din motive obiective vand tot

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere scule de pescuit second hand. Bisnita interzisa!

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Liviu andone
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Iun 03, 2017 0:34
Puncte: 0
Localitate: Galati

din motive obiective vand tot

Mesaj de Liviu andone »

4lansete shimano tx2 3.9m cu 3,5 lb(cumparate in iunie,o singura partida de pescuit)1600 ron
4mulinete shimano ultegra xtd 14000(cumparate in mai,o singura partida de pescuit)1800 ron
rod pod horizon duo pod+buzbari extrawide+fox butt cap+FOX POD ANCHORS 850 r0n
SET AVERTIZOARE FOX MICRON MX + STATIE, 4+1(desfacuti doar pentru proba,nepescuiti)1200ron
SWINGER® MK2 ILUMINAT SET PENTRU 4 LANSETE..........................................................................................750 ron
scaun fox warrior+husa mivardi............................................................................................................................350 ron
pat fox warrior+husa fox+sac fox warrior .........................................................................................................650 ron Geanta / Husa Galeata Fox Camolite 10l .........................................................................200 ron
husa tamburi+geanta plumbi+lanterna capfox,petzl,minciog prologic plasa fox,felinar carpspirit+cutie accesorii cu tot ce e in ea...............................................................................................................................................................................500 ron
CANTAR FOX DIGITAL SCALES 60KG+TRIPOD FOX WEIGHING.......................................................................500 ron
cort fox euro dome xxl + winterskin(cortul e fara capsula interioara nu stiu ce am facut cu ea) 2000 ron
HUSA FOX VOYAGER® 13FT 2+2 ROD CASE, 3.9M, 25X21X214CM noua....................................................500 ron
telefon 0747157277
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Liviu andone
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Iun 03, 2017 0:34
Puncte: 0
Localitate: Galati

Re: din motive obiective vand tot

Mesaj de Liviu andone »

am mai sarit din poze
Imagine

Imagine

Imagine

Liviu andone
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Iun 03, 2017 0:34
Puncte: 0
Localitate: Galati

Re: din motive obiective vand tot

Mesaj de Liviu andone »

senzorii rezervati unui domn din botosani

Avatar utilizator
Bogdan87
Mesaje: 413
Membru din: Joi Mai 15, 2014 17:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti Sector 3

Re: din motive obiective vand tot

Mesaj de Bogdan87 »

V-am sunat azi si mi-ati spus sa revin maine la ora 8:30 pentru senzori. Era vb ca vrea cineva tot pachetul si ca v-a sunat din București. Urma să vă sun maine la ora stabilita pentru a stabilii livrarea pentru avertizorii Fox.

Avatar utilizator
Bogdan87
Mesaje: 413
Membru din: Joi Mai 15, 2014 17:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti Sector 3

Re: din motive obiective vand tot

Mesaj de Bogdan87 »

Normal era sa ii rezervați în funcție de cum au sunat cei interesati de ei. Cel puțin din ce am inteles la telefon eram a doua persoana după cel din București care era interesat de senzori

Liviu andone
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Iun 03, 2017 0:34
Puncte: 0
Localitate: Galati

Re: din motive obiective vand tot

Mesaj de Liviu andone »

au mai ramas!!!

4lansete shimano tx2 3.9m cu 3,5 lb(cumparate in iunie,o singura partida de pescuit)1600 ron
rod pod horizon duo pod+buzbari extrawide+fox butt cap+FOX POD ANCHORS 800 r0n
SWINGER® MK2 ILUMINAT SET PENTRU 4 LANSETE..........................................................................................650 ron
scaun fox warrior+husa mivardi............................................................................................................................350 ron
pat fox warrior+husa fox+sac fox warrior .........................................................................................................650 ron
Galeata Fox Camolite 10l .........................................................................200 ron
husa tamburi+geanta plumbi+lanterna capfox,petzl,minciog prologic plasa fox,felinar carpspirit+cutie accesorii cu tot ce e in ea...............................................................................................................................................................................500 ron
cort fox euro dome xxl + winterskin(cortul e fara capsula interioara nu stiu ce am facut cu ea) 2000 ron
HUSA FOX VOYAGER® 13FT 2+2 ROD CASE, 3.9M, 25X21X214CM noua....................................................500 ron
telefon 0747157277

Avatar utilizator
Bogdan87
Mesaje: 413
Membru din: Joi Mai 15, 2014 17:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti Sector 3

Re: din motive obiective vand tot

Mesaj de Bogdan87 »

Recomand vânzătorul. Articolele sunt in stare perfecta (noi).

Geokamarad
Mesaje: 35
Membru din: Mie Feb 05, 2020 21:45

Re: din motive obiective vand tot

Mesaj de Geokamarad »

Salut,minciogul il mai ai?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Liviu andone
Mesaje: 47
Membru din: Sâm Iun 03, 2017 0:34
Puncte: 0
Localitate: Galati

Re: din motive obiective vand tot

Mesaj de Liviu andone »

au mai ramas!!!

4lansete shimano tx2 3.9m cu 3,5 lb(cumparate in iunie,o singura partida de pescuit) 1600 ron
rod pod horizon duo pod+buzbari extrawide+fox butt cap+FOX POD ANCHORS ....................800 r0n
SWINGER® MK2 ILUMINAT SET PENTRU 4 LANSETE..........................................................................................650 ron
scaun fox warrior............................................................................................................................................................300 ron
pat fox warrior+husa fox.................................. .........................................................................................................600 ron
Galeata Fox Camolite 10l ............................................................................................................................................200 ron
geanta plumbi+lanterna cap fox,petzl+minciog prologic plasa fox+felinar carpspirit+GEANTA CARRYALL FOX R-SERIES
+plasa cantarire ngt.......................................................................................................................................................500ron
telefon 0747157277

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: din motive obiective vand tot

Mesaj de pescarusull »

Un pret pt doua lansete ?
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Marele Bazar”