Amenajari pt. 2012

Moderatori: Cristi Matei, georgeoprea

Avatar utilizator
octavian4
Mesaje: 25
Membru din: Vin Mar 25, 2011 17:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Amenajari pt. 2012

Mesaj de octavian4 »

pycostef scrie:Iete d'aia iubesc eu balta asta: peste este, administratie de treaba este,aproape de Bucale este, pai ce-ti mai trebuie...Cristi dc ati rez si p'asta cu cafeaua si berea, ma mut pe balta cate o sapt intreaga...felicitari si la mai mare
Singurul lucru "care este" si ma nerveaza, odata cu ploaia cam dau cu masina de noroi... Poate de la atatea drumuri spre balta se mai taseaza pamantul! (ma refer la drumul de la sosea pana la balta... Cel in jurul baltii este super)
Sarbatoresc cea mai proasta zi din viata mea. Si fac asta zi de zi pana gasesc altceva.

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Amenajari pt. 2012

Mesaj de Cristi Matei »

probabil ca dupa topirea zapezii se va intervenii si la drum. daca tinea de noi drumul pana acum avea borduri de granit, dar din pacate Consiliul Judetean Calarasi este cel care administreaza situatia...si o face NU

Avatar utilizator
octavian4
Mesaje: 25
Membru din: Vin Mar 25, 2011 17:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Amenajari pt. 2012

Mesaj de octavian4 »

Poate daca ii mai bateti la cap, isi indreapta privirea si la drumul ala. Bine acum, eu ma plang ca am masina joasa... Altii nici nu simt. Toate cele bune!
Sarbatoresc cea mai proasta zi din viata mea. Si fac asta zi de zi pana gasesc altceva.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “SOLACOLU”