Pareri sac de dormit

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
BogdanV
Mesaje: 61
Membru din: Dum Oct 04, 2020 17:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Pareri sac de dormit

Mesaj de BogdanV »

Salutare,
Am decis de curand sa achizitionez un sac de dormit pentru noptile reci cand sunt la pescuit, m-am oprit la 2 modele ce par a se potrivi cu dimensiunea patului cel de la decathlon si trakker big snooze plus, mentionez ca patul este modelul fullbreak tot de la decathlon, cel de 500lei, din pacate sunt nehotarat care sa il aleg din aceste 2 modele, rog pareri de la cei ce au in posesie aceste modele sau altele care se potrivivesc cu acest model de pat Multumesc anticipat!

https://www.decathlon.ro/sac-de-dormit- ... 39243.html

https://www.totalfishing.ro/sac-de-dorm ... 57626.html

Driscu Radu
Mesaje: 306
Membru din: Mar Ian 24, 2012 8:10
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: Pareri sac de dormit

Mesaj de Driscu Radu »

Cel de la trakker e mai mult decat ok arunca totusi o privire si la cele de la mivardi anaconda.

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Pareri sac de dormit

Mesaj de Claudiu Garlea »

Salut,

Sacii de la Trakker sunt foarte cautati in urma review-urilor lasate de pescari. Dmpdv isi merita banii tinand cont de raportul calitate - pret.
Toata gama Trakker Big Snooze este in stocul magazinului, momentan lipseste varianta cu terminatia 100, dar maine o sa fie disponibila.

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Pareri sac de dormit

Mesaj de eugen dragnea »

La cel de la Dechatlon am observat ca fermoarul nu se poate trage usor de la interior pentru ca nu trece pe partea interioara a cheitei si nici nu se lasa pana jos fermuarul si trebuie sa tragi putin picioarele cand iesi din el...in rest este ok si are prinderi multe pe pat.
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

BogdanV
Mesaje: 61
Membru din: Dum Oct 04, 2020 17:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Pareri sac de dormit

Mesaj de BogdanV »

Va multumesc pentru răspunsuri , am achizitionat Trakker Big Snooze+

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”