Vand Hakuyo 4+1

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, Cristi Matei

gabipuf
Mesaje: 191
Membru din: Lun Ian 06, 2014 2:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Vand Hakuyo 4+1

Mesaj de gabipuf »

Vand senzori Hakuyo 4+1 model 2014; senzorii ii am de noi , cumparati in Septembrie sau Octombrie 2016;

ATENTIE! -senzorii sunt lipiciosi, i-am sters, dar tot au ramas putin lipiciosi.

Functioneaza bine, poze mai multe maine, deoarece nu gasesc bateriile.
Pretul de vanzare 250 lei , plus transportul platit in avans, daca este cazul!
Va rog frumos lasati mp si va contactez cat pot de repede.
Imagine

Imagine

gabipuf
Mesaje: 191
Membru din: Lun Ian 06, 2014 2:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vand Hakuyo 4+1

Mesaj de gabipuf »

Up

gabipuf
Mesaje: 191
Membru din: Lun Ian 06, 2014 2:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vand Hakuyo 4+1

Mesaj de gabipuf »

Up

rnihai
Mesaje: 76
Membru din: Dum Ian 03, 2021 14:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vand Hakuyo 4+1

Mesaj de rnihai »

salut, după aproape 5 ani crezi ca mai e viață în ei?

LOCATIA LA PROFIL TE ROG,
MODERATOR

gabipuf
Mesaje: 191
Membru din: Lun Ian 06, 2014 2:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vand Hakuyo 4+1

Mesaj de gabipuf »

rnihai scrie:
Sâm Apr 24, 2021 23:18
salut, după aproape 5 ani crezi ca mai e viață în ei?
Salut, daca te interesează iti ofer mai multe detalii, daca te plictisești căutați ceva util de făcut, eu nu te pot ajuta.

rnihai
Mesaje: 76
Membru din: Dum Ian 03, 2021 14:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vand Hakuyo 4+1

Mesaj de rnihai »

gabipuf scrie:
Dum Apr 25, 2021 20:54
rnihai scrie:
Sâm Apr 24, 2021 23:18
salut, după aproape 5 ani crezi ca mai e viață în ei?
Salut, daca te interesează iti ofer mai multe detalii, daca te plictisești căutați ceva util de făcut, eu nu te pot ajuta.
Crezi ca mai consumam energie sa iti scriu dacă nu ma interesa?
Mi se pare un prêt cam mare (>50% din valoarea produsului de nou) după 5 ani, plus ca înțeleg ca plasticul și-a pierdut din proprietăți și a devenit lipicios.

Dacă poți da mai multe detalii (și stația e lipicioasa sau doar senzorii? rămâne ceva pe mâini la atingere ? etc) și o justificare a prețului (sunt șanse sa mai poată fi folosiți încă 5 ani?). Eu nu am termen de comparație, abia am început sa pescuiesc la crap și probabil voi face câteva partide de 12/24 ore pe an. Acesta este motivul pentru care mi se pare mult sa cumpăr produsul de noi (±480 lei).

Avatar utilizator
MarioB
Mesaje: 111
Membru din: Joi Oct 06, 2016 10:34
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vand Hakuyo 4+1

Mesaj de MarioB »

rnihai scrie:
Joi Apr 29, 2021 20:18
gabipuf scrie:
Dum Apr 25, 2021 20:54
rnihai scrie:
Sâm Apr 24, 2021 23:18
salut, după aproape 5 ani crezi ca mai e viață în ei?
Salut, daca te interesează iti ofer mai multe detalii, daca te plictisești căutați ceva util de făcut, eu nu te pot ajuta.
Crezi ca mai consumam energie sa iti scriu dacă nu ma interesa?
Mi se pare un prêt cam mare (>50% din valoarea produsului de nou) după 5 ani, plus ca înțeleg ca plasticul și-a pierdut din proprietăți și a devenit lipicios.

Dacă poți da mai multe detalii (și stația e lipicioasa sau doar senzorii? rămâne ceva pe mâini la atingere ? etc) și o justificare a prețului (sunt șanse sa mai poată fi folosiți încă 5 ani?). Eu nu am termen de comparație, abia am început sa pescuiesc la crap și probabil voi face câteva partide de 12/24 ore pe an. Acesta este motivul pentru care mi se pare mult sa cumpăr produsul de noi (±480 lei).
Salut, eu am cumparat second hand un set de hakuyo 2014, i-am folosit Intens timp de 4 ani, nu am ce sa le reprosez.
Ii foloseam in continuare daca nu as fi spart din greseala statia.
Pana sa imi iau senzorii actuali am tot cautat un set 2014 (am avut posibilitatea sa imi cumpar modelul nou de hakuyo 2015 insa nu mi-a placut nici materialul carcasei si nici statia).
You need 3 hobbyes:
1. One to keep you creative 📚
2. One to keep you in shape 🏋️‍♂️
3. One to make you money 💰

gabipuf
Mesaje: 191
Membru din: Lun Ian 06, 2014 2:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vand Hakuyo 4+1

Mesaj de gabipuf »

@mihai
-ai un mod foarte ciudat in a spune ca te intereaseza un lucru
-nu stiu sa-ti spun cat mai tin -1,2,3,4,5 ani....- depinde de foarte multe
-sunt putini lipiciosi, in sensul in care nu mai sunt ,,alunecosi" precum cei noi si statia la fel. Nu te gandi ca ai pus mana pe ei si s-au lipit de mana.
Cred ca este normal sa specific ce minusuri au, pentru a putea lua decizia in cunostinta de cauza si nevrand sa pacalesc pe cineva!.
-nu cred ca trebuie sa-ti justific pretul! Ar fi trebuit sa fac acest lucru, poate, in momentul in care ceream un pret mai mare decat cel de achizitie.
- Pentru raspunsuri mai rapide te rog frumos foloseste mp-ul, precum am specificat in anunt (sunt anuntat pe email cand primesc mp-uri).
Multumesc mult , fire intinse!

rnihai
Mesaje: 76
Membru din: Dum Ian 03, 2021 14:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vand Hakuyo 4+1

Mesaj de rnihai »

Am preferat sa scriu public căci răspunsurile furnizate de tine ar putea ajuta pe altcineva. eu m-am abonat la thread-ul tău ca sa primesc notificările și pe mail.

Mulțumesc pentru info adiționale dar, obținând un voucher în urma unei alte comenzi pe un site de e-commerce relativ cunoscut, am achiziționat un set nou de la eastshark.

Spor la vânzare!

fintineru
Mesaje: 150
Membru din: Dum Ian 31, 2016 18:25
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: Vand Hakuyo 4+1

Mesaj de fintineru »

NICIODATA eastshark nu o sa il poti compara cu Hakuyo 2014 nici la functii nici la calitate ,parerea mea !

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA BAZAR”