Schimb huse Free Spirit

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere scule de pescuit second hand. Bisnita interzisa!

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Schimb huse Free Spirit

Mesaj de freespirit »

Schimb o husă nouă, nefolosită, pentru lansetă Free Spirit de Hi-S200 de 13" /3,90 m și o husă nouă.l, nefolosită, pentru lansetă Free Spirit Hi-S220 de 13" / 3,90 m doar cu huse de Free Spirit Hi-Sive de 13" / 3,90 m. Am luat 3 huse noi, neatinse, de la cineva, dar doar una era de Hi-S'ive, din acest motiv vreau să le schimb pe cele 2 care nu sunt de Hi-S'ive.
Repet, caut doar de Hi-Sive, nu am nevoie de nimic altceva, așadar nu veniți cu alte oferte,.doar fac schimb cu Hi-Sive sau cumpăr huse de Hi-S'ive de 13" / 3,90 m. 0728.127.677, dacă nu apuc să răspund la MP, sunați sau scrieți-mi un SMS.

P.S. Nu știu ce eroare a apărut pe crapmania, dar îmi apare că nu pot posta nicio imagine, când.intru în "Resize me", îmi apare că "Acest site nu poate fi accesat pagina poate fi temporar nefincțională sau a fost mutată definitiv la o altă adresă web". Am făcut și o captură de imagine, nu înțeleg ce se întâmplă.
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Marele Bazar”