Sensor Planet - Nade si momeli

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Sumila
Mesaje: 8
Membru din: Mar Iul 21, 2020 17:53

Sensor Planet - Nade si momeli

Mesaj de Sumila »

Buna ziua,
Rog pescarii sportivi de pe forum care folosesc des produse "Sensor Planet" sa-mi spuna pentru produsul "Amestec Seminte Porumb 5 kg" cat "Gumix Squid & Krill 1 kg" imi trebuie pentru a face bulgari suficient de tari (pentru apa curgatoare DD) din cele 5 kg de Amestec Seminte ... . Este suficent aceste 2 produse sau sa adaug "SPD" si "Cereal Crumb". Rog informatii pentru ami calcula ce trebuie sa cumpar. Va multumesc anticipat. Multa sanatate si numai bine. Fir intins.
Cu respect,
Sumila

claudiucostache
Mesaje: 152
Membru din: Joi Iul 01, 2010 22:38
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Sensor Planet - Nade si momeli

Mesaj de claudiucostache »

Salutare. Din testele efectuate, la un kg de Gumix am adăugat 4 kg de seminte iar bulgarii erau destul de tari pentru a putea fi aruncați cu cupa. Ce-i drept testele au fost efectuate pe lac și nu pe apa curgătoare. Referitor la dorinta ta de a utiliza produsele pe apa curgătoare, personal iti recomand sa utilizezi 2 kg de Seminte la 1 kg de Gumix, pentru a avea bulgarii suficienți de tari sa-ti reziste in curent și sa nu se desfacă așa ușor. Iti doresc fire intinse și la cât mai multe capturi. Cu stima.
Claudiu Andrei Costache

Sumila
Mesaje: 8
Membru din: Mar Iul 21, 2020 17:53

Re: Sensor Planet - Nade si momeli

Mesaj de Sumila »

Buna ziua,
Mulțumesc pentru răspuns. Am inteles dublez liantul de Gumix pentru bidonul de 5 kg (cu apa) de Amestec Semințe de la Senzor Planet.
Multă sănătate si numai bine. Fir întins.
Cu respect,
Sumila

Sebi Barbuceanu
Mesaje: 127
Membru din: Mie Ian 30, 2019 23:54
Puncte: 0
Localitate: Braila

Re: Sensor Planet - Nade si momeli

Mesaj de Sebi Barbuceanu »

chiar leaga?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”