Recomandare degetar

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2778
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Recomandare degetar

Mesaj de Alin Galbenu »

freespirit scrie:
Mar Ian 02, 2024 20:35
La mulți ani!
Chiar nu înțeleg de ce nu se mai poate atașa nicio imagine. "No images could be successfully uploaded", acesta este mesajul de eroare pe care îl primesc și acum, când doresc să atașez o imagine.
Deocamdată cel mai comod degetar este unul din piele naturală, integral, dar dintr-o piele mai subțire, fără să aibă nicio inscripție pe el, pe care îl am de foarte mulți ani, este și mai senzitiv, și mai comod, și mai moale, mai ales după ce am gresat și degetarele vechi, și pe cele noi, cu cremă Doina pentru uz uman.

Imagine

La mine merge....
Imagine

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare degetar

Mesaj de freespirit »

Alin Galbenu scrie:
Joi Ian 11, 2024 10:48
freespirit scrie:
Mar Ian 02, 2024 20:35
La mulți ani!
Chiar nu înțeleg de ce nu se mai poate atașa nicio imagine. "No images could be successfully uploaded", acesta este mesajul de eroare pe care îl primesc și acum, când doresc să atașez o imagine.
Deocamdată cel mai comod degetar este unul din piele naturală, integral, dar dintr-o piele mai subțire, fără să aibă nicio inscripție pe el, pe care îl am de foarte mulți ani, este și mai senzitiv, și mai comod, și mai moale, mai ales după ce am gresat și degetarele vechi, și pe cele noi, cu cremă Doina pentru uz uman.

Imagine

La mine merge....
Am încercat în mai multe zile, foarte ciudat, nu am reușit nici măcar să postez capturile de ecran cu mesajele de eroare.
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2778
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Recomandare degetar

Mesaj de Alin Galbenu »

Ai in stanga aici un "
[*]Add image to post[/b]
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”