Top produse pt. pescuit

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
soryn
Mesaje: 107
Membru din: Mar Ian 21, 2020 15:51
Puncte: 0
Localitate: cluj

Top produse pt. pescuit

Mesaj de soryn »

Domnilor ,
Va rog sa va impartasiti experientele acumulate in timp si sa faceti un top al produselor de pescuit pe care le-ati folosit . Sugerez sa le clasificam : Premium , Mediu , Low cost . Aici va propun sa clasificam : lansete , mulinute , fire , carlige , rod pod , set avertizori , corturi etc. Ar fi ideal daca ati prezenta produsul cu + si - fiecaruia .
Multe multumiri .

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Top produse pt. pescuit

Mesaj de freespirit »

soryn scrie:
Dum Mai 31, 2020 11:00
Domnilor ,
Va rog sa va impartasiti experientele acumulate in timp si sa faceti un top al produselor de pescuit pe care le-ati folosit . Sugerez sa le clasificam : Premium , Mediu , Low cost . Aici va propun sa clasificam : lansete , mulinute , fire , carlige , rod pod , set avertizori , corturi etc. Ar fi ideal daca ati prezenta produsul cu + si - fiecaruia .
Multe multumiri .
Ar trebui deschis câte un topic, pentru fiecare produs, altfel, ar ieși haos, cu toate îngrămădite, în același subiect!
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

.ecs
Mesaje: 37
Membru din: Joi Iul 19, 2018 14:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Top produse pt. pescuit

Mesaj de .ecs »

Toata lumea e subiectiva pe subiectul asta. Ar iesi un haos general.

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Top produse pt. pescuit

Mesaj de freespirit »

.ecs scrie:
Joi Iun 04, 2020 15:26
Toata lumea e subiectiva pe subiectul asta. Ar iesi un haos general.
Dacă venim cu exemple concrete, cu argumente bazate pe propriile experiențe, ar trebui să oglindească, aproximativ, realitatea, în afară de cei care sunt interesați, direct, de promovarea anumitor produse, care, evident, nu sunt la prima experiență de acest gen.
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

soryn
Mesaje: 107
Membru din: Mar Ian 21, 2020 15:51
Puncte: 0
Localitate: cluj

Re: Top produse pt. pescuit

Mesaj de soryn »

Domnilor va propun sa va exprimati propriile pareri bazate pe propriile experiente .
Nu vad o problema sa criticam sau sa laudam produse pe care le-am folosit .
EX: eu personal sunt super incantat de plumbi GEMENI care elibereaza montura la impact cu apa - poti folosi orice tip de forfac oricat de moale ar fi , va ajunge OK pe substrat .
EX. am folosit sau incercat sa folosesc mono Hakuyo si personal imi pare sarmos si nu imi place prefer in continuare Sufix Ultra Knot .
Si exemplele pot continua . Discutam de pareri personale si nu taiem capul la nimeni .
Personal consider ca cu cat vom impartasi din experientele noastre vom evita sa aruncam banii pe fereastra .
Nu sunt fan al niciunui BRAND , folosesc ceeace imi convine si mi se potriveste .

soryn
Mesaje: 107
Membru din: Mar Ian 21, 2020 15:51
Puncte: 0
Localitate: cluj

Re: Top produse pt. pescuit

Mesaj de soryn »

Scuze plumb Gemini .

Szilveszter
Mesaje: 172
Membru din: Joi Noi 01, 2018 17:16
Puncte: 0
Localitate: Timișoara

Re: Top produse pt. pescuit

Mesaj de Szilveszter »

.ecs scrie:
Joi Iun 04, 2020 15:26
Toata lumea e subiectiva pe subiectul asta. Ar iesi un haos general.
Corect.plus că e prea mult de tastat

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”