RECUPERAREA DATORIEI

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de andrei vladeanu »

victoras h scrie:PS: baietii pe care i-ai vazut tu invinsi la Finala au castigat aceasta mansa cu 5 puncte si au realizat un record national si posibil european...si probabil daca mai erau membrii APCR ar fi fost si in Anglia...dar de "...daca nu mai fac parte din Apcr" ( aici am citat un prieten "drag" multor pescari din Romania) ...dar despre astea in urmatorul numar al revistei
maline,
treaba e clara, el a inceput deja sa ameninte cu urmatorul numar al revistei
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de andrei vladeanu »

cornelserbu scrie:
oanavictor scrie:Si ca o informatie de ultima ora
In urma unei convorbiri telefonice cu lipitoarea Vladeanu acesta a afirmat ca de ce sa nu opreasca si el din acesti bani contravaloarea celebrelor mandarine pe motiv ca nu i sa recunoscut titulatura de sponsor :!
si cam la ce pret per kilogram s-a gandit ??? :lol: :lol: :lol:
nu mai rade
si tu ai semnat MEMORIUL catre agvps in care se spune ca senzor nu a fost sponsor la echipa nationala in 2009 si ca si-a pus abuziv numele pe echipament
The One Team

malin
Mesaje: 13
Membru din: Lun Feb 09, 2009 9:43

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de malin »

Dreptatea lui Victorash va fi facuta in urmatorul AVP? Quod erat demonstrandum. E ca in filmele cu prosti, si mai are tupeul sa faca pe aici pe ZORO, omul echidistant si corect care plange pe umarul pescarilor de competitie. Mai tii minte Victorash cand ziceai ca tu esti cu toata lumea, ca asa trebuie sa fie un jurnalist? Pe vremea aia erai director la PV-TV. Acum, ca ai insfarsit timp berechet sa transmiti in direct toate competiile, scoti din pantaloni si echidistanta, sa o vada toata lumea. Mama, ce tiganie!

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de oanavictor »

cornelserbu scrie:
oanavictor scrie:Si ca o informatie de ultima ora
In urma unei convorbiri telefonice cu lipitoarea Vladeanu acesta a afirmat ca de ce sa nu opreasca si el din acesti bani contravaloarea celebrelor mandarine pe motiv ca nu i sa recunoscut titulatura de sponsor :!: [/size]
si cam la ce pret per kilogram s-a gandit ??? :lol: :lol: :lol:
la foamea pe care o are ,cred ca se gandeste sa opreasca toti banii :!:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Genes Florin »

oanavictor scrie:
cornelserbu scrie:
oanavictor scrie:Si ca o informatie de ultima ora
In urma unei convorbiri telefonice cu lipitoarea Vladeanu acesta a afirmat ca de ce sa nu opreasca si el din acesti bani contravaloarea celebrelor mandarine pe motiv ca nu i sa recunoscut titulatura de sponsor :!: [/size]
si cam la ce pret per kilogram s-a gandit ??? :lol: :lol: :lol:
la foamea pe care o are ,cred ca se gandeste sa opreasca toti banii :!:
Nea Oana, dumneata vorbesti de foame ca ai 160km :lol: :lol: :lol: :lol:
Balta Puiesti

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Gabi Tomulescu »

Vladut Mateianu scrie:revista AVP a promis banii ptr echipa nationala in 2009. nu a platit banii atunci, a facut-o insa in 2010.... ghiciti in buzunarul cui au ajuns acesti bani ? :oops:

gabi, acum sa te vad cat esti de corect....
adica banii aia au intrat in buzunarul meu? sau cum.

stiu numai ca Aventuri la Pescuit a fost unul din Sponsorii Carping Club in anul 2010. dar nu pe banii de anul trecut.
Ca o parere personala banii de anul trecuti trebuiau dati Lotului de anul trecut si nu s-au mai dat. din ce motive am aflat pe parcurs. dar ca banii aia ar fi la mine sau la Piticu, sau la cineva din Carping ... esti din ce in ce mai dusmanos.

atat sunt eu de corect...aveai vreo indoiala?
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

victoras h
Mesaje: 25
Membru din: Vin Iul 23, 2010 6:16

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de victoras h »

gura mare..tambalau...aia e tiganie..

dragule ..eu cand am batut palma cu Avp( cu persoana de decizie insa) banii au intrat instant...

tu ai venit si te-ai dat cocos pe banii altora in 2009 si se pare ca tot voi sunteti cu gura mare...nu ai fost un simplu reprezentant avp, din cate tin eu minte la sedinta de la darvari erai cel putin Patron...

eu inchei aici subiectul ...nu intentionam nimic...
vroiam doar sa vad influenta AV si asupra ta...m-am convins esti slab !

PS: sper sa poti si proba candva cele sustinute cu banii avp.si tu si vladut ...ca asta nu ramane aici!

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de oanavictor »

@Malin Musatescu

Ce cauti pe aici! esti masochist ?
Ai intrat ca sa rascolesti un rahat de care toata lumea te-a acuzat !?
Parca si acum te vad in capul mesei cu pieptul inainte si ne trasai directive de 8-10 mii de euro !!!
Si ce comunicate oficiale dadea lipitoarea ca unic reprezentant al sponsorului principal !!!!!!
Mai tii minte discutiile telefonice de la miezul noptii :idea: cand i-mi spuneai ca asa sa hotarat de catre patron :!:
Parerea mea este ca i-ti faci mai mult rau incercand sa arunci pisica ..........in gradina altuia :!: cand purceaua e moarta in cotet si cu ,curu in poarta :lol: :lol:
nu iau apararea lui Hodorog ,nu ma intereseaza banii pe 2010 si nici razboiul intre reviste ...............dar ...........putina decenta nu ar strica din partea ta :!:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de Vladut Mateianu »

@victorash

Ba fatalaule, ai ajuns tu sa ameninti ? Ba caricatura de desene animate, ia-ti colectia cu rahane si da-i drumul la joaca ta, nu te mai baga in seama cu pescarii...... Sa nu mai ameninti in viata ta ca nu esti in masura ! :evil:

@gabi

departe de mine gandul de a te acuza de ceva. te stiu prea de mult timp si stiu exact cat esti de corect si de cinstit. numai ca , pe spatele tau si ai altor "domni" din echipa, fatalaul de la desene animate si cu excrocul sef au incasat niste mii de euro de la AVP ptr propriul buzunar. din 6000 euro incasati(ca sponsorizare promisa in 2009 -ptr lotul din 2009) au mai aparut doar 3000...restul, au luat alta cale . cale pe care nu o sti nici tu. dar va veni timpul sa o afli..... :wink:

@oana victor

daca tot lupti ptr drepturile pescarilor din 2009 , vezi si cum recuperezi cei 6000 de euro de la caricatura de mai sus, apoi sa-i ceri apcr-ului cei 2500 de la rosioru.... asta daca esti corect !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

victoras h
Mesaje: 25
Membru din: Vin Iul 23, 2010 6:16

Re: RECUPERAREA DATORIEI

Mesaj de victoras h »

Fatalau esti tu bai administrator de site...pe deasupra esti prost, ignorant si tzaran de la dalga.

Halal vicampion ...imi vine sa vomit

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”