Întrebare pentru Dan Mitranescu

Moderator: Dan Mitranescu

Încuiat
florindron
Mesaje: 5
Membru din: Dum Sep 07, 2014 9:18

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de florindron »

Bună ziua, anul trecut in delta mi a sărit plasticul din dreptul ledului unui avertizor hakuyo 2018.Credeti ca găsesc undeva acea bucata, parca nu asi arunca avertizorul doar pt atit. Mulțumesc
Imagine

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Dan Mitranescu »

florindron scrie:
Vin Aug 28, 2020 14:05
Bună ziua, anul trecut in delta mi a sărit plasticul din dreptul ledului unui avertizor hakuyo 2018.Credeti ca găsesc undeva acea bucata, parca nu asi arunca avertizorul doar pt atit. Mulțumesc
Imagine
Va rog sa sunati la magazin. Din cate stiu, se poate rezolva.

Pentru orice solicitare de acest fel, am o rugaminte la modul general, trebuie vorbit direct la magazi, deoarece piesele ( de orice natura )nu sunt toate in permanenta in stoc. Se pot aduce, sau se pot rezerva.
Aici, comunicarea este mai grea pe acest tip de solicitari si nu sunt in masura sa o gestionez intodeauna corect.
Cu placere.

florindron
Mesaje: 5
Membru din: Dum Sep 07, 2014 9:18

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de florindron »

Va mulțumesc pt raspuns. Am sunat, doamna a fost foarte amabila, sper sa remediem senzorul buclucaș.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Dan Mitranescu »

florindron scrie:
Vin Aug 28, 2020 19:28
Va mulțumesc pt raspuns. Am sunat, doamna a fost foarte amabila, sper sa remediem senzorul buclucaș.
Oricand, cu placere.

hulk
Mesaje: 28
Membru din: Mie Oct 10, 2018 18:36

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de hulk »

buna ziua,

Parca vauzem undeva prin topicurile dvs... pot face comanda online cu ridicare din magazin? (as ruga pe cineva sa mi-o ridice avand in vedere ca plata cu cardul nu mai este disponibila)

Si alta intrebare... tote articolele de pe site se regasesc in magazinul fizic? am sunat astazi la magazin in jurul orei 11:00 dar n-am reusit sa iau legatura cu cineva

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Dan Mitranescu »

hulk scrie:
Sâm Sep 05, 2020 19:24
buna ziua,

Parca vauzem undeva prin topicurile dvs... pot face comanda online cu ridicare din magazin? (as ruga pe cineva sa mi-o ridice avand in vedere ca plata cu cardul nu mai este disponibila)

Si alta intrebare... tote articolele de pe site se regasesc in magazinul fizic? am sunat astazi la magazin in jurul orei 11:00 dar n-am reusit sa iau legatura cu cineva
Salut,
Majoritatea produselor de pe site se regasesc si in magazinul fizic, dar pot sa existe mici diferente in functie de vanzarile din magazinul fizic, deoarece sunt gestiuni diferite. Putem garanta stocul numai pe site deoarece aici stocul este actualizat permanent.
Comenzile facute pe site se pot ridica direct de la depozit. ( pe Panduri, langa sediul Digi ). Daca produsele sunt disponibile si in magazinul fizic se pot ridica si de acolo. Acest lucru se stabileste telefonic in functie de preferinta clientului.
Apelurile nepreluate sunt datorate faptului ca linia este ocupata. Intodeauna sunam inapoi. ( banuiesc ca asa s-a intamplat si in acest caz ).

syyd
Mesaje: 303
Membru din: Mie Dec 29, 2010 23:10
Puncte: 0
Localitate: Bacau

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de syyd »

Buna ziua. Sunt in cautarea unor lansete telescopice sau din 3 bucati pentru Prut (curent puternic, latime 40-50 m, agatatura multa). Specii vizate: crap si ten. Ce imi recomandati?

Trimis de pe al meu SM-G970F folosind Tapatalk


Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Dan Mitranescu »

syyd scrie:
Sâm Sep 12, 2020 12:08
Buna ziua. Sunt in cautarea unor lansete telescopice sau din 3 bucati pentru Prut (curent puternic, latime 40-50 m, agatatura multa). Specii vizate: crap si ten. Ce imi recomandati?

Trimis de pe al meu SM-G970F folosind Tapatalk
Salut,
Singura lanseta telescopica pe care pot sa ma bazez cand o recomand este aceasta:
https://danmitranescu.ro/lansete-crap/4 ... storm.html

iar din 3 bucati, MTX 8 este cea mai buna alegere:
https://danmitranescu.ro/lansete-crap/8 ... ition.html

syyd
Mesaje: 303
Membru din: Mie Dec 29, 2010 23:10
Puncte: 0
Localitate: Bacau

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de syyd »

Mulțumesc mult!

Trimis de pe al meu SM-G970F folosind Tapatalk


Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Întrebare pentru Dan Mitranescu

Mesaj de Dan Mitranescu »

syyd scrie:
Sâm Sep 12, 2020 16:29
Mulțumesc mult!

Trimis de pe al meu SM-G970F folosind Tapatalk
Cu placere.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DAN MITRANESCU”