AROME SENZOR

Cum prindem crapi? Prin ce metode, ce tactici, ce tehnici de pescuit folosim?

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
rdr
Mesaje: 566
Membru din: Lun Ian 23, 2012 15:23
Puncte: 0
Localitate: Teleorman

AROME SENZOR

Mesaj de rdr »

Ma poate ajuta cineva sa fac rost de arome de la senzor dar fara colorant in ele?
Motivul, cele colorate schimba culoarea boabelor de porumb (naturale).

Avatar utilizator
rdr
Mesaje: 566
Membru din: Lun Ian 23, 2012 15:23
Puncte: 0
Localitate: Teleorman

Re: AROME SENZOR

Mesaj de rdr »

rdr scrie:Ma poate ajuta cineva sa fac rost de arome de la senzor dar fara colorant in ele?
Motivul, cele colorate schimba culoarea boabelor de porumb (naturale).
Daca ma ajuta cineva fac publica reteta de porumb pentru carlig la Dunare.

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: AROME SENZOR

Mesaj de Albert »

rdr scrie: Daca ma ajuta cineva fac publica reteta de porumb pentru carlig la Dunare.
Daca bagi 21 de saci de porumb in garla ai gata reteta :lol:

Avatar utilizator
rdr
Mesaje: 566
Membru din: Lun Ian 23, 2012 15:23
Puncte: 0
Localitate: Teleorman

Re: AROME SENZOR

Mesaj de rdr »

Albert scrie:
rdr scrie: Daca ma ajuta cineva fac publica reteta de porumb pentru carlig la Dunare.
Daca bagi 21 de saci de porumb in garla ai gata reteta :lol:
poti sa bagi si o suta daca nu ii dai ce trebuie la carlig nici sa il f..i nu pune gura pe el. :wink:

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: AROME SENZOR

Mesaj de Albert »

rdr scrie:
Albert scrie:
rdr scrie: Daca ma ajuta cineva fac publica reteta de porumb pentru carlig la Dunare.
Daca bagi 21 de saci de porumb in garla ai gata reteta :lol:
poti sa bagi si o suta daca nu ii dai ce trebuie la carlig nici sa il f..i nu pune gura pe el. :wink:
Sau poti sa bagi jumate si pune gura indiferent ce pui la carlig..deh,,tehnici, tactici.Nu te mai stresez vaz ca esti mester pe celalalt topic.(lol)
Totusi nu pot sa inteleg cum si unde crezi tu ca vei gasi arome Senozr fara colorant.Si de ce vrei asa ceva. In fine, fiecare cu tehnicile si tacticile lui :)

Avatar utilizator
rdr
Mesaje: 566
Membru din: Lun Ian 23, 2012 15:23
Puncte: 0
Localitate: Teleorman

Re: AROME SENZOR

Mesaj de rdr »

Daca ma ajuta cineva fac publica reteta de porumb pentru carlig la Dunare.[/quote]
Daca bagi 21 de saci de porumb in garla ai gata reteta :lol:[/quote]
poti sa bagi si o suta daca nu ii dai ce trebuie la carlig nici sa il f..i nu pune gura pe el. :wink:[/quote]
Sau poti sa bagi jumate si pune gura indiferent ce pui la carlig..deh,,tehnici, tactici.Nu te mai stresez vaz ca esti mester pe celalalt topic.(lol)
Totusi nu pot sa inteleg cum si unde crezi tu ca vei gasi arome Senozr fara colorant.Si de ce vrei asa ceva. In fine, fiecare cu tehnicile si tacticile lui :)[/quote]
In toamna daca vrei facem un pariu amandoi, ne asezam pe doua locuri bune dam aceeasi cantitate de mancare jos amandoi pescuim cu 4 lansete fiecare, pe o lanseta a ta pun porumbul meu iar pe trei pui ce vrei si dupa o saptamana te las pe tine sa tragi concluzii. Te duc la loc legat la ochi in masina cu geamuri vopsite :lol: :lol: :lol:
Am intrebat nu am dat cu parul :wink: poate le dau o idee la cei de la SZN si scot pe piata si asa ceva :wink:

arhanghelu
Mesaje: 60
Membru din: Mie Iun 09, 2010 10:17
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: AROME SENZOR

Mesaj de arhanghelu »

rdr scrie:
rdr scrie:Ma poate ajuta cineva sa fac rost de arome de la senzor dar fara colorant in ele?
Motivul, cele colorate schimba culoarea boabelor de porumb (naturale).
Daca ma ajuta cineva fac publica reteta de porumb pentru carlig la Dunare.
De ce nu ei legatura cu Vladut Mateianu de la Senzor printr-un mp(mesaj privat), eu cred ca te va ajuta. Am inteles ca acum se pregatesc intens pentru targul de pescuit din martie cu produse proaspete, incearca nu ai ce pierde.

Ps: astept reteta de porumb pentru dunare. :D :D :D

Avatar utilizator
rdr
Mesaje: 566
Membru din: Lun Ian 23, 2012 15:23
Puncte: 0
Localitate: Teleorman

Re: AROME SENZOR

Mesaj de rdr »

arhanghelu scrie:
rdr scrie:
rdr scrie:Ma poate ajuta cineva sa fac rost de arome de la senzor dar fara colorant in ele?
Motivul, cele colorate schimba culoarea boabelor de porumb (naturale).
Daca ma ajuta cineva fac publica reteta de porumb pentru carlig la Dunare.
De ce nu ei legatura cu Vladut Mateianu de la Senzor printr-un mp(mesaj privat), eu cred ca te va ajuta. Am inteles ca acum se pregatesc intens pentru targul de pescuit din martie cu produse proaspete, incearca nu ai ce pierde.

Ps: astept reteta de porumb pentru dunare. :D :D :D
Am luat legatura cu el si a explicat cum sta treaba cu aromele.
stai sa fac rost de arome sa o testez cam 2-3ani :lol: :lol: si pe urma o fac publica
asta pe care o am este invechita :wink: :?

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: AROME SENZOR

Mesaj de Albert »

rdr scrie: In toamna daca vrei facem un pariu amandoi,
Ei las', ai cu cine sa te pariezi/periezi/lauzi. Cat timp sustii vanzarea si deversarea sacilor de porumb esti un om minunat si un pescar ex-cep-ti-o-n-al...indiferent ce culoare au geamurile masinii tale. :lol:
Cat despre bobu' e prumb..daca tu esti convins ca ala puturos-reteta-speciala face diferenta....cine-s eu sa-ti spun ca nu exista Mos Craciun? :lol:
Fir intins!

Avatar utilizator
nyc-brk
Mesaje: 609
Membru din: Mie Mai 25, 2011 20:46
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: AROME SENZOR

Mesaj de nyc-brk »

ce va place sa va bagati in seama...............
Brk Carp Baits

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Tehnici si Tactici de Pescuit la Crap”