ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
buhac constantin
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 17, 2010 14:36

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de buhac constantin »

Nu vrea sa spuna nimeni nimic ce HOTARARI au fost luate la Giulestina .
Nici nu doreste nimeni sa deschida o lista cu Loturile care intentioneaza sa participe la Campionatul National pentru a putea organizatorii sa se orienteze asupra baltilor .
Propun sa se desfasoare trei etrape pe Sarulesti unde sa participe toate Lotueile la toate etapele prin rotirea echipelor in fiecare sector si Lotul cel mai bine clasat dupa trei etape sa fie declarat Campioana Nationala si sa reprezinte Romania Lla Campionatul Mondial !
Ce Loturi cunosc ca ar dori sa participe la C.N ;
1.Acvila
2.Bogdan Dragan
3.Carp Zone
4.Carping
5.Cornel Serbu
6.Pelicanu
7.Radu Badica
8.Soimul
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Curaj

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de Val »

Bravo Costele , imi place ca ai initiativa si propui mereu ceva . Ai ajuns departe monser . Ai gresit fata de mine acum vreo 2-3 zile , dar am trecut cu vederea . Iarta-ma :lol: :lol: :lol: Cum nu m-au iertat buni prieteni care si acum imi reproseaza multe legate de anumite sfaturi acordate la un anumit moment .... Dar asa se intimpla mereu cind vrei sa muncesti bine , iti mai iei si palme peste ceafa .
In rest sa va dea idei bune , cel de sus .
Ultima oară modificat Mie Dec 08, 2010 16:22 de către Val, modificat 1 dată în total.

Dani Hentiu
Mesaje: 303
Membru din: Mie Aug 31, 2005 20:02
Puncte: 0
Localitate: Deva
Contact:

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de Dani Hentiu »

Parca e prea multa liniste! Oare s-a ajuns la un compromis? S-a ingropat securea razboiului?

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de Val »

@dani hentiu

ti-o spun eu - NICIODATA nu dureaza mult ..... ai rabdare . Acum rumega fiecare solutia pesemne acceptata la vreo sedinta comuna . Gasesc ei ceva de spus si de reprosat iar de Sarbatori vom avea iarasi spectacol mediatic :lol: :lol: cu colinde cu tot , de la o vreme apreciaza versul scris .
Dpmdv nu se poate lega nimic , gastronomic vorbind , cind pui in oala oaia cu peste sau pui cu caracatitza , decit daca esti "field tester" si vrei sa vezi toate gusturile si mirosurile , chiar si alea de rahat .

Dani Hentiu
Mesaje: 303
Membru din: Mie Aug 31, 2005 20:02
Puncte: 0
Localitate: Deva
Contact:

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de Dani Hentiu »

Pai am citit ceva dicolo ce parea tare oficial. Personal astept sa citesc aici, altfel nu mai cred nimic. Si mai mult, astept pozitia lui AV, cred ca este singurul care stie si se zbate sa se rezolve problema cat mai repede

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de Val »

Si apropo de rahat , hai sa va zic un banc

Un cetatean vindea pepeni . Ii lauda ca poate vinde orice fel de pepene cu orice gust si orice miros . Un cumparator il abordeaza si il intreaba :

- Domnule reclama ca reclama , dar chiar asa ? Orice gust si orice miros ?
- Da omule !
- Da-mi si mie unul cu gust de lamaie !
Alege cetateanul nostru un anumit pepene si il propune spre degustare .. Avea gust de lamaie !
- Ok cu asta - da-mi acum unul cu gust de gutuie !!!
Alege cetateanul nostru un alt pepene si conform ritualului , il propune spre degustare ! Incredibil avea gust de gutuie !
- Cu asta te incurc ... Da-mi un pepene cu gust de pi...zda !
- Se face Domnule ! Stati sa-l gasesc pe ala .... Il gaseste si ii face cep ...

Cetateanul miroase si mai miroase si spune :

- Dragul meu , asta cam miroase a rahat !
- Draga Domnule , mai rotiti-l un pic ..............

Avatar utilizator
buhac constantin
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 17, 2010 14:36

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de buhac constantin »

Bun banc .
Cu ce am gresit eu fata de FRATELE meu ? Te rog spunemi sa stiu sa nu se mai repete !
Scuze anticipate !

Avatar utilizator
buhac constantin
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 17, 2010 14:36

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de buhac constantin »

Val
Tu ce parere ai de 3 etape desfasurate toate pe Sarulesti ?
Pescuieste toata lumea de 3 ori pe balta cea mai ravnita din Romania si nu poate spune nimeni ca nu a avut noroc la tragere !
Participi si tu la sedinta de la ora 18 ?
Esti invitatul meu !

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de Val »

buhac constantin scrie:Val
Tu ce parere ai de 3 etape desfasurate toate pe Sarulesti ?
Pescuieste toata lumea de 3 ori pe balta cea mai ravnita din Romania si nu poate spune nimeni ca nu a avut noroc la tragere !
Participi si tu la sedinta de la ora 18 ?
Esti invitatul meu !
NU multumesc Costele , nici nu stiu unde ma chemi si despre ce alta sedinta e vorba ! .... Eu incep sa imi fac o echipa la AVPS Vulturul , dar nu voi plati niciodata 1500 EUR ! , atita timp cind echipele din Liga si APCR nu platesc nimic . Daca sunt bun si castig ma trimite organizatia , care tot ea ma inscrie ( la fel ca la Liga si APCR ) ... doar e sub egida AGVPS si prin statut nu imi poate cere bani ... sa imi exercit dreptul de a participa la o competitie nationala .
Voi mergeti la sedinta , eu inca mai discut cu directorul meu .

Cit priveste sincer cele 3 manse pe Sarulesti mi se par OK - ca organizare , dar o mare timpenie fata de specificul baltii din Italia . Noi pescuim undeva unde pestele e mult si mare si ajungem sa agatzam la CM cite un ciortan din cind in cind ....Ma rog ..treaba voastra .

S mai lasa-ma cu frate ...deja ei scris IARTA-MA :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: ADUNARE GENERALA APCR 4 DECEMBRIE 2010

Mesaj de Vladut Mateianu »

@dani

Stai linistit, stie AV ce face.... :wink: In rest, povesti nemuritoare ! :lol:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”