un client frustrat

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
cata1967
Mesaje: 148
Membru din: Mar Iul 04, 2017 13:38
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

un client frustrat

Mesaj de cata1967 »

Am comandat 50 de monturi plumb pierdut Si mi-au venit doar 49 Si doar 45 pinuri de blocare..caltate foarte slaba a produselor.. plastic foarte rigid. Din pacate, am platit in avans.

Avatar utilizator
odoctee
Moderator
Mesaje: 3769
Membru din: Mie Noi 11, 2009 12:48
Puncte: 0
Localitate: Tulcea
Contact:

Re: Segmente leadcore echipate (din nou in stoc!)

Mesaj de odoctee »

cata1967 scrie:
Vin Mar 29, 2024 11:45
Am comandat 50 de monturi plumb pierdut Si mi-au venit doar 49 Si doar 45 pinuri de blocare..caltate foarte slaba a produselor.. plastic foarte rigid. Din pacate, am platit in avans.
Hai sa facem putina lumina ca prea esti deplasat in exprimare.... deci:
- dupa cum vezi din anunt eu NU vand clipsuri cu pin, asa ca am cumparat din banii mei 5 seturi de con clips pin pentru realizarea celor 50 de monturi
- nu te-a tepuit nimeni la cantitate deoacere am folosit toate acele elemente din componenta deci exclusa faza cu 49 monturi, si ce as face cu 5 pini sa tii iau, pentru ce? In plus comanda a fost din 17.01. 2024 cam tarziu sa-ti dai seama...
- in fiecare judet din tara asta am trimis cuiva monturi sau plumbi etc nimeni in ani de zile nu mi-a reprosat ceva legat de corectitudine!
- fac parte din staff-ul crapmania de peste 15 ani nu-mi permit sa fiu neserios
- monturile au costat 300 lei pachetul a fost trimis PE BANII MEI (30 LEI), considera ca alea 5 fara pin au fost cadou din partea mea
- initial am vrut sa ti trimit un plic cu cateva monturi si un set de clipsuri cu tot cu pini drept compensare (desi nu stiu la ce) din buna credinta poate DAR IN MOMENTUL IN CARE M-AI INSULTAT SI M-AI AMENINTAT CU BATAIA am considerat ca pur si simplu nu meriti.
asa ca multa bafta!

Imagine

Imagine
Adrian Pelmuş
CLUB TOMIS CARP
https://www.facebook.com/odoctee

cata1967
Mesaje: 148
Membru din: Mar Iul 04, 2017 13:38
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Segmente leadcore echipate (din nou in stoc!)

Mesaj de cata1967 »

Am comandat 50 de monturi plumb pierdut Si mi-au venit doar 49 Si doar 45 pinuri de blocare..caltate foarte slaba a produselor.. plastic foarte rigid. Din pacate, am platit in avans.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”