Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de eugen dragnea »

briche scrie:
Mie Oct 14, 2020 12:01
Tot citesc postarile din topicul asta si nu vad nicaieri sa te fi intrebat cineva sau sa iti fi cerut parerea...nici cati pesti prinzi, nici cu ce ii prinzi, nici cat stai la pescuit, il mai parcurg o data poate poate imi dau seama de unde pana unde te bagi ca chilotii stii tu unde, doar de dragul de a fi bagat in seama.
Cred ca citesti doar ce vrei tu...sau cum vrei tu...ia cu zeama de lamaie ca linsul in fund provoaca greata:
"Salut,
As dori daca se poate o recomandare pentru doua lansete crap, de preferat 3.9 m, cu un design foarte placut..."
deci omul se adreseaza public !!! asa ca mai usor cu pupatul in popou ca va considera careva gay si vrea sa va ia si el la stanga...
...bine, parerea mea este ca vroia sa zica : "am o mie de euro de la nevasta sa sparg pe lansete si ma mandresc cu asta !!!" , dar ,ma rog, este parere personala :lol:
briche scrie:
Mie Oct 14, 2020 12:01
Poate nici nu vrea sa prinda peste cu ele, poate vrea sa le puna in vitrina sau vrea el asa sa isi traga un selfie frumos cu sculele lui de 1400 de lei ca asta il face fericit,
Pai sa se duca-n ... Doamne iarta-ma !!! ... la expozitie...aici este forum de pescuit ,nu de facut exhibitionism cu scule de pescuit...forumul asta este pentru cine pescuieste ,nu pentru cine se masturbeaza in fata oglinzii frecand lansete de "jdemii"...
briche scrie:
Mie Oct 14, 2020 12:01
cine esti tu sa il contrazici sau sa ii spui ca nu e bine. Stai parcat in banca ta si nu iti mai da aere de superioritate pe aici.
EU sunt un OM LIBER si NICIODATA un pielea...Doamne iarta-ma !!! ... nu o sa-mi poata mie interzice sa zic ce cred...Doamne iarta-ma !!! ... cat despre superioritate...ce sa zic...deja m-am sacrificat sa ma "murdaresc" cu voi !!!...este in scop didactic :wink:
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de eugen dragnea »

mihai87tk scrie:
Mie Oct 14, 2020 15:10
Acum ai făcut beizadele toți pescari care isi permit si isi cumpăra lansete de peste 1000ron
Aici esti intr-o mare eroare...majoritatea care-si permite asta prinde si peste...NU este cazul tau...tu esti doar o "umplutura"...repet...daca NU fixai o limita minima din grandomanie nu aveam nimic cu tine, dar asta mi-a aratat ce MIC esti si m-am activat...asta e...ghinionul tau...
mihai87tk scrie:
Mie Oct 14, 2020 15:10
Ai probleme grave de integritate, esti frustrat ca unul isi permite? Nu te-a întrebat absolut nimeni nimic pe tine omule, înțelege, esti total deplasat.
Eu am cerut o recomandare care sa se incadreze într-un anumit scor de preț, care este problema ta? Mergi tu ma cu mine la munca? Imi dai tu sa mănânc? De te crezi asa superior?
Este vorba de principii bai ... Doamne iarta-ma !!! ... dar ce sa intelegi tu care te-ai scobit sub unghii si ai strans de 4 bete de 1000 de euroi si ai simtit nevoia sa impartasesti asta pe www ...
Invata sa prinzi peste bai... ... Doamne iarta-ma !!! ...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de eugen dragnea »

mihai87tk scrie:
Mie Oct 14, 2020 16:56
Si inca ceva, cum de vi cu propunerea de face un 24h? De când pana când trebuie sa îți demonstrez eu tie ceva? Adica esti un etalon? Daca prinzi pește mai mult sau mai bine trebuie sa ma inchin tie sau cum?Pescuiesc cum vreau si cu ce vreau, nu după cum specifica un frustrat ca tine, care daca hop unul da ceva bani pe o lanseta e terminat, ca cum se poate asa ceva, ca de ce, ca da cum... Ca da pe banii mei ma nene, fac fix ce vreau cu ei.Mare îți este Gradina Ta Doamne. Sa înțeleg ca ti-am dat peste cap întreg universul tău spiritual (bat de alun, bambus), cu faptul ca am cerut eu o asa parere, ti s-a oprit viața in loc, a trebuit sa iti dai tu cu părerea total pe lângă.
Inteleg ca esti reticent in legatura cu partda de 24 h...incercam sa-ti intind o mana...poate asa reuseai sa si inveti ceva...se pare ca nu meriti asta asa ca : "mori pe limba ta"... MINUSCULULE...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de eugen dragnea »

Pentru mine acest subiect este epuizat ... la fel si personajele ... ramaneti in basinile voastre...
...cu acest post am incheiat polimica...nu meritati deranjul...sunteti prea MICI...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de Dan Serban »

eugen dragnea scrie:
Mie Oct 14, 2020 21:13
Pentru mine acest subiect este epuizat ... la fel si personajele ... ramaneti in basinile voastre...
...cu acest post am incheiat polimica...nu meritati deranjul...sunteti prea MICI...
Multumim pentru încheierea frumoasa, acum banuiesc ca a vazut toata lumea, daca era cineva care avea dubii în ceea ce te priveste, cat de putin pregatit esti.
Te rog frumos, de dragul pescuitului, sa ne slabesti un pic cu parerile tale. Mai ales ca în afara de faptul ca ai reusit sa construiesti un rodpod din tevi de calorifer nu ai reusit nimic.
Pescar de rând

mihai87tk
Mesaje: 247
Membru din: Vin Mar 13, 2020 2:19
Puncte: 0
Localitate: Ploiești

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de mihai87tk »

eugen dragnea scrie:
Mie Oct 14, 2020 21:04
mihai87tk scrie:
Mie Oct 14, 2020 16:56
Si inca ceva, cum de vi cu propunerea de face un 24h? De când pana când trebuie sa îți demonstrez eu tie ceva? Adica esti un etalon? Daca prinzi pește mai mult sau mai bine trebuie sa ma inchin tie sau cum?Pescuiesc cum vreau si cu ce vreau, nu după cum specifica un frustrat ca tine, care daca hop unul da ceva bani pe o lanseta e terminat, ca cum se poate asa ceva, ca de ce, ca da cum... Ca da pe banii mei ma nene, fac fix ce vreau cu ei.Mare îți este Gradina Ta Doamne. Sa înțeleg ca ti-am dat peste cap întreg universul tău spiritual (bat de alun, bambus), cu faptul ca am cerut eu o asa parere, ti s-a oprit viața in loc, a trebuit sa iti dai tu cu părerea total pe lângă.
Inteleg ca esti reticent in legatura cu partda de 24 h...incercam sa-ti intind o mana...poate asa reuseai sa si inveti ceva...se pare ca nu meriti asta asa ca : "mori pe limba ta"... MINUSCULULE...
Omule termina, esti penibil. Ce sa invat de la tine?de la un personaj cu asa gândire. Ți-am cerut eu ajutor? Singurul care are ajutor esti tu.Ce sa-mi arati? cum sa imi fac un rod pod din calorifer"?Un asemenea individ nu știu daca are prieteni, familie la ce gândire retardata are, pe lângă faptul ca este un frustrat cu ifose de mare deștept, care stie si cunoaște tot, a facut tot in viață, a trecut prin tot, insa el este josnic,patetic.

briche
Mesaje: 196
Membru din: Mar Mai 04, 2010 23:31
Puncte: 0
Localitate: Medias, jud. Sibiu

Re: Recomandare lanseta crap (intre 800-1400lei bucata)

Mesaj de briche »

eugen dragnea scrie:
Mie Oct 14, 2020 20:19
briche scrie:
Mie Oct 14, 2020 12:01
Pai sa se duca-n ... Doamne iarta-ma !!! ... la expozitie...aici este forum de pescuit ,nu de facut exhibitionism cu scule de pescuit...forumul asta este pentru cine pescuieste ,nu pentru cine se masturbeaza in fata oglinzii frecand lansete de "jdemii"...
briche scrie:
Mie Oct 14, 2020 12:01
cine esti tu sa il contrazici sau sa ii spui ca nu e bine. Stai parcat in banca ta si nu iti mai da aere de superioritate pe aici.
EU sunt un OM LIBER si NICIODATA un pielea...Doamne iarta-ma !!! ... nu o sa-mi poata mie interzice sa zic ce cred...Doamne iarta-ma !!! ... cat despre superioritate...ce sa zic...deja m-am sacrificat sa ma "murdaresc" cu voi !!!...este in scop didactic :wink:
:))) las-o mai usor cu Doamne Doamne, ca din 2 in 2 propozitii il pomenesti. Totusi te mai intreb o data, unde "Doamne iarta-ma" ai vazut tu in postarea omului sa te intrebe pe tine, Eugen Dragnea, noul Guru al pescuitului romanesc si probabil mondial, cati pesti prinzi TU si cu ce lanseta ii prinzi TU? Chiar delirezi? Omul a intrebat ce lansete sa isi ia si atat! Raspunde-i la intrebare sau du-te tare, ca nu il (ne) intereseaza parerile tale legate de alte vise umede de-ale tale. Pana una alta respecta reteta, i-ati medicamentele si mai lasa-ne in pace ca prea poluezi orice topic pe aici.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”