RECUPERAREA DATORIEI

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de andrei vladeanu »

APCR a recuperat de la cornel rosioru suma de 4500 lei din datoria pe care fostul presedinte o are catre asociatie. impreuna cu costel stanila am facut un proces verbal in acest sens(semnat, stampilat) iar banii s-au depus in banca.
The One Team

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Genes Florin »

Vrei sa-l reinventezi pe Rosioru? :lol:
Felicitari!
Balta Puiesti

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:APCR a recuperat de la cornel rosioru suma de 4500 lei din datoria pe care fostul presedinte o are catre asociatie. impreuna cu costel stanila am facut un proces verbal in acest sens(semnat, stampilat) iar banii s-au depus in banca.
DECIZIE CTDA PRIVIND BANII RECUPERATI SI IN CURS DE RECUPERARE DE LA ROSIORU .

CONVOCATA IN REGIM DE URGENTA PENTRU A SE LUA O HOTARARE PRIVIND BANII PE CARE APCR PRIN PRESEDINTELE EI IA SUSTRAS DIN BUGETUL LOTULUI NATIONAL 2009 SI CARE TREBUIESC RETURNATI PESCARILOR A HOTARAT CA CEI 107.000.000 LEI VECHI SA FIE IMPARTITI DREPT DIURNA CELOR 8 PESCARI CARE AU PARTICIPAT LA COMPETITIA DIN FRANTA .
ACEASTA DECIZIE SA LUAT PRIN VOT .
AU PARTICIPAT SI AU VOTAT IN FELUL URMATOR

1 CORNEL SERBU -CLUBUL PESCARILOR -BANII SE VOR IMPARTI PESCARILOR
2 FLORENTIN IUGA - CARP ZONE -BANII SE VOR IMPARTI PESCARILOR
3 VALI MARTOIU -ENERGY-CARP -BANII SE VOR IMPARTI PESCARILOR
4 DAN COTELICI -CRAP4EVER -BANII SE VOR IMPARTI PESCARILOR
5 CATALIN PRICHICI -CARPFUN -CREDE CA O PARTE DIN BANII TREBUIESC DATI PESCARILOR DAR ,MAI BINE SE ABTINE :!: :!:
6 GABI SANDU -PLANET CARP -INTAI A INTREBAT CE PARERE ARE VLADEANU IAR APOI NU A MAI SUNAT .

REZULTATUL VOTULUI

4 PENTRU
1 ABTINERE-CATALIN PRICHICI
1 CONTRA -GABI SANDU .

APCR -BANII PESCARILOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de andrei vladeanu »

banii sunt ai pescarilor si se vor intoarce - intr-adevar - la pescari

eu sunt de parere ca trebuie investit in proiecte viabile in ceea ce priveste competitia crapista.
si sprijiniti concurentii si cluburile care vor sa faca asa ceva.

cu scuzele de rigoare persoanele carora li s-a cerut votul mai sus (si nu ma refer la prichici sau sandu) imi dau senzatia ca nu mai vor sa faca nimic in acest domeniu.

multumesc
The One Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:banii sunt ai pescarilor si se vor intoarce - intr-adevar - la pescari

eu sunt de parere ca trebuie investit in proiecte viabile in ceea ce priveste competitia crapista.
si sprijiniti concurentii si cluburile care vor sa faca asa ceva.

cu scuzele de rigoare persoanele carora li s-a cerut votul mai sus (si nu ma refer la prichici sau sandu) imi dau senzatia ca nu mai vor sa faca nimic in acest domeniu.

multumesc
PERSOANELE CARORA L-I SA CERUT VOTUL SUNT SINGURELE IN MASURA SA HOTARASCA SOARTA BANILOR ,PENTRU CA AU FOST IMPLICATE IN COMPETITIE SI AU CHELTUIT BANI SI TIMP PENTRU DESFASURAREA EI IN ANUL 2009 .
Dumneavoastra in ce calitate hotarati :!:pentru ca din cate i-mi amintesc nu a-ti avut nici o atributie in anul 2009 ,decat aceea de incurcare si compromitere a ei !!!!!!!!!!
Mie i-mi dati alta senzatie ............... :?
APCR -BANII INAPOI CELOR 8 PESCARI ,SUNT BANII LOR ,A FOST O COMPETITIE INDIVIDUALA ,CLUBURILE NU AU FOST IMPLICATE CU NIMIC ...........please !
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de barbumarius »

D-le Vladeanu,
Nu o sa ma imbogatesc cu procentul meu din 107 mil si nu am nimic nici cu pustii care de curind au incheiat CN de tineret care se pare ca au avut premii mai mari decat noi cei care anul trecut cand am bagat sute de mil in 5 etape, dar daca comisia care o coordonat CN de anul trecut si dupa regulile careia am concurat a hotarat sa fim premiati, atunci eu imi vreau premiul.

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de oanavictor »

mi se pare nornal .
astept si pe ceilalti sportivi sa-si exprime punctul de vedere .

Ps Probabil ca Gabi Sandu nu va raspunde
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Vladut Mateianu »

Dar petele de imagine de pe STEMA ROMANIEI cine le plateste ? Cum oare putem sa ne stergem imaginea de HOTII din ochii pescarilor care au participat la CM 2009 ?

SI oare ce suma de bani ar sterge aceasta rusine ?

Barbu, Oana si altii care doresc pot sa raspunda.... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de barbumarius »

@ Vladut

Ce treaba are Barbu?A furat el ceva?
Apropo asta cu furatul e numai in capul unora.Vor sa se creada asa ceva ca sa se pise pe munca noastra.
Dar daca gestul de a lua o geanta abandonata pe strada e furt(ATENTIE -croatul nu a spus niciodata asa ceva) atunci inceputul e in alta parte.

PS. Este a doua oara cand ma faci hot.Prima data erai gata sa iti pui casa amanet ca eu am luat geanta.Ai ceva cu mine?
Nu am luat de la nimeni 1 leu in viata mea pentru ca asa am fost crescut.La mine in casa parintii au tinut banii pe masa de cand m-am nascut si daca esti interesat iti dau nr de tel sa ii intrebi daca le-a lipsit vreodata ceva.
PS 2 Astept scuze daca intradevar esti corect asa cum te consideri.

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de petre iulian »

domnule Victor Oana ce ziceti daca cu banii aia se platesc niste arbitrii independenti (APS) la CN 2011 ?.....binenteles daca vor sa renunte cei 8 la "parte".
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”