Minciog Tazura

Moderator: Dan Mitranescu

soryn
Mesaje: 107
Membru din: Mar Ian 21, 2020 15:51
Puncte: 0
Localitate: cluj

Re: Minciog Tazura

Mesaj de soryn »

E bine de stiut , nu am vazut din pacate aceste huse pe site , le voi comanda data viitoare .
Multumesc.

soryn
Mesaje: 107
Membru din: Mar Ian 21, 2020 15:51
Puncte: 0
Localitate: cluj

Re: Minciog Tazura

Mesaj de soryn »

Va propun sa includeti aceste huse in pretul produsuluisi sa le vindeti impreuna , nu cred sa se supara nimeni sa plateasca 10 ron in plus pentru a avea o husa utilizabila si practica .
Multumesc.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Minciog Tazura

Mesaj de Dan Mitranescu »

soryn scrie:
Lun Iul 05, 2021 10:39
Va propun sa includeti aceste huse in pretul produsuluisi sa le vindeti impreuna , nu cred sa se supara nimeni sa plateasca 10 ron in plus pentru a avea o husa utilizabila si practica .
Multumesc.
Le puneam, dar nu toata lumea are nevoie de husa si in acelasi timp sunt pescari care vor husa separat. Am considerat ca asa se imbina lucrurile mai armonios. :)
Multumesc si eu.

soryn
Mesaje: 107
Membru din: Mar Ian 21, 2020 15:51
Puncte: 0
Localitate: cluj

Re: Minciog Tazura

Mesaj de soryn »

Am mai comandat o coada de mincioc TAZURA 1.8m , am primit si o husa necomandata .
Sa inteleg ca este cadou ..... MULTUMESC . In acest caz se pare ca sunteti foarte receptiv la propunerile clientilor .
Multumesc inca odata.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Minciog Tazura

Mesaj de Dan Mitranescu »

soryn scrie:
Mie Aug 25, 2021 21:31
Am mai comandat o coada de mincioc TAZURA 1.8m , am primit si o husa necomandata .
Sa inteleg ca este cadou ..... MULTUMESC . In acest caz se pare ca sunteti foarte receptiv la propunerile clientilor .
Multumesc inca odata.
Era pacat ca minciogurile Tazura sa nu aiba si o husa de calitate, asa ca am comandat separat husele si acestea au ajuns mai tarziu. Husele sunt oferite gratuit la mincioguri complete, dar mai "scapam" cate una si la cozi. :)

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DAN MITRANESCU”