GETZEM rullz!!!

Cum prindem crapi? Prin ce metode, ce tactici, ce tehnici de pescuit folosim?

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de eugen dragnea »

lucifier1986 scrie: eu n-am nicio legatura cu comerciantul acestei solutii,habar n-am cine e ,de unde e...nu fac reclama nimanui,doar am scris ceva despre ce am folosit asa cum au scris si majoritatea userilor forumului.daca mie mi-ai scris ,,dute-n plm",du-te tu-n MM!!sau poate am interpretat eu gresit.
Nu ai interpretat deloc gresit,chiar asta am vrut sa zic,dar sunt dispus sa-mi retrag cuvintele si sa-mi cer scuze daca nu ai interese in comercializarea acestui produs si ne lamuresti in legatura cu detaliile despre partida ta plina de "succesuri":
-locatia si durata partidei
-populatia piscicola existenta
-nada si momeala folosita
-montura folosita
-speciile prinse,cantitatea si media pestilor
-folosirea produsului ca atare sau in ameste cu diverse alte produse
-cantitatea de produs folosit
-sursa de unde a fost achizitionat produsul
Cam asta ar trebui sa spui atunci cand lauzi un produs anume...raspunde-mi cat poti de repede pentru ca ma simt prost stiind ca te-am jignit aiurea :wink:

PS: este valabil acelasi lucru si pentru tine @Serban Ionut,lasi senzatia ca si tu sti ceva despre produs,te rog impartaseste cu noi !
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

lucifier1986
Mesaje: 272
Membru din: Dum Mar 14, 2010 17:30
Puncte: 0
Localitate: arad

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de lucifier1986 »

produsul se poate achizitiona doar online pt. cei din vestul tarii,acum,daca chiar se returneaza banii in caz ca e cineva dezamagit de produs ar fi culmea pentru Romania,acest gest.*chiar si flacon gol.balta e una cu populatie mica de peste ,predomina cei de 2 kg.crap, caras ,platici mari .cei de peste 10 kg sunt foarte rari si versati.nu e asa mare pierderea daca in alta balta nu da andament,deaia l-am incercat.Dar ca mixul de seminte nu-i nimic :D ,nici tata boiliesului,ma refer la baltile salbatice sau ceva dde genu,nu lighianele suprasaturate de pste unde se prinde si daca nu vrei chiar si la un boilies facut din mamaliga de 4 lei. fire intinse

Avatar utilizator
MeluCatelu
Mesaje: 131
Membru din: Mar Oct 16, 2012 19:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de MeluCatelu »

eugen dragnea scrie:
lucifier1986 scrie: eu n-am nicio legatura cu comerciantul acestei solutii,habar n-am cine e ,de unde e...nu fac reclama nimanui,doar am scris ceva despre ce am folosit asa cum au scris si majoritatea userilor forumului.daca mie mi-ai scris ,,dute-n plm",du-te tu-n MM!!sau poate am interpretat eu gresit.
Nu ai interpretat deloc gresit,chiar asta am vrut sa zic,dar sunt dispus sa-mi retrag cuvintele si sa-mi cer scuze daca nu ai interese in comercializarea acestui produs si ne lamuresti in legatura cu detaliile despre partida ta plina de "succesuri":
-locatia si durata partidei
-populatia piscicola existenta
-nada si momeala folosita
-montura folosita
-speciile prinse,cantitatea si media pestilor
-folosirea produsului ca atare sau in ameste cu diverse alte produse
-cantitatea de produs folosit
-sursa de unde a fost achizitionat produsul
Cam asta ar trebui sa spui atunci cand lauzi un produs anume...raspunde-mi cat poti de repede pentru ca ma simt prost stiind ca te-am jignit aiurea :wink:

PS: este valabil acelasi lucru si pentru tine @Serban Ionut,lasi senzatia ca si tu sti ceva despre produs,te rog impartaseste cu noi !
Eugen,
Se desfasoara o campanie extrem de agresiva pe toate forumurile si pe la toata colturile legata de acest produs.
Din punctul meu de vedre este o foarte,foarte mare teapa acest produs.
Ceea ce ai cerut tu sa fie prezentat este de bun simt insa ma indoiesc ca cineva va prezeta rezultatele reale ale folosirii acestui produs precizand cele specificate de tine.
Undeva prin anii 90 se facea mare reclama mare pe tv la niste pantofi italienesti.
Toata lumea innebunita sa cumpere respectivii pantofi.
Problema era ca se rupeau in prima zi.
Dupa cateva luni de vanzari bune a venit si explicatia:In Italia erau folositi pt a incalta mortii....Deci aratau bine si cam atat...
Am invatat de-a lungul timpului sa nu cred in produse minune si sa trec prin filtrul gandirii informatia pe care o primesc din diferite surse.
Pana la proba contrara consider asa cu am mai spus om mare,mare teapa acest Getzem....

P.S.: Asa cum de multi ori nada este facuta pt a prinde pescarii si nu pestii poate si acest "get them" se refera la pescari si nu la pesti...
C.S. CARP ZONE

Avatar utilizator
Sorin Daringa
Mesaje: 877
Membru din: Mar Aug 10, 2010 11:12
Puncte: 0
Localitate: Skjern-Denmark

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de Sorin Daringa »

MeluCatelu scrie: Undeva prin anii 90 se facea mare reclama mare pe tv la niste pantofi italienesti.
Toata lumea innebunita sa cumpere respectivii pantofi.
Problema era ca se rupeau in prima zi.
Dupa cateva luni de vanzari bune a venit si explicatia:In Italia erau folositi pt a incalta mortii....Deci aratau bine si cam atat...
Gregorio rizzo ... :wink: :lol: :lol: :lol:
Imagine

speed1
Mesaje: 31
Membru din: Lun Mar 18, 2013 19:46
Puncte: 0
Localitate: baile-herculane

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de speed1 »

teapa a cumparat un prieten de al meusi a prins rechini in dunare 180 de bucati pe minut

cridian10
Mesaje: 1
Membru din: Mie Iun 19, 2013 17:00

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de cridian10 »

am cumparat eu si am fost la Belin cu acest getzem va recomand sa nu-l cumparati este o facatura de 2 lei la pret de 90 de lei in 24 de ore am prins 4 carasi cu 2 lansete pe care le-am consacrat numai pentru aceasta solutie care pare sa fie facuta din ulei de peste cel putin la miros asa arata, la pluta nici nu va zic nici o miscare,va doresc fir intins cu nade si momeli autohtone

Avatar utilizator
vasea
Mesaje: 385
Membru din: Mie Mai 12, 2010 9:24
Puncte: 0
Localitate: Iași

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de vasea »

acuma sa vezi daca iti primesti banii inapoi :wink:

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de osc1or »

discutiile de 3 pagini de pe acest forum nu fac nimic decat sa promoveze produsul
ignoranta este cea mai buna antireclama
e clar pt toata lumea ca acest produs este o mizerie
Critic echilibrat

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: GETZEM rullz!!!

Mesaj de popescu59 »

Cel mai corect ar fi ca un moderator sa stearga aceste postari cu acest produs care nu face altceva decit sa isi bata joc de anumiti pescari.
Rog stergeti tot despre acest produs infect , cred ca majoritatea pescarilor care suntem pe aici doresc asta .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Tehnici si Tactici de Pescuit la Crap”