Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu
-
Chita2
- Mesaje: 247
- Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
- Puncte: 0
- Localitate: Rasuceni - Giurgiu
-
Contact:
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 »
Lista Participare:
1.Livezeanu Marin – avans
2.Dinca Decebal – achitat
3.Mihai Catalin-achitat
4.Popa Marius -achitat
5.APS - achitat
6.Marius Alexandru-achitat
7.Brk Carp Baits 1 –achitat
8. Ciuca Ionut- avans
9. Pirvulet Mihai- avans
Lista intentie:
1.Marius Popa
2.Carp Legion mihai Voicu Mihai
3.Dinca Decebal
4.Bsb Carp Boilies Mihai Cătălin
5.Fair Play Ioan Parlog
6.Bsb Carp Boilies Denis Panca
7.Marian Radulea
8.Razvan Tunsoiu
9.Cristi V Syyle
10.Mariuss Dragomir
11.Chiticaru Lucian Daniel
12.Carpbait Simu Alexandru
13.Dorin Mihalache
14.Livezeanu Marin
15.Brk Carp Baits 1
16.Carpbait-Gabi Constantin
17.Alex Danila
18.Carpbait- Roana Cosmin
19.Cristi Scheiber
20.Green Lake - Galeru Andrei
21.Ionut Simion
22.APS 1 – Bogdan Ivan
23.George Niculescu
24.Marius Alexandru
25.ACS LAUDA-SILVIU STOIAN
26.Valentin Marinică
27.Badea Marin
28.Cornel Vasile
-
Chita2
- Mesaje: 247
- Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
- Puncte: 0
- Localitate: Rasuceni - Giurgiu
-
Contact:
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 »
Lista Participare:
1.Livezeanu Marin – avans
2.Dinca Decebal – achitat
3.Mihai Catalin-achitat
4.Popa Marius -achitat
5.APS 1- achitat
6.Marius Alexandru-achitat
7.Brk Carp Baits 1 –achitat
8. Ciuca Ionut- avans
9. Pirvulet Mihai- avans
10.APS 2 – Bogdan Ivan - achiat
Lista intentie:
1.Marius Popa
2.Carp Legion mihai Voicu Mihai
3.Dinca Decebal
4.Bsb Carp Boilies Mihai Cătălin
5.Fair Play Ioan Parlog
6.Bsb Carp Boilies Denis Panca
7.Marian Radulea
8.Razvan Tunsoiu
9.Cristi V Syyle
10.Mariuss Dragomir
11.Chiticaru Lucian Daniel
12.Carpbait Simu Alexandru
13.Dorin Mihalache
14.Livezeanu Marin
15.Brk Carp Baits 1
16.Carpbait-Gabi Constantin
17.Alex Danila
18.Carpbait- Roana Cosmin
19.Cristi Scheiber
20.Green Lake - Galeru Andrei
21.Ionut Simion
22.APS 1 – Bogdan Ivan
23.George Niculescu
24.Marius Alexandru
25.ACS LAUDA-SILVIU STOIAN
26.Valentin Marinică
27.Badea Marin
28.Cornel Vasile
29.Onija Ionel- Craptor
-
Chita2
- Mesaje: 247
- Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
- Puncte: 0
- Localitate: Rasuceni - Giurgiu
-
Contact:
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 »
Lista Participare:
1.Livezeanu Marin – avans
2.Dinca Decebal – achitat
3.Mihai Catalin-achitat
4.Popa Marius -achitat
5.APS 1- achitat
6.Marius Alexandru-achitat
7.Brk Carp Baits 1 –achitat
8. Ciuca Ionut- avans
9. Pirvulet Mihai- avans
10.APS 2 – Bogdan Ivan – achiat
11.Onija Ionel-Craptor-avans
Lista intentie:
1.Carp Legion mihai Voicu
2.Fair Play Ioan Parlog
3.Bsb Carp Boilies Denis Panca
4.Marian Radulea
5.Razvan Tunsoiu
6.Cristi V Syyle
7.Mariuss Dragomir
8.Chiticaru Lucian Daniel
9.Carpbait Simu Alexandru
10.Dorin Mihalache
11.Carpbait-Gabi Constantin
12.Alex Danila
13.Carpbait- Roana Cosmin
14.Cristi Scheiber
15.Green Lake - Galeru Andrei
16.Ionut Simion
17.George Niculescu
18.Marius Alexandru
19.ACS LAUDA-SILVIU STOIAN
20.Valentin Marinică
21.Badea Marin
22.Cornel Vasile
-
Chita2
- Mesaje: 247
- Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
- Puncte: 0
- Localitate: Rasuceni - Giurgiu
-
Contact:
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 »
Lista Participare:
1.Livezeanu Marin – avans
2.Dinca Decebal – achitat
3.Mihai Catalin-achitat
4.Popa Marius -achitat
5.APS 1- achitat
6.Marius Alexandru-achitat
7.Brk Carp Baits 1 –achitat
8. Ciuca Ionut- avans
9. Pirvulet Mihai- avans
10.APS 2 – Bogdan Ivan - achitat
11. Onija Ionel-Craptor-avans
12. Toma Vasilescu - avans
Lista intentie:
1.Carp Legion mihai Voicu
2.Fair Play Ioan Parlog
3.Bsb Carp Boilies Denis Panca
4.Marian Radulea
5.Razvan Tunsoiu
6.Cristi V Syyle
7.Mariuss Dragomir
8.Chiticaru Lucian Daniel
9.Carpbait Simu Alexandru
10.Dorin Mihalache
11.Carpbait-Gabi Constantin
12.Alex Danila
13.Carpbait- Roana Cosmin
14.Cristi Scheiber
15.Green Lake - Galeru Andrei
16.Ionut Simion
17.George Niculescu
18.Marius Alexandru
19.ACS LAUDA-SILVIU STOIAN
20.Valentin Marinică
21.Badea Marin
22.Cornel Vasile
-
Chita2
- Mesaje: 247
- Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
- Puncte: 0
- Localitate: Rasuceni - Giurgiu
-
Contact:
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 »
Lista Participare:
1.Livezeanu Marin – avans
2.Dinca Decebal – achitat
3.Mihai Catalin-achitat
4.Popa Marius -achitat
5.APS 1- achitat
6.Marius Alexandru-achitat
7.Brk Carp Baits 1 –achitat
8. Ciuca Ionut- avans
9. Pirvulet Mihai- avans
10.APS 2 – Bogdan Ivan - achitat
11.Onija Ionel-Craptor-avans
12.Toma Vasilescu - avans
13.Andrei Galeru -avans
Lista intentie:
1.Carp Legion mihai Voicu
2.Fair Play Ioan Parlog
3.Bsb Carp Boilies Denis Panca
4.Marian Radulea
5.Razvan Tunsoiu
6.Cristi V Syyle
7.Mariuss Dragomir
8.Chiticaru Lucian Daniel
9.Carpbait Simu Alexandru
10.Dorin Mihalache
11.Carpbait-Gabi Constantin
12.Alex Danila
13.Carpbait- Roana Cosmin
14.Cristi Scheiber
15.Green Lake - Galeru Andrei
16.Ionut Simion
17.George Niculescu
18.Marius Alexandru
19.ACS LAUDA-SILVIU STOIAN
20.Valentin Marinică
21.Badea Marin
22.Cornel Vasile
-
Chita2
- Mesaje: 247
- Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
- Puncte: 0
- Localitate: Rasuceni - Giurgiu
-
Contact:
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 »
Lista Participare:
1.Livezeanu Marin – avans
2.Dinca Decebal – achitat
3.Mihai Catalin-achitat
4.Popa Marius -achitat
5.APS 1- achitat
6.Marius Alexandru-achitat
7.Brk Carp Baits 1 –achitat
8. Ciuca Ionut- avans
9. Pirvulet Mihai- avans
10.APS 2 – Bogdan Ivan - achitat
11.Onija Ionel-Craptor-avans
12.Toma Vasilescu - avans
13.Andrei Galeru -avans
Lista intentie:
1.Carp Legion mihai Voicu
2.Fair Play Ioan Parlog
3.Bsb Carp Boilies Denis Panca
4.Marian Radulea
5.Razvan Tunsoiu
6.Cristi V Syyle
7.Mariuss Dragomir
8.Chiticaru Lucian Daniel
9.Carpbait Simu Alexandru
10.Dorin Mihalache
11.Carpbait-Gabi Constantin
12.Alex Danila
13.Carpbait- Roana Cosmin
14.Cristi Scheiber
15.Green Lake - Galeru Andrei
16.Ionut Simion
17.George Niculescu
18.Marius Alexandru
19.ACS LAUDA-SILVIU STOIAN
20.Valentin Marinică
21.Badea Marin
22.Cornel Vasile
Doar avansul garanteaza participarea!
-
Chita2
- Mesaje: 247
- Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
- Puncte: 0
- Localitate: Rasuceni - Giurgiu
-
Contact:
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 »
Lista Participare:
1.Livezeanu Marin – avans
2.Dinca Decebal – achitat
3.Mihai Catalin-achitat
4.Popa Marius -achitat
5.APS 1- achitat
6.Marius Alexandru-achitat
7.Brk Carp Baits 1 –achitat
8. Ciuca Ionut- avans
9. Pirvulet Mihai- avans
10.APS 2 – Bogdan Ivan - achitat
11.Onija Ionel-Craptor-avans
12.Toma Vasilescu - avans
13.Andrei Galeru -avans
14.Ioan Pirlog - avans
Lista intentie:
1.Carp Legion mihai Voicu
2.Fair Play Ioan Parlog
3.Bsb Carp Boilies Denis Panca
4.Marian Radulea
5.Razvan Tunsoiu
6.Cristi V Syyle
7.Mariuss Dragomir
8.Chiticaru Lucian Daniel
9.Carpbait Simu Alexandru
10.Dorin Mihalache
11.Carpbait-Gabi Constantin
12.Alex Danila
13.Carpbait- Roana Cosmin
14.Cristi Scheiber
15.Green Lake - Galeru Andrei
16.Ionut Simion
17.George Niculescu
18.Marius Alexandru
19.ACS LAUDA-SILVIU STOIAN
20.Valentin Marinică
21.Badea Marin
22.Cornel Vasile
Doar avansul garanteaza participarea!
-
Chita2
- Mesaje: 247
- Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
- Puncte: 0
- Localitate: Rasuceni - Giurgiu
-
Contact:
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 »
Lista Participare:
1.Livezeanu Marin – avans
2.Dinca Decebal – achitat
3.Mihai Catalin-achitat
4.Popa Marius -achitat
5.APS 1- achitat
6.Marius Alexandru-achitat
7.Brk Carp Baits 1 –achitat
8. Ciuca Ionut- avans
9. Pirvulet Mihai- avans
10.APS 2 – Bogdan Ivan – achiat
11.Onija Ionel-Craptor-avans
12.Toma Vasilescu- avans
13.Andrei Galeru –avans
14. Ioan Pirlog
15.Petrovici Corneliu – rezervat 25.04.2019
Lista intentie:
1.Carp Legion mihai Voicu
2.Fair Play Ioan Parlog
3.Bsb Carp Boilies Denis Panca
4.Marian Radulea
5.Razvan Tunsoiu
6.Cristi V Syyle
7.Mariuss Dragomir
8.Chiticaru Lucian Daniel
9.Carpbait Simu Alexandru
10.Dorin Mihalache
11.Carpbait-Gabi Constantin
12.Alex Danila
13.Carpbait- Roana Cosmin
14.Cristi Scheiber
15.Green Lake - Galeru Andrei
16.Ionut Simion
17.George Niculescu
18.Marius Alexandru
19.ACS LAUDA-SILVIU STOIAN
20.Valentin Marinică
21.Badea Marin
22.Cornel Vasile
-
Chita2
- Mesaje: 247
- Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
- Puncte: 0
- Localitate: Rasuceni - Giurgiu
-
Contact:
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 »
Lista Participare:
1.Livezeanu Marin – avans
2.Dinca Decebal – achitat
3.Mihai Catalin-achitat
4.Popa Marius -achitat
5.APS 1- achitat
6.Marius Alexandru-achitat
7.Brk Carp Baits 1 –achitat
8. Ciuca Ionut- avans
9. Pirvulet Mihai- avans
10.APS 2 – Bogdan Ivan – achiat
11.Onija Ionel-Craptor-avans
12.Toma Vasilescu- avans
13.Andrei Galeru –avans
14. Ioan Pirlog
15.Petrovici Corneliu – rezervat 25.04.2019
Lista intentie:
1.Carp Legion mihai Voicu
2.Fair Play Ioan Parlog
3.Bsb Carp Boilies Denis Panca
4.Marian Radulea
5.Razvan Tunsoiu
6.Cristi V Syyle
7.Mariuss Dragomir
8.Chiticaru Lucian Daniel
9.Carpbait Simu Alexandru
10.Dorin Mihalache
11.Carpbait-Gabi Constantin
12.Alex Danila
13.Carpbait- Roana Cosmin
14.Cristi Scheiber
15.Green Lake - Galeru Andrei
16.Ionut Simion
17.George Niculescu
18.Marius Alexandru
19.ACS LAUDA-SILVIU STOIAN
20.Valentin Marinică
21.Badea Marin
22.Cornel Vasile
Doar avansul garanteaza participarea!
-
Chita2
- Mesaje: 247
- Membru din: Vin Dec 07, 2018 18:24
- Puncte: 0
- Localitate: Rasuceni - Giurgiu
-
Contact:
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Chita2 »
Lista Participare:
1.Livezeanu Marin – avans
2.Dinca Decebal – achitat
3.Mihai Catalin-achitat
4.Popa Marius -achitat
5.APS 1- achitat
6.Marius Alexandru-achitat
7.Brk Carp Baits 1 –achitat
8. Ciuca Ionut- avans
9. Pirvulet Mihai- avans
10.APS 2 – Bogdan Ivan – achiat
11.Onija Ionel-Craptor-avans
12.Toma Vasilescu- avans
13.Andrei Galeru –avans
14. Ioan Pirlog
15.Petrovici Corneliu – rezervat 25.04.2019
Lista intentie:
1.Carp Legion mihai Voicu
2.Fair Play Ioan Parlog
3.Bsb Carp Boilies Denis Panca
4.Marian Radulea
5.Razvan Tunsoiu
6.Cristi V Syyle
7.Mariuss Dragomir
8.Chiticaru Lucian Daniel
9.Carpbait Simu Alexandru
10.Dorin Mihalache
11.Carpbait-Gabi Constantin
12.Alex Danila
13.Carpbait- Roana Cosmin
14.Cristi Scheiber
15.Green Lake - Galeru Andrei
16.Ionut Simion
17.George Niculescu
18.Marius Alexandru
19.ACS LAUDA-SILVIU STOIAN
20.Valentin Marinică
21.Badea Marin
22.Cornel Vasile
Doar avansul garanteaza participarea!