taxe pescuit

Moderatori: Vladut Mateianu, Dan Mateianu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: taxe pescuit

Mesaj de Vladut Mateianu »

sebastian_andone scrie:
te referi la C&R ?
pe 12 ore sa inteleg ca taxa va fi de 50?
sa nu inteleaga cineva ca abonamentul ar fi mai scump decat taxa pe zi :lol: :lol: :lol:
Normal ca la C&R ! Cu retinere nu vor fi deloc preturi mici, pestele il cumpar si il voi vinde cu adaos.... nu este nimeni obligat sa opteze ptr acea varianta !(o sa revin si cu preturile). Taxa C&R va fi 45 lei de luni pana vineri, si 55 lei sambata si duminica.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: taxe pescuit

Mesaj de popescu59 »

(Cred ca Popescu e multumit de regulament si taxe, mai are putin si vine moca la pescuit :)

Mai Cristian omule cred ca te-ai molipsit de la inca citiva de pe acest forum.Daca nu ai cum sa iti omori timpul mergi frate la pescuit , s-au dezghetat baltile si se poate pescui.

Te rog frumos sa imi arati postarea in care eu am cerut pentru mine sa pescuiesc pe vre-o balta MOKA , vezi ca cei care ar vrea sa pescuiasca cam moka sunt alte personaje nici decum eu . Deocamdata imi pot permite pe linga taxele de pescuit de pe orice balta si cel putin 2 abonamente anual ,si unde mai pui ca din 7 zile ale unei saptamini 5 zile le petrec pe balti, asa ca ai gresit persoana .Sa nu mai iau in calcul ca particip si la ceva concursuri. Deci postarea ta la ce vrea sa faca referire ?

Persoanele care cauta circota la taxele de pescuit sunt altele , citeste informeaza-te si dupa aceea scrie .

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: taxe pescuit

Mesaj de pharaoh »

Daca vorbim de pescuit la crap, de ce preturile nu fac referire la partide de 24?
Marius Sârbu

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: taxe pescuit

Mesaj de ionut72 »

Persoanele care cauta circota la taxele de pescuit sunt altele , citeste informeaza-te si dupa aceea scrie .
Pai nu, ca de obicei ai inteles pe dos: o sa vorbesc personal cu Vladut ca, in cazul tau (singurul), sa nu poti pescui la Sulimanu decat daca achizitionezi abonament anual! Ca cele cu nr. limitat de partide sunt sub demnitatea si "valuarea" ta, fiind aproape "MOKA"! :D

Ca sa nu mai zic ca, uite, Vladut e unul din aia care vor sa falimenteze, nu? :lol: :lol:
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: taxe pescuit

Mesaj de Albert »

popescu59 scrie: imi pot permite pe linga taxele de pescuit de pe orice balta si cel putin 2 abonamente anual ,si unde mai pui ca din 7 zile ale unei saptamini 5 zile le petrec pe balti, asa ca ai gresit persoana .
....aproape inconfundabil....aproape :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: taxe pescuit

Mesaj de popescu59 »

Find unul dintre cei care stiu cam cit de mare este investitia facut Vladut la Sulimanu mi-ar fi rusine sa merg la pescuit pe un tichet redus . :oops: :oops:

Este stiut de Vladut ca de cite ori voi merge la pescuit pe Sulimanu o voi face pentru cel putin 48 de ore cu casuta aferenta locului de pescuit .
Sunt curios din cei care ati facut aici propuneri la taxele de pescuit citi veti cumpara pachetele oferite si mai ales cit de mare va fi perioada de care veti
beneficia de aceste pachete.

Avatar utilizator
CristianBadislav
Mesaje: 202
Membru din: Mar Noi 20, 2012 14:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: taxe pescuit

Mesaj de CristianBadislav »

popescu59 scrie:(Cred ca Popescu e multumit de regulament si taxe, mai are putin si vine moca la pescuit :)

Mai Cristian omule cred ca te-ai molipsit de la inca citiva de pe acest forum.Daca nu ai cum sa iti omori timpul mergi frate la pescuit , s-au dezghetat baltile si se poate pescui.

Te rog frumos sa imi arati postarea in care eu am cerut pentru mine sa pescuiesc pe vre-o balta MOKA , vezi ca cei care ar vrea sa pescuiasca cam moka sunt alte personaje nici decum eu . Deocamdata imi pot permite pe linga taxele de pescuit de pe orice balta si cel putin 2 abonamente anual ,si unde mai pui ca din 7 zile ale unei saptamini 5 zile le petrec pe balti, asa ca ai gresit persoana .Sa nu mai iau in calcul ca particip si la ceva concursuri. Deci postarea ta la ce vrea sa faca referire ?

Persoanele care cauta circota la taxele de pescuit sunt altele , citeste informeaza-te si dupa aceea scrie .
Am partide pana acum in 2014 cat o sa mergi tu tot anu' :lol: :lol: :lol: :lol:
Aprox. 6 partide.. ;) una chiar de 24.. wek asta urmeaza alta partida de 24.. :lol: :lol:
Când vei fi tăiat ultimul copac, contaminat ultimul râu şi pescuit ultimul peşte, atunci îţi vei da seama că banul nu poate fi mâncat. ·.

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: taxe pescuit

Mesaj de ionut72 »

Find unul dintre cei care stiu cam cit de mare este investitia facut Vladut la Sulimanu mi-ar fi rusine sa merg la pescuit pe un tichet redus . :oops: :oops:
Sigur, e nevoie si de i....i d'astia! :D

Vladut, vezi sa-i faci un pret special (triplu ar fi cel mai bine), sa-l scapi de rusine! :D
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
Sebastian Stan
Mesaje: 187
Membru din: Lun Iul 29, 2013 15:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: taxe pescuit

Mesaj de Sebastian Stan »

Ce aveti ma cu omu?

Sunt OK pachetele. O sa-ti fiu client.
Matador, Comunist Activ si Maestru la Vrajeala!

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: taxe pescuit

Mesaj de popescu59 »

Singurul i.....t esti tu stai linistit . Nu am fost informat ca ai actiuni la Sulimanu sa ii poti cere lui Vladut cea ce propui , dar si asa te rog sa ma crezi ca nu sunt afectat . Costul taxei de pescuit pe o balta care imi place nu este o problema . Asa ca viata merge inainte .

Cristian daca ai atitea partide de pescuit te felicit dar te-am intrebat unde ai vazut postarea in care eu cer taxe aproape moca pentru pescuit ?
S-au ai vrut sa te adresezi altcuiva ?

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “SULIMANU”