Abonament

Moderatori: Cristi Matei, georgeoprea

Încuiat

Doriti ca in anul 2012 sa fie mentinut sistemul de abonamente de anul trecut ?

Da
17
65%
Nu
9
35%
 
Voturi totale: 26

Avatar utilizator
pycostef
Mesaje: 590
Membru din: Mar Dec 08, 2009 15:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Abonament

Mesaj de pycostef »

Pentru ca ador aceasta balta, pt ca iubesc conditiile de pescuit, pt ca simpatizez oamenii care o administreaza, pt numeroasele satisfactiile pe care le-am avut si, nu in ultimul rand, pt ca sistemul de abonamente de anul trecut mi s-a parut unul extraordinar pt pecarii ale caror posibilitati materiale nu sunt foarte mari, am decis sa fac acest chestionar, asa poate patronul se va lasa induplecat si va reintroduce abonamentele...invit pe cei care pescuiesc sau au pescuit aici sau cei care vor sa pescuiasca in niste conditii mai mult decat acceptabile sa raspunda chestionarului...fire cat mai intinse
<*)))))><{
Ene Stefan

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Abonament

Mesaj de Cristi Matei »

Stefane, momentan la deschiderea sezonului nu vor fi abonamente. nici anul trecut nu au fost. pe parcursul sezonului 2012 vor fi astfel de oferte pentru clientii fideli. multumim pt. intelegere.

Avatar utilizator
pycostef
Mesaje: 590
Membru din: Mar Dec 08, 2009 15:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Abonament

Mesaj de pycostef »

Ok Cristi...imi cer scuze dc am deranjat...eu am incercat doar, si cred ca nu sunt singurul care-si doreste sa reintroduceti abonamentele...numai bine
<*)))))><{
Ene Stefan

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Abonament

Mesaj de Cristi Matei »

Dar nu ai deranjat cu nimic. toate dorintele voastre sunt analizate si toate sfaturile sunt luate in calcul. :wink:

Avatar utilizator
octavian4
Mesaje: 25
Membru din: Vin Mar 25, 2011 17:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Abonament

Mesaj de octavian4 »

Sunt si eu de acord sa se revina la pachetele de anul trecut... Asteptam jumatatea sezonului!
Foarte multumit am fost de aceasta baltasi acum doi ani si anul trecut.
Sarbatoresc cea mai proasta zi din viata mea. Si fac asta zi de zi pana gasesc altceva.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “SOLACOLU”