Campionat National Federatie

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
ticairlandezu
Mesaje: 74
Membru din: Mar Noi 15, 2011 19:48

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de ticairlandezu »

de florentiniuga » 07 Sep

Popescu Stefan scrie:
Sper că vei avea bunul simț să-ți ceri scuze. Nu mie, ci celor pe care îi dezinformezi, crezând că îmi faci mie o imagine negativă. Să-ți fie rușine. Dacă știi ce este aia!

PS Sper să încetăm cât de curând „asocierea”.
Eu nu dezinforme, eu informez, spre deosebire de tine care te-ai trezit abia azinoapte sa-l informezi pe organizator ca ai gasit o locatie in Delta. La fel si cu feederul, azi te-ai grabit sa faci diligentele. Vezi ce buna e critica? Actionezi doar cu jar la popou?

Ca sa-mi fie rusine, invat de la tine ce e aia. Probabil ca devin din ce in ce mai bun. =)) Cea mai buna imagine negativa ti-o faci singur. Asta ma depaseste, n-o sa reusesc niciodata sa folosesc tesla ca tine.

PS Daca speri ca incetam "asocierea" in baza motivului ca am vreo datorie la federatie, mai gandeste-te. Sunt martori ca ai primit banii. Toti banii, de la asociere si pana la zi. Dar ai "uitat" sa eliberezi chitante si nu sunt singurul caruia ai omis sa i le dai, ai antecedente. In afara de asta, poti fi linistit. In privinta "asocierii" suntem de acord. Si eu sper sa inceteze cat mai curand, numai ca tine minte ca nu-ti spun decat o singura data, eu nu am nimic de pierdut si nici nu-mi joc soarta la cacealma.
Deci acesta-i modelul de afacere? propus de FRPS cu al sau presedinte Popescu ? :D :D :D :D

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de Albert »

Domnu' mișu, tu in ce calitate mananci cratime aici?

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de gor965 »

Albert scrie:
Dum Iun 19, 2022 12:26
Domnu' mișu, tu in ce calitate mananci cratime aici?
Ia-l usor...e pasnic! :lol:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

misu67
Mesaje: 43
Membru din: Dum Mai 08, 2022 19:43

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de misu67 »

gor965 scrie:
Dum Iun 19, 2022 14:11
Albert scrie:
Dum Iun 19, 2022 12:26
Domnu' mișu, tu in ce calitate mananci cratime aici?
Ia-l usor...e pasnic! :lol:
La multi ma feresc sa le raspund,sti cum e chestia aia? Ii dai unui prost o replica si te trezesti cu prostul in discutie :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de Albert »

Gor, asa era si popete cand a aparut.
Mișu vad ca e la fel se prostanac dar mai agramat decat cacaracterul de la alba. Ala macar se incurca in conturi si diacritice, asta nici nu stie sa scrie. De aia l-am intrebat ce sluga e la federatie. Vad ca inca n-are oo sa raspunda, probabil nu i-a dat mascariciul voie.

misu67
Mesaje: 43
Membru din: Dum Mai 08, 2022 19:43

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de misu67 »

gor965 scrie:
Dum Iun 19, 2022 14:11
Albert scrie:
Dum Iun 19, 2022 12:26
Domnu' mișu, tu in ce calitate mananci cratime aici?
Ia-l usor...e pasnic! :lol:
Domnule Gor aici este ca si-n viata de zi cu zi :lol: Exista un destept si un prost,este bine sa-l depistezi la timp pe cel prost sa nu te trezesti cu el in discutii :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de Albert »

Mișule, un pic ti-am ..... directia si te si bâlbâi. Slab, slab de tot. Nu ti-a spus popete ce patesti daca vii fudul pe acest forum si nici de ce te-a trimis pe tine sa scrii aici?

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de popescu59 »

Nu Vladut nu gresesti eu unul iti acord o sansa darrrrrrrrrrrrrrrrrr numai sa fi sarac .

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de popescu59 »

Si apropos in acest topic nu este nimeni care sa faca ordine ??? De ce sunt permise JIGNIRILE de orice fel ??? DE CE ??? Faceti ordine si eliminati pe cei care jignesc .Nea Fane asa cum este el lupta de o viata pentru aceasta federatie .

misu67
Mesaje: 43
Membru din: Dum Mai 08, 2022 19:43

Re: Campionat National Federatie

Mesaj de misu67 »

popescu59 scrie:
Mie Iun 22, 2022 16:07
Si apropos in acest topic nu este nimeni care sa faca ordine ??? De ce sunt permise JIGNIRILE de orice fel ??? DE CE ??? Faceti ordine si eliminati pe cei care jignesc .Nea Fane asa cum este el lupta de o viata pentru aceasta federatie .
Domnule Popescu,nu se merita sa le raspunzi,vi ca membru nou si vrei sa faci ceva constructiv pentru pescuitul sportiv si esti luat la 11 metri de cate un no name in pescuitul sportiv si tot ei se se supara ca nu-i bagi in seama,sunt cativa frustrati pe aici,federatia le incurca anumite interese,sportivul este o persoana nobila,are educatie,are o conduita morala,ai observat asa ceva la cei care jignesc?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”