Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

mihai87tk
Mesaje: 245
Membru din: Vin Mar 13, 2020 2:19
Puncte: 0
Localitate: Ploiești

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de mihai87tk »

Da despre acesta este vorba, sunt curios daca este la același nivel cu D. N. A sau cu Greys Xlerate

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de eugen dragnea »

Sa inteleg ca lansetele sub 800 lei "pute" ?!?

Din ce te "citesc" esti genul de pescar (mai mult persoana care viziteaza baltile) care se cam uita lung la ele pe balta dar se simte extraordinar cand ii lauda cineva sculele de "jdemii"...

Orice ai lua sa nu scoti eticheta de pe bat si neaparat sa plastifiezi bonul si sa-l lasi la vedere pe masa de monturi cand mergi sa "vezi" apa...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

mihai87tk
Mesaje: 245
Membru din: Vin Mar 13, 2020 2:19
Puncte: 0
Localitate: Ploiești

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de mihai87tk »

Cred ca acest comentariu nu isi avea rostul. Este fix problema mea cum si in ce fel imi cheltui banii,iar tu cel "deștept" si "atotștiutor" sa îți vezi de treaba ta si de sculele tale de pescuit.

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de eugen dragnea »

mihai87tk scrie:
Dum Sep 27, 2020 9:30
Cred ca acest comentariu nu isi avea rostul. Este fix problema mea cum si in ce fel imi cheltui banii,iar tu cel "deștept" si "atotștiutor" sa îți vezi de treaba ta si de sculele tale de pescuit.
Multumesc de sfat dar nu servesc...o sa comentez cand vreau si cum vreau...asa cum iti cheltui tu banii pe ce vrei si cand vrei..."vizionare" placuta in continuare pe balta :wink:
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

mihai87tk
Mesaje: 245
Membru din: Vin Mar 13, 2020 2:19
Puncte: 0
Localitate: Ploiești

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de mihai87tk »

Am înțeles, esti un fel de comentator. Chiar nu înțeleg nu poți dormi sau nu poți respira ca isi cumpăra unul nu stiu ce lansete?ca ii place sa aiba pe baltă niste scule "mișto", sa ii faca plăcere sa pescuiască cu ele.

mihai87tk
Mesaje: 245
Membru din: Vin Mar 13, 2020 2:19
Puncte: 0
Localitate: Ploiești

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de mihai87tk »

Daca tot iti permiți sa comentezi, comentează la stric despre ce este acest subiect, despre recomandare lanseta in ac l buget. Daca ai o frustrare la adresa celor care isi permit si au anumite preferințe, pe care tu le consideri fițe, deschide un subiect pe tema asta, insa nu comenta la adresa mea daca nu ma cunoști. Rog un moderator sa stearga aceste comentarii.

Szilveszter
Mesaje: 172
Membru din: Joi Noi 01, 2018 17:16
Puncte: 0
Localitate: Timișoara

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de Szilveszter »

eugen dragnea scrie:
Dum Sep 27, 2020 9:24
Sa inteleg ca lansetele sub 800 lei "pute" ?!?

Din ce te "citesc" esti genul de pescar (mai mult persoana care viziteaza baltile) care se cam uita lung la ele pe balta dar se simte extraordinar cand ii lauda cineva sculele de "jdemii"...

Orice ai lua sa nu scoti eticheta de pe bat si neaparat sa plastifiezi bonul si sa-l lasi la vedere pe masa de monturi cand mergi sa "vezi" apa...
Așa m-am gândit și eu.știu că voi fi și „mustrat“

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de eugen dragnea »

mihai87tk scrie:
Dum Sep 27, 2020 12:11
Am înțeles, esti un fel de comentator. Chiar nu înțeleg nu poți dormi sau nu poți respira ca isi cumpăra unul nu stiu ce lansete?ca ii place sa aiba pe baltă niste scule "mișto", sa ii faca plăcere sa pescuiască cu ele.
Nu aveam nimic cu tine daca stabileai un buget maxim...dar asa, nu m-am putut abtine sa nu "ciupesc de popou" un grandoman opulent ca tine care nu concepe sa pescuiasca cu o lanseta sub 800 lei...
Si cu asta am incheiat polemica pentru ca mi-ai consumat deja prea mult timp...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

briche
Mesaje: 196
Membru din: Mar Mai 04, 2010 23:31
Puncte: 0
Localitate: Medias, jud. Sibiu

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de briche »

eugen dragnea scrie:
Dum Sep 27, 2020 9:24
Sa inteleg ca lansetele sub 800 lei "pute" ?!?

Din ce te "citesc" esti genul de pescar (mai mult persoana care viziteaza baltile) care se cam uita lung la ele pe balta dar se simte extraordinar cand ii lauda cineva sculele de "jdemii"...

Orice ai lua sa nu scoti eticheta de pe bat si neaparat sa plastifiezi bonul si sa-l lasi la vedere pe masa de monturi cand mergi sa "vezi" apa...
Cat de frustrat si plictisit sa fii sa faci astfel de comentarii?

mihai87tk
Mesaje: 245
Membru din: Vin Mar 13, 2020 2:19
Puncte: 0
Localitate: Ploiești

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de mihai87tk »

eugen dragnea scrie:
Dum Sep 27, 2020 21:32
mihai87tk scrie:
Dum Sep 27, 2020 12:11
Am înțeles, esti un fel de comentator. Chiar nu înțeleg nu poți dormi sau nu poți respira ca isi cumpăra unul nu stiu ce lansete?ca ii place sa aiba pe baltă niste scule "mișto", sa ii faca plăcere sa pescuiască cu ele.
Nu aveam nimic cu tine daca stabileai un buget maxim...dar asa, nu m-am putut abtine sa nu "ciupesc de popou" un grandoman opulent ca tine care nu concepe sa pescuiasca cu o lanseta sub 800 lei...
Si cu asta am incheiat polemica pentru ca mi-ai consumat deja prea mult timp...
Se pare ca tu ai probleme grave, cum sa-mi zici mie ca ti-am consumat timp, când nu te-am pus eu sa comentezi pe lângă subiect, esti incredibil. Care este problema ta ca nu vreau eu lansete de 200 ron? Ca nu înțeleg.
Cred ca daca un prieten al tau isi cumpăra un BMW de 20000 euro iti bagi unghia in gat ca si-a luat mașina de fițe, ca sa se laude cu ea si ca de ce nu și-a cumpărat una de 5000, euro,ca ce are si asta mai ieftina.
Si daca tot te doare de banul meu, vezi ca mi-am luat de 1440 lei lanseta, ma mai lasi pe balta acum? Sau trebuie sa iti arăt bonul?
Cum zice colegul de mai devreme, plictisit rau mai ești de te bagi in seama asa😂.
Ai dreptul sa comentezi strict la subiect, nu sf-uri, nu păreri despre mine, nu din partea unui introvertit.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”