Crapmania.ro • Vezi subiect - Tancabesti 2

Ne aliniem la GDPR!

Vă aducem la cunoștință că www.crapmania.ro utilizează fișiere de tip cookie și alte tehnici similare pentru a asigura funcționarea site-ului și protejarea datelor dvs., pentru a vă oferi o experiență cat mai placută și personalizată, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul într-un mod anonim.

Le oferim partenerilor noștri de rețele sociale, de publicitate și de analiză a traficului informații cu privire la modul in care folosiți site-ul nostru prin intermediul cookie-urilor pe care ei le pot seta.

Înainte de a continua navigarea pe www.crapmania.ro, vă rugăm să citiți și să întelegeți conținutul Politicii de utilizare cookie și al Politicii de confidențialitate.

Prin continuarea navigării și utilizarea serviciilor noastre, vă exprimați acordul cu privire la Politica de utilizare cookie și la Politica de confidențialitate.

Ultima modificare: 29.05.2018
Crapmania.ro Abbara - import si distributie legume si fructe

Acum este Vin Iun 22, 2018 6:08 pm

Ora este UTC + 2 [ DST ]

King Fish Dan Mitranescu

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Tancabesti 2
MesajScris: Mie Sep 30, 2015 4:19 am 
Neconectat

In acest week-end o sa ajung pe "celebrul Tancabesti " cu ocazia unui mini concurs organizat de compania in care lucrez. Spre rusinea mea nu am pescuit niciodata pe acest lac ; si aici ma refer la Tancabesti 2 ( cel cu o denistate mai mica de peste decat Tancabesti 1 - din cate am inteles ).
Intrebarea mea este cum ar trebui sa abordez aceasta balta si in ea se afla si peste mare (10+); ca sa fiu mai exact este o balta care "raspunde" la nada tip boilesuri sau nu ?
Multumesc anticipat !

Sus

Subiectul mesajului: Re: Tancabesti 2
MesajScris: Mie Sep 30, 2015 11:30 am 
Neconectat
Pescar de competitie

Puncte: 0
Depinde ce vrei tu, daca vrei trasaturi multe, foloseste momitor, montura scurta de 5 cm, momeala mica boabe de porumb de plastic etc. Daca vrei sa faci o oarecare selectie, folosesti solubile cu plumb cu pasta si un pop-up mic critic echilibrat. Daca vrei ceva mai mare si ai timp, bile uscate, bila mica la carlig si astepti.

Sus

WLC Carp
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]