo... :wink:
Sfarsitul lui Mai este limita maxima "de rupere" a economiei, dupa aceasta Romania intra in "moarte clinica"...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”