Scuze Tudor Gabriel

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

@mark twain
Tata, vezi ca ne jignesti pe toti prin problemele tale personale. Suna-i pe baieti la magazin daca ai ceva de reprosat.Te crezi singurul pescar de pe forum si ceilalti suntem niste prosti ?
Pentru majoritatea pescarilor romani maestrul Rosioru este un drum de urmat si tu arunci cu namol in el ?
Nu cred ca este normal.

Avatar utilizator
tudorgabriel
Mesaje: 145
Membru din: Dum Ian 16, 2005 19:44
Puncte: 0
Localitate: galati

Mesaj de tudorgabriel »

Salutari Vladut,chiar imi doresc sa ajung si eu la Peris,recunosc cu rusine :oops: ca nu am pescuit niciodata la Peris 8)

Avatar utilizator
tudorgabriel
Mesaje: 145
Membru din: Dum Ian 16, 2005 19:44
Puncte: 0
Localitate: galati

Mesaj de tudorgabriel »

In alta ordine de idei ,mark twain in stanga casetei ptr. postare exista un dreptunghi unde scrie "profil",daca acolo nu scrie nimic despre identitatea acelui user .....ptr. mine inseamna ca nu stiu cine este persoana care posteaza,este nimeni :?: este cineva important :?: sau sa spuna cine este sau este cumva lipsa de curaj :?: sau poate se ascunde ,este alegerea lui,da'nu e frumos :?

Avatar utilizator
Roger
Mesaje: 114
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:57

Mesaj de Roger »

tudorgabriel scrie:In alta ordine de idei ,mark twain in stanga casetei ptr. postare exista un dreptunghi unde scrie "profil",daca acolo nu scrie nimic despre identitatea acelui user .....ptr. mine inseamna ca nu stiu cine este persoana care posteaza,este nimeni :?: este cineva important :?: sau sa spuna cine este sau este cumva lipsa de curaj :?: sau poate se ascunde ,este alegerea lui,da'nu e frumos :?
Iar incepeti mai insilor cu chestia asta ? Chiar conteaza asa mult ? Nu ti-a spus(nu personal)ca-l cheama Sever ?
Dezbaterea ar trebui sa fie pe fond,pe problema,pe idei.Ce conteaza cati frati are si la ce etaj sta ?
E siteul Asociatiei dar nu e cu circuit inchis.
Daca ajungem(parca s-a si ajuns)la corectii corporale schimbam atunci nr de telefon,date de contact,etc.

Scuze pentru off-topic,da' e veche si (inca) spinoasa asta cu buletinele.
Alexandru Marcu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Roger, este o tara libera. Cat timp raspunzi ptr ce faci, cred ca poti sa scrii orice.
Mai bine ai scrie la subiectele de pescuit, ca sa dai un exemplu, nu trebuie sa-ti expui frustrarile personale.
Cate postari strict de pescuit ai tu pe acest site ca sa judeci pescarii care posteaza aici ? Mai bine spune tot ce ai pe suflet , ca sa terminam odata cu chestia asta. Poate ai dreptate si o reglam din mers.
O parere conteaza enorm, dar expusa cum trebuie. Cu curaj.
Numai bine, sper sa tii cont de ce ti-am spus si sa nu te superi. :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
patabum
Mesaje: 145
Membru din: Mar Ian 11, 2005 9:13

Mesaj de patabum »

@Vladut:

Bre, nu trage in pianist, face si el ce a auzit (vazut) pe la altii... Intr-o tara libera, inchinatoare la tanti Miorita si la infantilismul unui cioban!

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

La ce ii dati atata importanta acestui mitocan iresponsabil numit sever ?
Este betivul care a deranjat un intreg sector de concurs la Dirvari si care a fost eliminat din competitie.
Cu ce drept ne faci pe toti chatisti si tu esti singurul pescar ?
Cine te crezi tu,reprezentantul poporului ? Esti jalnic .
Eu postez de un an pe aici, nu sunt profesionist, dar m-am incadrat de minune, la fel ca multi altii. Crede-ma se vede clar :esti frustrat si invidios pe altii se vede clar.Problema ta,dar da-le pe privat, nu da sfaturi publice tocmai tu!
@roger
Partial ai dreptate, dar nu merita sa-i iei apararea acestui individ.
Crede-l pe Fane. Poate voi reveni cu detali.

Avatar utilizator
ronaldo
Mesaje: 54
Membru din: Mie Dec 28, 2005 14:29

Mesaj de ronaldo »

@ FANE

numai cu mine ai avut ce-ai avut :D :D :D

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

poate ma iau eu de avatarul tau, ronaldo.... :lol: :lol:

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

Fane a punctat cel mai la obiect !

Daca cautati in arhiva veti gasi niste postari anonime sub nickname "OBSERVATOR" si 'VIZITATOR" in care veti gasi acelasi spirit justitiar (de la un personaj nemotivat , nefiind participant la competitiile la care se refera) ca in postarea acestui pescar saptamanal,care anul trecut a fost sanctionat chiar de mentorul sau pentru comportament golanesc intr-o competitie

Domnule avocat , pescar multiexperimentat in partide saptamanale 12 luni din 12 , sunteti patetic si lipsit de simtul valorii sa va permiteti sa apostrofati pescari (oameni ) ca Vladeanu , Mateianu sau Rosioru

Mai aveti nevoie de cateva vieti de pescuit de placere 48 saptamani pe an pana sa ajungeti la degetul mic de la picior lui Cornel Rosioru

Din experienta profesionala va recomand pentru iesirile dvs. : Rudotel , Haloperidol , Plegomazin , Dormicum

P.S.
Va recomand stidierea DEX-ului (pag. 392) pentru a va elucida in folosirea sensului cuvantului FORTUIT (meseria pe care pretindeti ca o aveti nu permite necunoasterea sensului unui cuvant) :oops: :oops:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA”