Recomandare pat si scaun!

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Indre Ovidiu
Mesaje: 125
Membru din: Sâm Mai 23, 2015 16:26
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Recomandare pat si scaun!

Mesaj de Indre Ovidiu »

Salutari prieteni pescari!Dupa cum am scris is in titlu as dori sa imi achizitionez un pat si un scaun de calitate,sa fie din materiale de calitate,confortabile pentru partide lungi de pescuit!Scaunul as dori sa aiba manere si spatarul sa fie reglabil!Bugetul e undeva la 800-1000 de ron petru pat si scaun!Va multumesc si astept parerile voastre,bineinteles a celor care au testat echipamentul lor in conditii extreme si au avut confortul asteptat!
Nume utilizator schimbat din indre1988

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Recomandare pat si scaun!

Mesaj de New Direction »

scaun de la mivardi, cel la 430 lei ... Pat am tot de la mivardi, dar e cel la 1300 lei... Calitate foarte buna. recomand !

Avatar utilizator
Simu Alexandru
Mesaje: 699
Membru din: Vin Oct 03, 2014 8:59
Puncte: 0
Localitate: Bragadiru

Re: Recomandare pat si scaun!

Mesaj de Simu Alexandru »

pat senzor atlas un super pat scaun nu stiu ce sa zic ca nu am:)))
Nu este atat de grav daca vorbesti singur...Mai nasol este daca vorbesti singur si afli noutati!!!
Imagine
CarpBait Fishing Club
Nume utilizator schimbat din SEPY31

mihai florescu
pescar de competitie
Mesaje: 1630
Membru din: Lun Ian 10, 2005 14:28
Puncte: 0
Localitate: Rosiori de Vede

Re: Recomandare pat si scaun!

Mesaj de mihai florescu »

indre1988 scrie:Salutari prieteni pescari!Dupa cum am scris is in titlu as dori sa imi achizitionez un pat si un scaun de calitate,sa fie din materiale de calitate,confortabile pentru partide lungi de pescuit!Scaunul as dori sa aiba manere si spatarul sa fie reglabil!Bugetul e undeva la 800-1000 de ron petru pat si scaun!Va multumesc si astept parerile voastre,bineinteles a celor care au testat echipamentul lor in conditii extreme si au avut confortul asteptat!
Buna ziua

Scaunul folosit de mine de 3 sezoane este Fox Warrior XL si nu am ce sa ii reprosez :
http://www.totalfishing.ro/scaun-fox-wa ... 31050.html

Patul incepand cu acest an este Fox R-Series Camo R2 Standard :
http://www.totalfishing.ro/pat-fox-rser ... 52454.html

Avatar utilizator
romanraul
Mesaje: 541
Membru din: Mar Sep 10, 2013 23:41
Puncte: 0
Localitate: Focsani

Re: Recomandare pat si scaun!

Mesaj de romanraul »

Scaunul ca scaunul, dar la pat iti recomand sa iti iei ceva bun, avand in vedere ca noaptea poate reusesti sa dormi cateva ore, nu mai zic la concurs ( 2-3 dupa ceas atat ai portia :))) ) macar sa dormi bine nu sa te trezesti anchilozat.... Mai bine dai ceva bani in plus din prima decat sa le vinzi mai tarziu sa iti cumperi altceva....
Stima,
Membru Fondator - Enjoy Fishing Team
Web : www.enjoyfishing.ro
Facebook : Enjoyfishingclub

Indre Ovidiu
Mesaje: 125
Membru din: Sâm Mai 23, 2015 16:26
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Re: Recomandare pat si scaun!

Mesaj de Indre Ovidiu »

Normal ca vreau sa imi iau ceva ce e confortabil pentru partide lungi de pescuit,chiar de aia am scris ca vreau sa iau calitate!Astept cat mai multe pareri,chiar daca pretul depaseste putin ceea ce am scris,poate mai reusim sa adaugam la buget ceva!
Nume utilizator schimbat din indre1988

Avatar utilizator
tecsi78
Mesaje: 978
Membru din: Dum Sep 04, 2011 21:56
Puncte: 0
Localitate: Odorheiu Secuiesc

Re: Recomandare pat si scaun!

Mesaj de tecsi78 »

Folosesc un pat de la Mivardi, sunt foarte multumit de el, vezi linkul: http://pepecarpbaits.ro/index.php?nyelv ... 36&start=0

Avatar utilizator
romanraul
Mesaje: 541
Membru din: Mar Sep 10, 2013 23:41
Puncte: 0
Localitate: Focsani

Re: Recomandare pat si scaun!

Mesaj de romanraul »

Eu am Nash Indulgence Mark III ca si pat si scaun Nash Big Daddy Long Legs.... Foarte multumit....
Membru Fondator - Enjoy Fishing Team
Web : www.enjoyfishing.ro
Facebook : Enjoyfishingclub

ovideli
Mesaje: 677
Membru din: Mie Iul 07, 2010 10:26
Puncte: 0
Localitate: targu jiu
Contact:

Re: Recomandare pat si scaun!

Mesaj de ovideli »

indre1988 scrie: as dori sa imi achizitionez un pat si un scaun de calitate,sa fie din materiale de calitate,confortabile pentru partide lungi de pescuit!Scaunul as dori sa aiba manere si spatarul sa fie reglabil!
NASH.
"Toţi suntem genii. Dar dacă judeci un peşte după abilitatea sa de a se căţăra în copac, el va trăi toată viaţa cu impresia că e un prost." - Albert Einstein

Indre Ovidiu
Mesaje: 125
Membru din: Sâm Mai 23, 2015 16:26
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Re: Recomandare pat si scaun!

Mesaj de Indre Ovidiu »

up
Nume utilizator schimbat din indre1988

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”