CARMOLISTUL SE DESCOSPIRA. SINGUR.

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Încuiat
Gheorghita Marcu
Mesaje: 4
Membru din: Mar Feb 07, 2006 12:44

Mesaj de Gheorghita Marcu »

Am implinit fix un mesaj pe acest forum; de fapt si pe altele, ca n-am postat in viata mea!
Merci oricum de urari!

Avatar utilizator
Roger
Mesaje: 114
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:57

Mesaj de Roger »

Aha.Te cred.
Alexandru Marcu

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

terente de ce ma faci bulangiu?
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Din ce am citi am inteles ca terente nu e baiatul ala rau care spargea vadanele pe plaur , este un un pescar de crap . Ce aveti cu el ? vad ca va cacati toti pe el fara nici un motiv scris acilisea . Cine e yamaha - asta care spune ca e carmolist ?

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

deoarece deseori am postat de la persoana pe care am descoperit-o a fi Carmolistul este explicabil cum de a postat cu nickul meu (a vazut cand am tastat parola)

eu dezmint ceea ce el a postat in numele meu si parola am schimbat-o

azi a aparut se pare un frate de-al carmolistului (scrie dubios de asemanator cu el) din Chitila :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Domnule Cristi Y , eu nu sunt asemanator cu nimeni sunt din Frecatei de Tulcea si am nepotul de la fiimea la mine la curte . Ma uit si eu la ce scrieti voi si am vazut ca dumneata esti carmolistul si te iei intruna de unul terente . Vrioam sa stiu daca a facut ceva rau baiatul asta , adica daca a bagat curent in apa sau a luat setca cuiva ?

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

vrajeala mucegaita

mai bine decat sa scrii " eu nu sunt asemanator cu nimeni" ai spune GORE E UNIC...GORE E INDEPISTABIL...etc , asa cum ti-ai obisnuit tastatura :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

daca zici ca esti din Frecatei spune-mi cate iesiri are localitatea , care sunt primele comune pe fiecare iesire , cine este primar si a cui este statuia din localitate :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Avem vecini satele Posta si Cataloi din in comuna mai face parte satul Telita . Suntem la 18 km de Tulcea pe drum national , parca 22 ii spune .
Nalbant si Izvoarele sunt iarasi vecini cu noi . Primar la noi e dl. Calenic - lipovean de al nostru , nea Tudor cum ii spunem noi . Viceprimar e frasu Petrica .
Cind vii mata le de la Bucuresti dupa Nalbant ia-o la stinga in loc sa tii drumul de Tulcea si dai la Gore in curte . Iau gitul o rata si o facem cu varza , cum numai la Gore se maninca .
NU confunda Frecateii nostrui de Tulcea cu aia din Braila , ca aia mor de foame acolo . La noi e bine , s-a facut pestele si o ducem bine . Dupa cum vezi mi-am dat fata la oras la Tulcea si acum avem si Interent in sat si nepotul e baiat cu carte care ma ajuta sa scriu la pianul asta .
Acuma matale esti multumit ? Tot nu mi-ai zis ce ai cu baiatul ala de te caci pe el mereu ?

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

ai descifrat bine harta :lol: ..nu mi-ai spus a cui e statuia din loc. iar cu primarul verific maine si-ti spun

daca zici ca esti pescar si te pasioneaza concursurile cum se face ca azi te-ai inscris pe site si taman in discutia asta te-ai bagat 8) 8) ...nu mai ti se pare nimic interesant aici decat o discutie despre care nu ai cunostinta (sau ai mai mult decat vrei sa para :twisted: :twisted: )
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA”